Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 9 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 70  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2008, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
SPY пише:
але є ж такий фізико-хімічний закон - ніщо нізвідки не з'являється і нікуди не пропадає, а переходить з одного в інше

Це як раз з цієї опери:
Цитата:
SPY пише:
часи змінились і ми тепер сміємся з тих припущень. А якщо і зараз - вчені на рахунок атомів помиляються і наступні покоління над цим будуть насміхатись


Деколи переглядаю канал Діскавері.
Цікаво послухати думки вчених по типу:
Питання: Звідки взявся Всесвіт?
Відповідь: Ні звідки. На повному серйозі.

Ти готовий в це повірити?
Оце я розумію, справжня релігія :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 00:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Давно вже треба було відділити (може вже хтось в цій темі і відділив) релігію від віри.

Будь-яка релігія справжня, тому що вона призводить до певного результату.
Погляньте, будьте ласкаві, на такого яскравого представника радикально релігійної-течії "Боганема_аякщовінє_тодоведітьмені" - КрішнУ.

В чому проявляється ця окремо взята релігія?
Будь ласка:
В одноманітному повторенні одних і тих самих дій, а саме, зтверджуванні в усіх тематичних гілках форуму головної "ідеї": "Боганема". Це по суті, притаманне будь-якій релігії явище, що носить назву РшТУАЛ.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 01:53 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
ну по-перше, якщо ти кажеш, що релігії вигадали, саме з цією метою, тоді напевне в тебе є аргументи, щоб нам це довести - чекаємо... Наведи приклад, на основі будь-якої відомої тобі релігії, що вона створена саме з цією метою. Може в тебе є якесь краще пояснення будови Всесвіту, ми теж з радістю почитаємо

давайте згадаємо католицьку церкву яка продавала індульгенції і палила людей за ідеї які суперечили їй (і релігія тоді була глвою держави).
подивіться на Свідків Єгови які заперечують переливання крові через журні забобони але..люди тим не менш через таке правило помирають.
Цитата:
Angi пише:
Може в тебе є якесь краще пояснення будови Всесвіту, ми теж з радістю почитаємо. Навіть наведу тебе на думку. Можливо ти не знаєш, але самі прості речі в житті - камінь, дерево, навіть твій комп`ютер є доказом існування Божої таємниці. Вони всі складаються з атомів, в свою чергу атоми - це вібруючі скупчення енергії, які не мають ні твердості, ні маси, ні розмірів.

а я щось не пригадую щоб вчені довели що світ сттоврений за 6 днів чи з яйця .
а те що під теміном 6 днів кожна конфессія і секта говорить своє це ажніяк не підтверджує істинність релігії.
Цитата:
Angi пише:
Навіть наведу тебе на думку. Можливо ти не знаєш, але самі прості речі в житті - камінь, дерево, навіть твій комп`ютер є доказом існування Божої таємниці. Вони всі складаються з атомів, в свою чергу атоми - це вібруючі скупчення енергії, які не мають ні твердості, ні маси, ні розмірів. На латинській скупчення, або комплект позначають словом quantum - це слово обрали для визначенння одиниці виміру енергії всередині атома, і як потім взнали, нового рівня реальності. На квантовому рівні ні один матеріальний об`єкт не залишається незмінним. Насправді ти, як і всі інші люди, на більш складному рівні - це невидимі коливання, які відбуваються в пустоті (навіть на атомарному рівні всі об`єкти на 99,9999 відстоків - порожнеча).

це якось доводить існування Бога?все що ви привели зданими вже вимірялось раз є дані а от даних ані ваги ані відстані Бога від нашої планети чи квартири нема..немає навить виміряної його швидкості руху. чи його ваги і т.п.ніяких данних Божих не зафіксовано то чому я маю вірити що він є?
Цитата:
Angi пише:
Тоді, що, або хто утримує форму предметів постійною? Можливо у тебе є якесь пояснення?

нарахунок вище приведеного нема пояснення..а що коли пояснення чомусь нема то це вже створив Бог?і це є Ісус Христос чи Крішна? чи Кецалькоатль?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:00 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Деколи переглядаю канал Діскавері. Цікаво послухати думки вчених по типу: Питання: Звідки взявся Всесвіт? Відповідь: Ні звідки. На повному серйозі.

Ти готовий в це повірити? Оце я розумію, справжня релігія

а ти готовий довести інше?відповідальність за доведення теорій і гіпотез лежить на авторі що їх висуває
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
В одноманітному повторенні одних і тих самих дій, а саме, зтверджуванні в усіх тематичних гілках форуму головної "ідеї": "Боганема". Це по суті, притаманне будь-якій релігії явище, що носить назву РшТУАЛ.

Бога нема бо його наявність поки що не доведено як і Крішни і Ктулху і святих панчох і т.п. доводити НЕ існування= дибілізм якщо на даний момент щось не доведено офіційно воно важається неіснуючим.якщо ти стрельнеш в голову з голови піде кров і якщо куля зачепиь життєво важливі органи ти помреш.ФАКТ ..можеш проексперементувати якщо не віриш підверджується. а те що єврейський бог тим хто вважає його найкращим з найкращих дає путівки в рай не доведено власне як і існуванняєврейського бога та раю.
по друге примітивна концепція Християнства про добро і зло взагалі убогість так як ці поняття у кожного свої у євреїв було нормою приносити ягнят в жертву в папуасів людей. Для когось канібалізм зло для когось добро..отже цих явищ як об"єктивного чогось не існує.уе я вже пояснював якщо нехочемо включати логіку то вже не моя проблема

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
якщо на даний момент щось не доведено офіційно воно важається неіснуючим.

В цій фразі, вся твоя релігія на сьогодняшній день.
[color=gray]Якщо в Конституції буде записано, що Бог є - ти повіриш. Інших доказів, відей, тобі і не потрібно.[/color]
А взагалі, КрішнА, вибач, у тебе в голові безпорядок.
Дуже поверхневий підхід до серйозних питань.
Як що Бога не існує, чого ти "трешся" в тим самих гілках форуму?
Чого ж ти не ідеш говорити туди, де про нього не говорять, не знають, ніколи не чули? Чому ти тут?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:25 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Якщо в Конституції буде записано, що Бог є - ти повіриш. Інших доказів, відей, тобі і не потрібно.

в констиутції пишуть етичні норми і правила співіснування в соціумі Бог тут непотрібен ..якщо наявність бога стане науковим фактом я повірю.
а поки не доведено існування ктулху священних тапочок і бога уви..віритив казки немаю наміру тай казки українські любив у дитинстві а не єврейські))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Все ясно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:31 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Як що Бога не існує, чого ти "трешся" в тим самих гілках форуму? Чого ж ти не ідеш говорити туди, де про нього не говорять, не знають, ніколи не чули? Чому ти тут?

може когось відверну від сприймання за істину єврейських казочок)))
та і взагалі іноді скучно)))а от подискутувати всігда можна мене це тішить)))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 02:32 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Все ясно.

ясно, что дело темное(с) ?)))))не в образу)))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 21:38 
Офлайн

З нами з: 21 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 49
КрішнА, а ты видать любитель посомневаться в чем-то...
До тех пор, пока в конституции не напишут :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 70 [ 695 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 70  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB