Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 8 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 70  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2008, 12:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
yanychar пише:
Що воно Вас так гризе за душу? Вам яка різниця?! Спати не дає?..
а про шо там в тому лінку... :cl: лінь на кнопку клацнути...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2008, 02:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Кусок фільму про Мері Поппінс по дуренському перекособачений накладеним звуком...
А чому то є "единственный и не повторимый ворог, на все времена..." - то має знати Yo)!(-Paranoik.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2008, 02:53 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
exp пише:
лінь на кнопку клацнути...

Помойму дольше было вот это писать.
Цитата:
yanychar пише:
А чому то є "единственный и не повторимый ворог, на все времена..."

Там речь про Януковича, я смеялсо, это шутка...ну а Янычар, предпочёл дурака включить, как это у него частенько водится. :P


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2008, 04:09 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
а немає справжньої релігії..релігії придумані для того щоб сперти на когось те що неможемо пояснити.
нарахунок релігій сходу:взагаліто на сході іслам також є і ще є синтоїзм і даосизм з конфуціанством.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 02:35 
Офлайн

З нами з: 21 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 49
это все для того, чтоб всегда можно было сказать - или божья воля, или бес попутал

но каждый человек решает во что он верит и что такое вера лично...и полностью отвечает за свой выбор без всяких там потусторонних сил


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 13:44 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Chimaira пише:
но каждый человек решает во что он верит и что такое вера лично...и полностью отвечает за свой выбор без всяких там потусторонних сил

вера конечно хоть и "костыль"но зачем рвать на себе рубашку и говорить что это истина последней инстанции.
а загалом якби Володимир прийняв Іслам ви б зараз тут рвали на собі сорочки і апелюючи кораном кричали що Аллах це істина.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 19:19 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цитата:
КрішнА пише:
а немає справжньої релігії..релігії придумані для того щоб сперти на когось те що неможемо пояснити. нарахунок релігій сходу:взагаліто на сході іслам також є і ще є синтоїзм і даосизм з конфуціанством.

ну по-перше, якщо ти кажеш, що релігії вигадали, саме з цією метою, тоді напевне в тебе є аргументи, щоб нам це довести - чекаємо... Наведи приклад, на основі будь-якої відомої тобі релігії, що вона створена саме з цією метою.
Може в тебе є якесь краще пояснення будови Всесвіту, ми теж з радістю почитаємо. Навіть наведу тебе на думку. Можливо ти не знаєш, але самі прості речі в житті - камінь, дерево, навіть твій комп`ютер є доказом існування Божої таємниці. Вони всі складаються з атомів, в свою чергу атоми - це вібруючі скупчення енергії, які не мають ні твердості, ні маси, ні розмірів. На латинській скупчення, або комплект позначають словом quantum - це слово обрали для визначенння одиниці виміру енергії всередині атома, і як потім взнали, нового рівня реальності. На квантовому рівні ні один матеріальний об`єкт не залишається незмінним. Насправді ти, як і всі інші люди, на більш складному рівні - це невидимі коливання, які відбуваються в пустоті (навіть на атомарному рівні всі об`єкти на 99,9999 відстоків - порожнеча). По масштабам електрону, відстань між ним і ядром, навколо якого він обертається, більша за відстань між Землею та Сонцем. Але ми ніколи не зможемо схопити цей електрон, бо він це тільки коливання енергії, які спалахують і гаснуть міліони раз в секунду!!! Відповідно ми всі існуємо як спалахуючі фотони з чорними пустотами між кожним спалахом. По-іншому нас кожний раз створюють, знову і знову. Уяви собі, що ти ідеш по вулиці, крок за кроком, на квантовому рівні ти зникаєш і знову з`являєшся, і тут основна таємниця. Коли ти зникаєш на наносекунду, тільки для того, щоб знову появитися, але трохи попереду, чому твоє тіло не змінює форму? Насправді, в квантовій фізиці, можна навіть вирахувати ймовірність, того, що ти зникнеш взагалі, або перетворишся на якийсь предмет. Тоді, що, або хто утримує форму предметів постійною? Можливо у тебе є якесь пояснення?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 22:24 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ого... Згадав уроки фізики... Я не підтримую думок крішни про релігію, а своїх - наводити не буду, проте раз пішла розмова про фізику (відповідаю на фіз. процес, а не про релігію) - атоми настільки малі, що люди не можуть на 100% дослідити їх і все це - тільки припущення. (пам'ятаєте історію про 3 китів (слонів, черепах), які на собі землю, часи змінились і ми тепер сміємся з тих припущень. А якщо і зараз - вчені на рахунок атомів помиляються і наступні покоління над цим будуть насміхатись - колись я це питання ставив фізичці)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 22:49 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цитата:
SPY пише:
Ого... Згадав уроки фізики... Я не підтримую думок крішни про релігію, а своїх - наводити не буду, проте раз пішла розмова про фізику (відповідаю на фіз. процес, а не про релігію) - атоми настільки малі, що люди не можуть на 100% дослідити їх і все це - тільки припущення.

Хочу порадити вам декілька книг, автори яких не погодилися б з вами:
Девід Боом " Цілісність і порядок" (London: Routlege and Kegan Paul)
Фрітьоф Капра "Дао фізики" (Boston: Shambala Press,1991)
Роджер Панроуз "Новий розум імператора"(New York: Penguin USA, 1991)
Стівен Хокінг "Коротка історія часу" (New York:Bantam Doubleday Dell)
Всі вищенаведені книги визнані класичними.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 23:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Я не буду сперечатись ні з вами, ні з даними авторами, так як у мене не професорські знання по фізиці, а тільки шкільні, але якщо ж це так...
Ви пишете, що на квантовому рівні ми зникаєм і появляємось, але є ж такий фізико-хімічний закон - ніщо нізвідки не з'являється і нікуди не пропадає, а переходить з одного в інше

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 70  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB