Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2007, 01:40 
 
Цитата:
Angi пише:
Скільки часу я присвятила релігії? Достатньо щоб знати що ні молитва, ні життя в монастирі не зроблять з мене святу. В іншій темі я пояснювала що релігія перш за все наука, а не сліпа віра. Якщо ви хочете я можу показати вам деякі суперечності християнства. Я задаватиму вам питання, а ви спробуєте мені відповісти на них. Якщо ви християнин, звичайно. Ви вірите що християнство допоможе вам отримати Ласку Божу? Тоді назвіть мені будь-яку християнську країну у світі за всю історію існування цієї релігії де було хоча б третина просвітлених, святих чи тих які отримали ЇЇ?

з усього цього видно, що ви не розумієте змісту релігії як віри. Все що тут написано вами стосуються життя людського, але ви забули, або очевидно не знали, що будь-яка релігія, в тому числі і християнство, покликані врятувати ДУШУ, а не тіло.Це ж основа всіх релігій!!!!!! А ви розказуєте , що Бога нема, бо я цілий день молилася, а він мені не допоміг в лотерею виграти (це образно). Релігія є для спасіння душі. І ви з самого першого свого повідомлення (і в іншій темі також) на основі незнання основ релігій (хоча ви доводите, що багато в них розбираєтесь) рухались не втому напрямку, зробивши акцент на людських стражданнях.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2007, 02:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Angi пише:
Скільки часу я присвятила релігії? Достатньо щоб знати що ні молитва, ні життя в монастирі не зроблять з мене святу. В іншій темі я пояснювала що релігія перш за все наука, а не сліпа віра. Якщо ви хочете я можу показати вам деякі суперечності християнства. Я задаватиму вам питання, а ви спробуєте мені відповісти на них. Якщо ви християнин, звичайно. Ви вірите що християнство допоможе вам отримати Ласку Божу? Тоді назвіть мені будь-яку християнську країну у світі за всю історію існування цієї релігії де було хоча б третина просвітлених, святих чи тих які отримали ЇЇ?

Пані Angi, Ви взяли на себе велику місію. З Вашого запитання вже випливає готова відповідь. Так виходить, що далі нема про що й говорити.
Але я Вам назву одного. Він родився і жив не в християнській країні (на той час ні однієї християнської не було). Він ніколи не був ні святим, ні просвітленим. Ціле життя займався тим, за що його врешті-решт піймали і цвячками (аби знову не втік) причепили до хреста, рядом з Ісусом.
А далі сталося те, що викупило ціле його безталанне життя (можна було і не жити, бо його життя все рівно йому ніц не дало).
Цікаво, де жто він нині?...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 січня 2008, 21:23 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Спасіння душі? Цікаво як ви це зробите. Проблема в тому, що ваша релігія вчить вас жити у майбутньому, сьогодні ви бідні, голодні, страждаєте, але нічого у майбутньому ви будете обдаровані, ваша душа буде врятована. Але якщо уявити собі на хвилинку, що це неправда, можливо сталася помилка і ми робимо хибні висновки. Люди помирають кожного дня, міліони людей і протягом цього часу немає жодного доказу існування раю та врятування душі. Хоча б одна людина, цього було б достатньо, правда? "Я добрався все добре". І все ми усі б повірили.
На мою думку Ісус вчить іншому, любові, істині у теперішньому житті, а ви кажете завтра.
Є гарне східне прислів`я яке характеризує дану ситуацію: "Коли мудрець показує на місяць, то дурень бачить тільки його палець".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 січня 2008, 22:16 
 
Angi, все ж таки раджу вам розібратися в цьому питанні, а потім вже писати.
Цитата:
Angi пише:
Проблема в тому, що ваша релігія вчить вас жити у майбутньому

Не в майбутньому, а сьогодні. ( до речі ви в одному повідомленні самі собі перечите.
Цитата:
Angi пише:
Але якщо уявити собі на хвилинку, що це неправда, можливо сталася помилка і ми робимо хибні висновки.

Якби люди знали відповідь, то були би всі 100% або віруючими, або атеїстами. Кожен вибирає те, що йому ближче і вигідніше.
Цитата:
Angi пише:
Люди помирають кожного дня, міліони людей

Релігія не рятує життя, а рятує душу (потім не треба писати, що ще не доведено, ніхто не знаЄ, ніхто не бачив душі і т.д.)
Цитата:
Angi пише:
На мою думку Ісус вчить іншому, любові, істині у теперішньому житті, а ви кажете завтра.

Ніхто такого не писав. Так, Ісус вчить , любові, істині у теперішньому житті, але ви не розумієте для чого. А вчить для того, щоб життя продовжити на небі. А все інше залежить від кожної людини.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 січня 2008, 00:03 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Запам`ятайте пане emerald, ви ніколи не "врятуєте душу" - вірою. Віра завжди крихка, ляклива, тому, що в глибині душі ви завжди будете розуміти, що не знаєте відповіді на питання чи є Рай, душа і т.д. Вона потрібна тільки на початковому етапі, коли людина починає пошук істини. Вона може бути правильною а може і не бути. Коли ви починаєте чомусь вірити - це означає, що ви перестаєте шукати відповіді на питання. Треба довіряти тільки власному досвіду, переживанню.
Ви пишете, що кожен сам обирає, "те що йому ближче і вигідніше" (ви написали правду самі того не зрозумівши), але це тільки вибір у те що вірити, хіба ні? Ви обрали систему сліпих вірувань, не істину. Перед пізнанням, перед життєвим випробуванням ви уже маєте відповіді на всі питання, на питання що таке істина, чи існує душа, Рай.. Ви самі себе обманюєте, оце нечесно і це "образливо". Більшість людей як і ви обирають не істину а стабільність. Жити - значить виступити вперед, позбутися зручної підставки у вигляді готових відповідей, догм. Коли я запитаю вас чи існує Рай (душа, пекло, реінкарнація) буде чесно сказати "Не знаю", поки не знайдете справжнню, істинну, відповідь на це питання, а потім віру ви відкинете самі, для чого вірити в істину? Так щонайменше ви не будете порушувати заповідь "Не бреши".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 січня 2008, 23:45 
 
Цитата:
Angi пише:
Запам`ятайте пане emerald, ви ніколи не "врятуєте душу" - вірою

А у вас вже є такий досвід?
Цитата:
Angi пише:
Віра завжди крихка, ляклива, тому, що в глибині душі ви завжди будете розуміти, що не знаєте відповіді на питання чи є Рай, душа і т.

Я це, по-моєму, так і написав.
Цитата:
Angi пише:
Ви пишете, що кожен сам обирає, "те що йому ближче і вигідніше" (ви написали правду самі того не зрозумівши),

Ви вирвали цитату з тексту, і невдало її приліпили.
Цитата:
Angi пише:
Ви обрали систему сліпих вірувань, не істину. Перед пізнанням, перед життєвим випробуванням ви уже маєте відповіді на всі питання, на питання що таке істина, чи існує душа, Рай.. Ви самі себе обманюєте, оце нечесно і це "образливо". Більшість людей як і ви обирають не істину а стабільність

Ви самі хоть зрозуміли, що написали? Ви в 4-х реченнях самі собі протиречите, а ще намагаєтесь мені щось довести?
P.S. Будуть світлі думки - прошу писати, а ні- тоді ліпше нічого не пишіть.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 січня 2008, 03:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
emerald пише:
Ви самі хоть зрозуміли, що написали? Ви в 4-х реченнях самі собі протиречите, а ще намагаєтесь мені щось довести?

Правду кажучи, я теж не в"їхав. Смисл цієї тиради так глибоко закопаний, що його вже й не видно.
Пані Angi, вибачайте, але вийшло як у Руданського:

Колись собі мужичок
Читати навчився,
Баньку грошей заплатив
Та й попом зробився.
Ото йому і прийшлось
В церкві щось читати
І «мисліте, ци, аз-ца»
З титлою складати.
І замукав бідний піп,
Аж пригнув колінця:
Все «мисліте, ци, аз-ца,
Словотитла — німця!»
«Та який тут,— каже,— чорт
Того німця тиче?!»...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 січня 2008, 15:41 
 
Цитата:
yanychar пише:
Колись собі мужичок
Читати навчився,
Це з тої серії - "Що бачу - те й пишу". :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 січня 2008, 20:11 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Релігія, від латинського рілігіо - означає звязок, поєднання. Отож на питання: яка справжня релігія? відповідь одна, та яка поєднує з Богом. Це і є власне відповідь на запитання.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 січня 2008, 20:16 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Angi пише:
Я задаватиму вам питання, а ви спробуєте мені відповісти на них. Якщо ви християнин, звичайно.

Давайте


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB