Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 1 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 16:27 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
[I]Коли я була ще мала, моя бабця навчила мене молитися до Бога. Вона мені казала: "Доцю, Бог є і Він тебе завжди чує. Говори до Нього своїми словами і Він обов`язково відповість." А потім навчила "Отче наш..." Це було все навчання. Але я так дякую їй, що не забила мені голову завченими молитвами. Я почала говорити до Бога те, що було в моєму серці. Можу свідчити: не було жодного разу в моєму житті, щоб Бог не відповів мені.[/I]

Існує три напрямки молитви:
1) молитва направлена до Бога - в цій молитві людина може говорити Богу про свою любов до Нього, прославляти Бога чи поклонятися Йому. Також, можна звернутися до Бога з певним проханням, як до люблячого Батька;
2) молитва направлена на зміну обставин - в цій молитві людина використовує владу, яку Бог дав їй на цій землі і наказує обставинам змінитися;
3) молитва направлена проти диявола - людина, яка прийняла Христа в своє серце, наділена владою від Бога. Використовуючи силу Імені Ісуса та силу Крові Христа в цій молитві, людина може молитися за звільнення від одержимості чи залежності. В такому випадку звернення йде до нечистого духа, який контролює ту чи іншу людину або місце і звучить наказ "іди геть!". Важливо пам`ятати, що Христос переміг диявола і не боятися!

В усіх тьох випадках використовуйте Слово Боже (Біблію) - це зброя!

Чи молитеся ви щоденно? Розкажіть конкретні свідчення того, як Бог відповів саме на ваші молитви.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2009, 00:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
використовуйте Слово Боже (Біблію) - це зброя!

Нічо, Бог добрий, Він і це тобі простить...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2009, 22:22 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
а якже Буддійські мантри?..))теж молитви чи то все тільки в рамках Х-ва?)) Ом Маані Падмее Хуум)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:18 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Той, хто зневажливо відноситься до молитви, хай і не мріє йти далеко з Богом.
Той, хто не може організувати себе і, відкласти всі справи і усамітнитись з Богом, не готовий досягати висоти в житті. Така людина ще довгий час буде залишатися внизу.
Але в того, хто хоче досягати успіху в житті, на першому місті повинен бути Бог. І така людина знає, що усамітнення з Богом набагато важливіше за будь-що в житті, важливіше за все, що можна робити. Якщо ви відносите себе до таких людей і хочете бути частиною Божого руху, хочете, щоб Бог надприродньо використовував вас, хочете бути молотом в Його руці, знаряддям, яким будуть розбиті твердині, - вам потрібно проводити час в спілкуванні з Господом. Все в житті залежить від Бога, тому навчіться усамітнюватись з Богом. Навчіться організовувати себе на цю справу. Навчіться перемагати свою стару природу, перемогати свою лінь.
"много может усиленная молитва праведного".
(шак.5:16)

На жаль, більшість людей не задумуються про це, коли зневажають усамітненням з Богом. Вони виправдовують себе тим, що дуже заняті. Але ж саме головне служіння – це служіння Богу один на один. Якщо віруюча людина не зрозуміє це, вона буде залишатися на низькому духовному рівні. Знаходьте час для спілкування з Богом, хай заняття вашими справами буде після того, як ви проведете достатньо часу на одинці з Богом. Дуже важливо отримати благословення від Бога на весь день. Так отримали благословення Боже перші християни, коли в послуху дочекалися злиття Духу Святого. Діян.1:4-8
Якщо Син Божий не нехтував молитвою, то тим більше ми потребуємо цього. Нам потрібно наслідувати Ісуса Христа і починати вдосконалювати, розвивати своє молитовне життя.

Визначте, скільки часу ви зможете приділяти цьому. Потім дисциплінуйте себе, прийміть тверде рішення щоденно виділяти час для спілкування з Богом. Так спілкування з Богом стане вашим пріоритетом, самою важливою подією дня. Все інше стане наслідком вашим молитов.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 15:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
В усіх випадках використовуйте Слово Боже (Біблію) - це зброя!

Це нагадує статут збройних сил... Що тут скажеш:
Кожний вибрав свою віру:
Хто бандуру,
Хто СОКшРУ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 17:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pastor пише:
Але в того, хто хоче досягати успіху в житті,

З цього місця, будь ласка докладніше, якщо не важко.
Який це такий успіх мається на увазі?

Цитата:
Pastor пише:
Визначте, скільки часу ви зможете приділяти цьому.
да уж...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 18:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Молитися - прагнути, щоб тебе Там Зрозуміли.
А це можливе тільки тоді, коли ти сам прагнеш зрозміти самого себе і весь світ навколо себе в світлі молитви.

Заглиблення у власний внутрішній світ, світ власних думок та вчинків, врівноважені роздуми, уважне самоспостереження, визначення найважливіших цілей...
Все це спрямоване певним наміром - і є молитва.

Вчитель сказав: "За кожне даремно сказане слово, дасть людина відповідь у день Суда".
Тому, те що згадував Крішна (мантри та інші словесні формули) - ніколи не проходять без наслідків.
Можна тільки уявити, як багато залежить від того, який зміст ми вкладаємо у кожне слово, у кожний звук.

І якщо ми розділяємо наші думки та слова на "звернені до Бога" та інші... то, до кого тоді звернені ті "інші" думки і слова, якщо не до Нього?
Розумієте? Варіантів зовсім небагато! Господь сказав: "Хто не збирає зі мною - той марнотратить."

Слово Боже лунає до нас з початку створення світу і звук Його не припиняється ні на мить. Чути це Слово і відкликатися на нього - це і є молитва.
Зупинится, замовчати. Прислухатися.
І відповісти.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 21:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Та це щось подібне, як би ми хотіли спілкування з Всевишнім "втиснути" в розпорядок-графік нашого життя. Хоча, кожному - своє.
Комусь - рефлекторне хресне знамення (перед "стопаріком"), а комусь - роками по пустелях постити...
Звідки ж мені знати?

шешуа нічого про "розпорядки" не казав. Казав: "Зайди до себе, закрий двері і молися так, щоб тільки Батько твій це чув і бачив". Здається мені, що якраз такий підхід більше зацікавить людину, яка лиш збирається відкрити для себе шлях до нового життя.
Цитата:
Pastor пише:
Якщо Син Божий не нехтував молитвою
як взагалі такий "перл" міг з'явитися? Так звучить, що ніби Він міг би і без молитви обійтися.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2009, 15:35 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
як взагалі такий "перл" міг з'явитися? Так звучить, що ніби Він міг би і без молитви обійтися.

а який сенс молитись самому собі?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2009, 23:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Ти б хоч раз спробував, потім питав.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB