Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 4 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 15:27 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А хто такі християни?

Християни це ті хто вірятьі поклоняються лише Ісусу а корім нього всіх заперечують..тобто згідно Християнської точки зору буддисти,мусульмани,іудеї,атеїсти язичники потраплять до пекла вже тому що не приймають Христа..і ще доречі як твердить церква Нехрещені діти потрапляють до пекла 100%))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 15:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Якщо вам так заважає релігія, то не забувайте про те, що для когось - це спасіння.

а якщо це для когось спасіння а для когось ні то навіщо стверджувати що релігію мають сповідувати усі..чому Х-во вважає що лише воно праве а всі інші ні..

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 17:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
Християни це ті хто вірятьі поклоняються лише Ісусу а корім нього всіх заперечують..тобто згідно Християнської точки зору буддисти,мусульмани,іудеї,атеїсти язичники потраплять до пекла вже тому що не приймають Христа..і ще доречі як твердить церква Нехрещені діти потрапляють до пекла 100%))

Напевно, ти не дуже довго думав над моїм запитанням?
Я запитував: "Хто такі християни?", а ти чомусь вирішив мені розказати "Хто називає себе християнами". Це різні речі.
Тому запитання залишається відкритим.
[QUOTE]КрішнА пише:
а якщо це для когось спасіння а для когось ні то навіщо стверджувати що релігію мають сповідувати усі..чому Х-во вважає що лише воно праве а всі інші ні..[/QUOTE]
Не так.
Так щоб "сповідували усі" - ніколи не буде. Можливо, цього і не треба.
Але, ті, хто слідує вченню Христа, мають своім обов'язком сповідувати всім.
Цілим світом. Така заповідь Христа: До того моменту, як настане останній суд, вчення про Царство Боже повинно проповідуватись по всьому світу.
Ти маєш право його прийняти, чи ні - це буде твій особистий свідомий вибір.
І це буде твоя особиста свідома відповідь на діяльність проповідників.
Вони мають провідувати, ти - приймати рішення. Ніяких протиріч.
Щодо методів проповідування, то тут ми їм не указ :D
У когось краще виходить проповідувати словом, у когось дією.
Так само вони нам не указ - прийняти вчення про Царство Боже, чи почекати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 18:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Angi пише:
ваш гумор оцінять по ваших дописах,

А я і думки не мав жартувати.
А те, що ви сприймаєте як жарт ті речі, які не хочете, або не можете зрозуміти - самі подумайте, чия то проблема.
Цитата:
Angi пише:
Шановний ГОМО
саме так. Ваші "перепрошення" викликані тим, що ви (як це видно за вашими коментарями) досить часто задовільняєтесь знаннями про характеристики об'єктів та явищ, а не розумінням їхньої сутності.
Що поробиш - таке враження від ваших публікацій.
1.
Цитата:
Angi пише:
Про це необов`язково було нам знати

2.
Цитата:
Angi пише:
раджу вам пройти сюди.

Ще щось? :D
Цитата:
Angi пише:
Будуть розумні запитання, будуть розумні відповіді.

Відповіді будуть. Причому на всі запитання.
Цитата:
Angi пише:
а то ці релігійні дискусії деколи бувають занадто сумними.

«Улыбайтесь, Господа!
Умное выражение лица это еще не признак ума.
шменно с этим выражением лица делались наибольшие глупости в мире.
Улыбайтесь, господа, улыбайтесь!» Тот самый Мюнхгаузен :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 19:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
А тепер, за темою.

Для початку було б непогано більш чітко позначити вихідні умови.
Щоб не впадати, в таку звичну для цього розділу форуму, демагогію.
Взагалі, тема, ніби, не погана. Щоправда саме виникнення таких запитань, типу:
Цитата:
за якими критеріями визначається гріховність людини.
наштовхує на певні підозри.
Відразу хочеться уточнити: "Ким визначається?" і "У відношенні кого визначається?" Але підрозри розсіюються, при подальшому і поглибленому :D вивченні запитання, а саме:
Цитата:
І що вважається гріхом.
Хто повинен щось вважати гріхом? І, головне, ЧОМУш! :shock:
[QUOTE]Angi пише:
1. Наприклад, коли ви гуляєте вулицею і навпроти вас пробігає якийсь чоловік, і зникає за першим поворотом, а потім ви бачите, що за ним женуться інші люди, вони підбігають до вас і запитують - чи не пробігав хтось повз вас. І пояснюють, що женуться за злодієм, [I][color=green](а вони точно не брешуть? :D )[/color][/I] якому в разі, коли його спіймають, йому загрожує смерть. Що буде правильним, сказати де злочинець чи ні?
2. Коли жінку ображає (або б`є) її чоловік, чи буде гріхом залишити його? Адже релігія не схвалює розлучення. [color=green][I](а за що він її б'є? І в якому стані при цьому знаходиться він і вона? Може, якщо знати більше деталей, то доцільною була би фраза з анекдоту: "Знав би за що б'ю - вбив би!" А просто побити у виховних цілях - це допомога, а не гріх!)[/I][/color]
3. Коли ваш батько залишив вас в дитинстві - чи не буде гріхом не любити його згідно заповіді? [I][color=green]Заради чого він це зробив? Може він пішов до монастиря, тому що у вісні йому так сказав зробити Янгол?[/color][/I][/QUOTE]

І тут стає все ясно:
[QUOTE]Angi пише:
Одним реченням - за якими ознаками звичайній людині визначати гріховність чи доброту вчинків?[/QUOTE]
Невже ніколи не здогадувалися, що
[COLOR=green]Всі. Абсолютно всі Слова Божі, спрямовані до Конкретної Людини. До Мене.
Всі вчення, які проросли с Божого Слова, вчать Конкретну Людину - Мене.
Всі спроби "узагальнити", звести Боже Слово до загальної "системи вдосконалення" приречені на провал.[/COLOR]


Тоді ваші "запитання" будуть виглядати так:
1. коли Я гуляю вулицею і навпроти Мене пробігає якийсь чоловік, і зникає за першим поворотом, а потім Я бачу, що за ним женуться інші люди, вони підбігають до Мене і запитують - чи не пробігав хтось повз Мене. І пояснюють, що женуться за злодієм, якому в разі, коли його спіймають, йому загрожує смерть. Що буде правильним для Мене, сказати де злочинець чи ні?

Принаймі одна ознака гріха вимальовується досить яскраво:
Особисто для мене, гріх - це коли я не зробивши все можливе і не можливе для того, щоб пізнати своє серце, шукаю відповідей і підказок на стороні.
Це гріх і помилка, яка страшна своєю "плодючістю" на пусті запитання і такі самі висновки.
У того, хто пізнав своє серце, не виникає запитань відносно власної гріховності.
Відносно гріховності оточуючого світу - так само запитань не виникає.

P.S.
Цитата:
Angi пише:
Коли ваш батько залишив вас в дитинстві - чи не буде гріхом не любити його згідно заповіді?
Буде. Тому, що він це міг зробити тільки з однією метою - для того щоб ви скоріше прийшли до вашого Батька Єдиного.
Але світ устроєний так, що це не завжди очевидно. І це - добре.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2008, 19:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
ІМХО любов і співчуття і т.п. потрібно проявляти до тих хто на це заслуговує і здатен це оцінити і взагалі сприйняти це))а не любити маньяків і гвалтівників))

Вам повідомлення:
Ви, КрішнА, нарешті наблизились до Нульового рівня мегакрутої он-лайн гри під назвою "Життя"!
У якості бонусів, ми висилаємо вам "секретні коди" Нульового Рівня.
1. Любов і співчуття до тих хто заслуговує треба не проявляти а жити ними.
2. Далеко не всі, хто заслуговує вашої Любові і вашого Співчуття не завжди здатні це оцінити і сприйняти. Це може бути і в разі психологічної, і разі фізичної неспроможності.
3. Ви не можете любити маньяків і гвалтівників? Тоді в своє розуміння Любові, ви вкладаєте невірний зміст.
КрішнА, бажаємо Вам успіху в проходження мегакрутої он-лайн гри "Життя"!

:D :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 00:29 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнусу: за повідомлення для Крішни + 12! :arrow:

Шановна Ангі, перепрошую, якщо Ви спите, чи хтось спить, це не значить, що всі сплять.
Хочете зрозуміти: завтра, в неділю - рано до церкви - і уважно послухайте Євангеліє: Мт. 25, 14-30.
там якраз відповідь за ваше запитання
Цитата:
Пане Алекс, поясніть мені будь-ласка детальніше вашу фразу: «Тому без Христової Церкви (як би Ви чи хто інший не вважали) НЕМА СПАСІННЯ!», чи правильно я зрозуміла, що всі не християни попадуть в пекло?


на жаль в пекло попадуть всі, хто марнує таланти Божі (не має значення християни, чи крішни), бо кожній людині без винятку (і Крішні також) Бог ДАВ талант (можливо і не один), а от що ви з тим талантом зробите за час вашого життя - якраз і визначить куди Вам: "чи увійти в радість Пана" чи соррі, в пекло!

Просто якщо би Ви уважно прочитали Євангеліє (Добру Новину) Ісуса Христа, записану в Новому Завіті, а ще для кращого розуміння (якщо бажаєте), прочитання "Життя Христа", чи книги О. меня "Син Людський", "Перші апостоли", чи Григорія Чистякова "Над Рядками Нового Завіту", чи інші подібні книжки, (чи просто ходили до церкви і роздумували над Євангелієм) Ви би тоді зрозуміли слова: "Без Церкви немає спасіння!" - тому що церква полешгує наші пошуки спасіння власної душі.
Якщо ж Вам хочеться самій - Но Проблем! (тільки не розминіться з Богом у своїх пошуках :bu )


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 01:38 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
1. Любов і співчуття до тих хто заслуговує треба не проявляти а жити ними.

навіщо?треба економити енергію іди прояви своє співчуття бомжу алкоголіку і роскажи йому про Христа))думаєш його це цікавить?))

Християни=послідовники Христа,Буддисти=послідовники Будди все логічно)
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
2. Далеко не всі, хто заслуговує вашої Любові і вашого Співчуття не за

це я також враховую..і тим більше вважаю нема чого розкидатись співчуттям.
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
3. Ви не можете любити маньяків і гвалтівників? Тоді в своє розуміння Любові, ви вкладаєте невірний зміст. КрішнА, бажаємо Вам успіху в проходження мегакрутої он-лайн гри "Життя"!

ні не можу я їх любити я б хотів їх стерти з лиця планети і цим самим полегшити життя суспільству)нарахунок "вкладаєте невірний зміст"а хто визначає критерії вірний/невірний))мабуть Біблія правда?)))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 01:42 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Буде. Тому, що він це міг зробити тільки з однією метою - для того щоб ви скоріше прийшли до вашого Батька Єдиного. Але світ устроєний так, що це не завжди очевидно. І це - добре.

у вас всьому виправданням є поєднання з Богом?що б у людей не траплялось поєднання із давньоєврейським божеством затьмарює всі негоди?)) от біда в тому може бути якщо його не існує))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 02:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
біда в тому може бути якщо його не існує))
ти не дописав.
Біда в тому може бути, якщо Його не існує для тебе ((


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB