Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 56 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 70  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2014, 16:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
цитата
"На що була відповідь:
Релігія не задовільняє моїх потреб, їх задовільняю я сам. Чи компанія Самсунг, чи мікрохвильовка, чи Кобзар Шевченка"

давай катлєти отдєльно і мухи отдєльно. є обєкт, дія і засоби. обєкт - чоловік, дія - дивитися кіно, засоби - самасунг. з іншої сторони. обєкт - Бог, дія - вірити, засоби - релігія (аж тут мож притулити священника). з третої сторони, як казав Козьма Прутков - зри в корень! якби не були створені тепличні умови, тобто місце, засоби продовження життя, тобто харчовий ланцюг ну і все решта то ніякий обєкт типа чоловік не то шо не годен був би вижити а не тіко прожити а навіть не годен був би появитися на цей світ. і ніякий большой узрив у всєлєнной (причому це просто теорія про узрив, ніяк не підтверджена хоть якось на практиці) не годен до такої точності прочислити і втілити ті всі хімікофізіологічні механізми і процеси, які ми називаємо просто - життя, причому чомусь в одному місці!. я вже не кажу про інтелект, типу гомосапієнс разумний. сперва добре перевари а потому пиши відповідь


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2014, 17:26 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Забули за котлети, забули про мухи, самсунги... Я щось говорив про те, що планету створили вчені, зриви? - самі придумали, самі повірили. Я питаю, вас, "типу гомосапієнс разумний" - чи релігія як "комплекс віросповідання з матеріально-технічною базою в роздрукованих Бібліях, кучі набудованих споруд, ордою "давайте поговоримо про бога", набором хоругв, хорів та процесій". Якщо завтра цей комплекс зникне я лишусі без хліба?
Звідси питання, то нащо ці комплекси? яку вони виконують функцію? А якщо потрібні, то який з них справжній, в яких Бог божественіший?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2014, 17:51 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
окай! (звиняйте за сленг :) )
SPY написав:
Я щось говорив про те, що планету створили вчені, зриви?

в корєнь не зріш, зачнем з другого боку. відки тоді це все (чим ти і ми всі сапієнси цілий чєс і постоянно користаєм і без чого жити негодені ні секунди) возьмилося?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 12:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом,

РПЦ напечатала и распространяет календарь со Сталиным
ЗображенняЗображенняЗображення
"Патриарший издательско-полиграфический центр Свято-Троицкой Сергиевой Лавры"

РПЦ анітрохи не сумнівається, що саме вона - "справжня релігія"!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 13:59 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
окай! (звиняйте за сленг :) )
SPY написав:
Я щось говорив про те, що планету створили вчені, зриви?

в корєнь не зріш, зачнем з другого боку. відки тоді це все (чим ти і ми всі сапієнси цілий чєс і постоянно користаєм і без чого жити негодені ні секунди) возьмилося?

І відповівши на це - ми отримаємо відповідь про справжність релігії? Не збираюсь відходити в такі дєбрі, ви ще з'їдьте на обговорення Саші Грей, там теж ціла релігія назбирається ;)
Хочеться вам вірити, що якомусь божку було скучно та він вирішив створити нову папку на своєму ПК та назвати її "Земля та людство. Часть І" з підпапками: "Слово", "Світло", "Адам і Єва", "Рай" (як результат вірусні утворилась ще й папка "Пекло") - будь ласка вірте, я ніяких припущень подавати не збираюсь, ні у вас, ні в мене немає на то адекватної освіти та й я взагалі вважаю, що людство настільки тупе, що нездатне зрозуміти, навіть якби їм хтось свише розказав як утворився світ - людство просто не зрозуміє та буде дико ржати, тому як раніше жили та свято вірили, що блискавка - це діяльність розлючення Перуна чи Зевса, таку тепер ці сапієнси вирішили, що вони помудрішали, вже все знають про блискавку, але те що не знають все-одно пояснюють богом, а іншого не дано. Прочитавши одну книжку - не сильно порозумнієш.

yanychar написав:
А тим часом,РПЦ напечатала и распространяет календарь со Сталиным

А його хіба ще не канонізували? От Папу за пару років канонізували й беатифікували, а що ой Папа з його з площею країни менше 1-го квадратного кілометра, а вусатий яку імперію тримав і його за стільки років ще не канонізували?!
Нічого не маю проти, це справжня релігія. Однак в межах РПЦ та їх електорату. А в більших масштабах?
ЗІ: потішило июль з вусами, август з вусами і кєпачков, по логіці в дєкабрі він мав би прийняти горизонтальне положення в ящику, схрещеними руками та біблійов, хіба нє?
А якщо без сарказму, то РПЦ діє явно філією політичної системи, так само й решта структур, тільки не так паляться)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 11:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Мені сподобалось кілька думок. Спробую їх перефразувати на свій лад. Наперед прошу вибачення, що вилучаю автентичність. Особисто мені це допомагає аналізувати і не кидатися з котлєт на мухи.
Отож:
1. Треба розглядати всебічно.
2. Бог нас створив.
3. Якщо ми створені Богом, то чи Він щось від нас вимагає.
4. Якщо ми визнали три попередні твердження тоді постає питання релігії.
5. Виникає ще ряд питань. Чому у існуючих релігіях безлад?. Чому їх багато якщо Бог один? Чи можуть усі релігії бути правдивими?
6. Якою має бути справжня релігія?
Якщо шукати, то знайдеться :)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 11:59 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ура, правда з першим згоден, а на другом застряв :( Чому я це маю розглядати як аксіому, чому я не можу провести аналогію:
Люди не знали як створилась блискавка - приписували її створення богам Перуну та Зевсу. Зараз розуміють, що то дурня, але не можуть толком зрозуміти з чого все почалось - приписують людину знову богу, не можна просто усвідомити, що ми ще настільки всі тупі, що нам просто не зрозуміти, звідки ми взялись і не треба вплітати тут бога. Так ні, бог створив людину по своєму образу і подобі - тому людині непритаманно визнати, що вона може чогось не знати і не розуміти ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 19:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY, чомусь я вважала, що Ви в стані мислити логічно. Бо якщо Ви не сприймаєте п. 2, то виникає закономірне питання: "а що Ви тут робите???"
Якщо людина не вірить у Творця то їй байдуже яка релігія справжня. Це питання не порушить її впевненості і навіть не зацікавить. Якщо, наприклад, хтось не користується грішми, то йому байдужедо того - справжні вони чи фальшиві. Тому я питаю: що Ви тут забули?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 20:40 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
І відповівши на це - ми отримаємо відповідь про справжність релігії? Не збираюсь відходити в такі дєбрі

от ти якраз і поліз у дєбрі замість чіткої відповіді на конкретне питання. Відповідь же дасть можливість розвинути бесіду і наблизитись до істини. можливо тре задавати питання такм чином шоби відповідь була тільки так чи ні?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Яка справжня релігія?
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 21:45 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
SPY, чомусь я вважала, що Ви в стані мислити логічно. Бо якщо Ви не сприймаєте п. 2, то виникає закономірне питання: "а що Ви тут робите???"
Якщо людина не вірить у Творця то їй байдуже яка релігія справжня. Це питання не порушить її впевненості і навіть не зацікавить. Якщо, наприклад, хтось не користується грішми, то йому байдужедо того - справжні вони чи фальшиві. Тому я питаю: що Ви тут забули?

Я ставлю прості питання, а ви мене заставляєте вірити, в те, в що зазомбовано вірите самі. А чому Бог? 95% росіян скаже, що Землю створив Путін, і що мені і їм вірити?))) Ви в Будду вірите? Може він її створив? Або Крішна. А що роблю я тут? Мені удалітсо?

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 56 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 70  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB