Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 5 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 12:31 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
ти не дописав. Біда в тому може бути, якщо Його не існує для тебе ((

емм він або існує для всіх або ні для кого.якщо це істота якась а не відносне поняття))а я в існування такого Бога якого подає релігія не вірю і існування "такого"заперечую))і для МЕНЕ це не біда ))якось не жаліюсь))а якщо це біда для когось іншого то це вже не моя проблема)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 22:08 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Крішна, а ти таки сам фашист:
Цитата:
ні не можу я їх любити я б хотів їх стерти з лиця планети і цим самим полегшити життя суспільству)
ти це часом не у "Майн Кампф" списав? :o
і хто дає тобі право визначати - кого лишати на цій землі, а кого в крематорій чи газову камеру? ти там щось розпинався про інквізицію і т.д. (до речі Папа Іван Павло ІІ перед усім світом вибачився і попросив пробачення за все, що Церква зробила злого перед людством. соррі, він особисто перед тобою не вибачився :D ),
а взагалі критерії вірнийне вірний вкладає не Біблія, а ми самі через прийняття Правди Божої або їх відкидання (будь-якими способами).
а взагалі ти можеш спокійно вважати що Бога немає (для тебе) :bu (колись інквізитори так само вважали, що земля плоска і що сонце крутиться навколо землі). виявилося що вони помилялися. (пізно, на жаль - бо це дає тобі і таким "розумникам" молоти на форумах все, що заманеться). лише вважай, щоб не виявити тобі самому запізно, що Бог все таки Є, і що Він буде судити не як сам хоче, а як ми того заслужили! От тоді засміється той, хто буде в той час сміятися в Царстві Божому.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 02:06 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
В основі будь-якого шляху, метою якого є пошук Бога, лежить один очевидний факт: він не залишає ніяких слідів в матеріальному світі. Аргументи матеріалістів, таких як Крішна, проти існування Бога залишаються переконливими, тому, що вони засновані на фактах, але вони терплять поразку, як тільки ми заглиблюємося глибше матеріального світу. В Євангелії від Фоми Ісус каже, що його роль в житті – відучити учнів від правил п`яти відчуттів, які повністю приковані до простору і часу:

Я дам вам те, чого не бачило око і не чуло вухо, і до чого не дотикалася рука, і що ніколи не являлося людському розуму.

Звичайно, це не залишає нам шансу побачити Бога, але для того, щоб відчути Його присутність, достатньо знайти субститут безкінечності, який має дещо взаємне з Богом.

Тому подумайте пане Крішна, ви кажете приведіть мені докази існування Бога, а я кажу приведіть мені докази, що Бога немає. Ми можемо ніколи не вийти з цієї суперечки, поки не почнемо шукати Божественне. Насправді кожна віра – це втеча. Теїст прикидається ніби знає і ви, атеїст прикидаєтеся, що знаєте. І ваша робота набагато важча, ніж робота теїста. Адже теїсти, релігійні люди, намагаються щось знайти – існування, присутність Бога. У них хоча б є гіпотеза, над якого можна працювати, а у вас її взагалі немає, ви починаєте з ідеї «Бога немає». Тоді, що шукати, чого прагнути? Насправді, з психологічної точки зору, ваші повідомлення на форумі (суть яких – приведіть мені докази існування Бога) – це ваш прихований Сумнів, інакше, якщо б у вас було чітке переживання, що Бога немає, то наші докази просто були б вам не потрібні.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 13:51 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Alex пише:
і хто дає тобі право визначати - кого лишати на цій землі, а кого в крематорій чи газову камеру? ти там щось розпинався про інквізицію і т.д.

інквізиція спалювала тих хто не приймав її точку зору,а винищення гвалтівників і маньяків інша справа,паразита треба знищувати поки він не винищив купу людей)ну або просто всіх їх дружно ув"язнити на якомусь острові пожиттєво)
Цитата:
Alex пише:
до речі Папа Іван Павло ІІ перед усім світом вибачився і попросив пробачення за все, що Церква зробила злого перед людством. соррі, він особисто перед тобою не вибачився Дуже щасливий )

від того що він вибачився люди не повоскресали,люди через релігійний маразм гинули від рук тих хто нібито мав розвивати духовно))вибаченнями тут не відбудешся.
Цитата:
Alex пише:
а взагалі критерії вірнийне вірний вкладає не Біблія, а ми самі через прийняття Правди Божої або їх відкидання (будь-якими способами).

а критерії божої правди/неправди хто визначає?біблія і Християнська церква..?
ви ж вважаєте що Християнство має єдино вірну точку зору на планеті і воно є істинною останньої інстанції от тільки довести що це істина останньої інстанції ви неможете)якщо щось для вас є добрим ц2е ж не означає що так має бути для всіх)
Цитата:
Angi пише:
Тому подумайте пане Крішна, ви кажете приведіть мені докази існування Бога, а я кажу приведіть мені докази, що Бога немає.

взагаліто якщо чиєсь існування не доведено то доведенням НЕІСНУВАННЯ займатись не треба..доводять існування телевізора компютера а не шукають відсутність доказів їх не існування)
Цитата:
Alex пише:
колись інквізитори так само вважали, що земля плоска і що сонце крутиться навколо землі). виявилося що вони помилялися. (пізно, на жаль - бо це дає тобі і таким "розумникам" молоти на форумах все, що заманеться). лише вважай, щоб не виявити тобі самому запізно, що Бог все таки Є, і що Він буде судити не як сам хоче, а як ми того заслужили! От тоді засміється той, хто буде в той час сміятися в Царстві Божому.

і ще згадайте що вони робили з тими хто казав що вона кругла))і взагалі те що вона кругла якось доводить існування Ягве?чогось в біблії не написано про динозаврів ,мікробів інші планети інші галактики і все що ми зараз бачимо весь технічний прогресс рухався і відбувався не завдяки а всупереч релігії)
Цитата:
Angi пише:
проти існування Бога залишаються переконливими, тому, що вони засновані на фактах, але вони терплять поразку, як тільки ми заглиблюємося глибше матеріального світу


а маєш докази іншого?звідки я можу знати що хтось не обманює кажучи про духовний світ..
Цитата:
Angi пише:
субститут безкінечності, який має дещо взаємне з Богом.

що таке субститут безкінечності))
Цитата:
Angi пише:
Адже теїсти, релігійні люди, намагаються щось знайти – існування, присутність Бога. У них хоча б є гіпотеза, над якого можна працювати, а у вас її взагалі немає, ви починаєте з ідеї «Бога немає».

теїсти його не намагаються знайти теїзм штука суб"єктивна і кожна релігія описує і розписує його своїм))я починаю з того що існування Бога (того що в релігіях)чомусь ніхто не довів.
Цитата:
Angi пише:
Тоді, що шукати, чого прагнути?

а вам обовязково треба щось шукати?)а прагнути можна і чогось іншого,кар"єра,самовдосконалення,грошові пожертви)
Цитата:
Angi пише:
– це ваш прихований Сумнів, інакше, якщо б у вас було чітке переживання, що Бога немає, то наші докази просто були б вам не потрібні.

я звичайно допускаю наявність істоти яка можливо і створила всесвіт або керує природними механізмами)але просто на цьому його внесок в людське життя завершується)навряд чи він переживає,любить/нелюбить гнівається і вибирає між релігіями))а релігія зробила з нього чуть не людську особистість)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 13:55 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
– це ваш прихований Сумнів, інакше, якщо б у вас було чітке переживання, що Бога немає, то наші докази просто були б вам не потрібні.

і щеодне:відповідальність за доведення гіпотез і теорій лежить на авторі який їх висуває.От Гомо каже що Християнство це істина останньої інстанції а індуїстські божества це обожествлені люди але довести неможе)релігійний досвід тут неможе бути критерієм бо його результат у кожного різний)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 14:41 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Цитата:
я звичайно допускаю наявність істоти яка можливо і створила всесвіт або керує природними механізмами)але просто на цьому його внесок в людське життя завершується)навряд чи він переживає,любить/нелюбить гнівається і вибирає між релігіями))а релігія зробила з нього чуть не людську особистість)

Дякуй Богові за те, що Він ЛЮБшТЬ І ЖАЛІЄ ТЕБЕ, і дає тобі час дорости до пізнання Бога. Бо коли Бог почне ГНІВАТшСЯ на тебе, буде пізно! Тоді вже не ображайся на Нього!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 16:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
Alex пише:
Бо коли Бог почне ГНІВАТшСЯ на тебе, буде пізно! Тоді вже не ображайся на Нього!


Я думав від Бога тільки позитив, а виявляється, що я був неправий :(

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 17:08 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
позитив однозначно - для "чемних", тих хто слухає Бога в своєму серці і своїх діях.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 21:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
HAMBA пише:
Я думав від Бога тільки позитив, а виявляється, що я був неправий

Ти абсолютно правий!
Для когось немає більшого позитиву, ніж померти в муках на хресті.
Подумай про це.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 22:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
Гомо каже що Християнство це істина останньої інстанції

Не треба викривляти.
Я не кажу. Я - свідчу. Це абсолютно різні речі.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB