Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2008, 01:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
може - можливо, чи може прожити?
на вашу думку

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2008, 01:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
Бодя пише:
а "незнання законів не звільняє від відповідальності" куди діти?

а нікуди його не "дівати", це само собою

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2008, 01:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
[QUOTE]Simple пише:
людина може гідно прожити життя за таких умов лише за наявності совісті?[/QUOTE]
Так, людина може гідно прожити життя лише за наявності совісті.
[FONT=Optima][color=gray]У своїй попередній відповіді я мав на увазі не припущення, а саме те дієслово, яке ви використали у запитанню.[/color][/FONT]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2008, 14:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Так, людина може гідно прожити життя лише за наявності совісті.
У своїй попередній відповіді я мав на увазі не припущення, а саме те дієслово, яке ви використали у запитанню.


От Ви собі майже і відповіли, посилаючись на власну совість можна гідно прожити життя. А хто нас дьоргає за нитки і хто ті "закони" створив - незнаю. Може інопланетяни, я цілком серйозно.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2008, 17:35 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Шановна Ангі, ви почали супер цікаву і корисну (для всіх!) дискусію, тільки вона (традиційно - для наших форумів :cry: ) пішла в бік роздумувань форумчанами кожен про своє, тільки не про те, про що ми почали говорити.
щодо вашої поправки:
Цитата:
Але попри те, маю декілька поправок.
1. ГРІХ - це несвідомий переступ Божої волі, - бо коли людина свята, хіба вона може робити зло?
- Ви не праві (почитайте Катехизм будь-якої православної чи католицької (вселенської) Церкви. Гріх - це свідомий (у совісті людини) і добровільний (у волі людини яка його чинить) переступ Божої волі. Я тут нічого не видумую. Це є основа християнської віри.
Ваша друга поправка - відповідає на Ваше перше запитання.
Щодо спільних точок дотику різних світових релігій і складення реєстру гріхів (так наразі і зрозумів вашу пропозицію) - це взагалі неправильний підхід, оскільки Християнство не може мати нічого спільного з буддизмом чи індуїзмом, чи крішнаїзмом, чи іншими релігіями, оскільки між християнством і всіма рештою релігіями (вірами, техніками релігійними і т.д.) є одна істотна різниця - всі вони були засновані людьми, які щасливо померли, напевно зотліли в землі і залишили по собі свою!!! релігійну систему!!!
Єдиний християнський (мій) Бог - Син Божий Ісус Христос - Воскрес!!!! і факт Його Воскресіння з мертвих є абсолютно незаперечний, оскільки крім доказів віри існують сотні доказів історично-наукових, які базуються не тільки на словах чи поглядах християн, а !!!! на фактах їх супротивників - євреїв, римських істориків, історіографів східних народів і т.д.
Більше того, Ісус Христос !не створює! свою релігію, а САМ (не через святих, пророків і ін.) ПРшНОСшТЬ її людині, щоб дати спасіння.
Тому без Христової Церкви (як би Ви чи хто інший не вважали) НЕМА СПАСІННЯ!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 03:14 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Я думаю, тут нам потрібно трохи зупинитися, щоб поставити всі крапки у нашій дискусії. Одну з найважливіших речей які нам потрібно зрозуміти в людині – це те, що всі ми спимо. Ми спимо вдень, спимо вночі і так з народження до смерті – просто переходимо від одного виду сна до іншого. Ми будемо спати до тієї миті – поки не відкриються наші внутрішні очі. Якщо б усі святі різних релігій могли б погодитися у чомусь одному, це було б наступне: людина яка вона є – вона спить, а людина яка повинна бути – вона має бути пробудженою. Пробудження це – мета, шлях до святості, до Царства Божого. Заратустра, Лао-Цзи, Будда, Ісус, Кабір, Нанак – всі вони вчили тільки одному, на різних мовах, але вчення було – пробудись. Були проведені досліди – 98% повідомлень, які ми чуємо, або бачимо, розум не пропускає, тільки 2% ми усвідомлюємо, і навіть ці 2% наш розум інтерпретує. Нам щось кажуть, а ми чуємо зовсім інше. Звичайно можна заперечити вищеприведене, але хто думає, що він повністю контролює свої вчинки, раджу пройти наступний тест. Сядьте зручніше і візьміть ручку та папір, і спробуйте записувати усі думки, які прийдуть вам в голову, а через 10 хвилин прочитайте написане і зробіть свої висновки.
У чому різниця між святим і грішником? Святий пробуджений, а грішник ще спить. Саме тому я кажу, що гріх – це вчинок зроблений людиною, яка діяла несвідомо (грішником).
Пане Алекс, поясніть мені будь-ласка детальніше вашу фразу: «Тому без Христової Церкви (як би Ви чи хто інший не вважали) НЕМА СПАСІННЯ!», чи правильно я зрозуміла, що всі не християни попадуть в пекло?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 03:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Angi пише:
і спробуйте записувати усі думки,

експеримент з тріском провалився :D
Цитата:
Angi пише:
чи правильно я зрозуміла, що всі не християни попадуть в пекло?

Бачу ви зайняті цікавою справою і не хочеться вам сильно заважати...
А хто такі християни?

І деж поділися праведники? :shock:
Цитата:
Angi пише:
Святий пробуджений, а грішник ще спить.
Чи вони теж сплять, але "правильним" сном? Тобто несвідомо негрішать?

Запитання [QUOTE]Angi пише:
за якими ознаками звичайній людині [color=gray][I](я так підозрюю, це тій яка ще не пробудилась)[/I][/color] визначати гріховність чи доброту вчинків?[/QUOTE] залишиться без відповіді на цьому форумі? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 11:51 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
експеримент з тріском провалився

Про це необов`язково було нам знати, але коли ви хочете поділитися, що ж. Судячи з ваших дописів на цьому форумі, я іншого від вас і не чекала, мабуть одна думка настільки швидко змінювала іншу, що ви просто не встигали все записувати, ви не здавайтеся, пробуйте, у вас все вийде!

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Чи вони теж сплять, але "правильним" сном? Тобто несвідомо негрішать?

Будуть розумні запитання, будуть розумні відповіді.

Шановний ГОМО (прошу, не ображайтеся, що так вас називаю, погодьтеся так прийнято між старими друзями, ви ж називаєте Василя - Вася, а Миколу - Коля, а за весь час проведений з вами на форумі, я уже встигла з вами потоваришувати), для того щоб ви повністю могли реалізувати ваш потенціал, раджу вам пройти сюди. Тут ваш гумор оцінять по ваших дописах, але й про нас не забувайте, заходьте, закидайте декілька слів, а то ці релігійні дискусії деколи бувають занадто сумними. Буду за вами сумувати.
З повагою Angi.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 12:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Angi пише:
Одну з найважливіших речей які нам потрібно зрозуміти в людині – це те, що всі ми спимо.
а шо про інші "найважливіші речі"... мені цікаво... :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 15:23 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
1. ГРІХ - це несвідомий переступ Божої волі, - бо коли людина свята, хіба вона може робити зло? 2.Доброту чи гріховність вчинків дуже легко розпізнати: маючи власну совість і знаючи Заповіді Божі, - тут я б сказала, - живучи Божими Заповідями, (тими двома які залищив Ісус) бо всі ми їх знаємо, тим не менш ми всі грішимо.

а якщо людина наприклад не сповідує Християнство ..якщо наприклад дотримується етичних норм аналогічних але вірив Бога немає то виходить(з позиції Х-ва)вона вже грішник))
Цитата:
Alex пише:
"любіть Бога і любіть ближнього свого як самого себе"

а якщо я небачив Бога незнаю і не вірю в його існування?я=грішниГ?)
Цитата:
Angi пише:
У кожної релігії є свої святі і треба визнати, що стали вони святими не через Святу Літургію, часте Святе Причастя,

от в буддистів нема літургій і причасть здається))а святих там купа)

ІМХО любов і співчуття і т.п. потрібно проявляти до тих хто на це заслуговує і здатен це оцінити і взагалі сприйняти це))а не любити маньяків і гвалтівників))


_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB