Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 12 [ 118 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2008, 23:19 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Найкраще це бути з людиною до кінця, підтримувати її. А не позбутись її.

якщо є шанси на порятунок то треба а якщо вона не просто прикута до ліжка а ще й мучиться від страшенного болю навіщо продовжувати знущання якщо можна їх припинити?вона ж всеодно помре так чи інакше от тілький аспект в тому щоб полегшити страждання їй.результат всеодно один--смерть..але я повторюю якщо шансів таки немає а якщо є хоча б один шанс на спасіння треба ним скористатись.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2008, 23:23 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
У вас споживацьке відношення до життя.

просто треба жити теперішнім..якщо людина просить позбавити її мук і якщо шансів на спасіння немає..(спасіння=ліквідація хвороби і її симптомів і т.п.)тоді треба виконати її просьбу звичайно узгодивши це питання з близькими.АЛЕ ЯКЩО Є ХОЧА Б ЄДшНшЙ ШАНС НА ПОРЯТУНОК ЙОГО ТРЕБА ВшКОРшСТОВУВАТш.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 03:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
ЯКЩО Є ХОЧА Б ЄДшНшЙ ШАНС НА ПОРЯТУНОК ЙОГО ТРЕБА ВшКОРшСТОВУВАТш.

А як про це дізнатися? Є шанс, чи немає? У кого про це взнати? У спеціалістів?
Як вам така ситуація:
Спеціалісти сказали: "Шанси є". Проходить місяць, два, пів-року, рік, три роки... людина мучиться... Спеціалісти (через три роки) кажуть: "Останні дослідження показали, що наша попередня думка була помилковою. Шансів на справді немає." Ви людину "відключаєте", бо шансів немає (як сказали специ).
Через два дня з'ясовується, що специ все ж таки знайшли новий препарат, який дає 100% шанс. Як ви будете почуватися? Хто буде винний? Які будете шукати виправдовування?

Ще варіант:
Три роки людина лежить без свідомості, через постійне вживання наркотиків. Лікарям все ж таки вдається її "витягнули", а вона, вийшовши з лікарні, наступного тижня загинула від передози. Які відчуття будуть при цьому?

До речі, хто бачив фільм "Малишка на міліон"?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 20:19 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
і що ви пропонуєте піддати людину мукам чи що?тоді ситуація безвихідна адже якщо все ж таки ліків не винайдуть то людина буде мучитись мучитись і врешті решт помре..але зауважте вона попросила про смерть вже давно.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 22:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
і що ви пропонуєте піддати людину мукам чи що?

Будь-ласка, будьте обережніше на поворотах і уважніше до коментарів інших користувачів.
Я, від себе нічого не можу пропонувати. Тому що це виключно особиста справа кожної людини, з тих, що причетні до таких ситуацій. Кожен вирішує сам.
Виходячи з цього, все що я можу зробити, це - спробувати почерзі поставити себе на місце людини, яка попала в таку страшну ситуацію, потім - на місце її близьких та родичів.

І що я вам хочу сказати: "Відповідь приходить сама".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2008, 11:47 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
ну а я про що казав я тыльки про"місце" не згадав..я ж напеисав якщо родичі і близькі приймуть таке рішення чи погодяться з ним і сам пацієнт також і якщо він аж так мучицця що капець а шансів все ще немає довгий час..то краще мабуть таки зробити так аби людина не мучилась.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2008, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
роздумувати про правильність поступку в цій ситуації з боку сторонньої людини і (не дай Боже) з боку потерпілого, думаю, кардинально різні речі..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2008, 20:28 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Simple пише:
роздумувати про правильність поступку в цій ситуації з боку сторонньої людини і (не дай Боже) з боку потерпілого, думаю, кардинально різні речі..

теж правда але..я вважаю(зараз)ставлячи себе на місце потерпілого якби шансів не спостерігалось мабуть таки вибрав би евтаназію ,хоча хз нащастя не поинявся в подібних становищах і нікому не рекомендую)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2008, 18:52 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:

Найкраще це бути з людиною до кінця, підтримувати її. А не позбутись її.

якщо є шанси на порятунок то треба а якщо вона не просто прикута до ліжка а ще й мучиться від страшенного болю навіщо продовжувати знущання якщо можна їх припинити?вона ж всеодно помре так чи інакше от тілький аспект в тому щоб полегшити страждання їй.результат всеодно один--смерть..але я повторюю якщо шансів таки немає а якщо є хоча б один шанс на спасіння треба ним скористатись.

Людське життя не така проста річ. І коли ми говоримо про евтаназію то перш за все мусимо відповісти собі на наступні питання хто така людина? що є її життя? І тоді ми догребем до того, що забирати життя у людини ніхто не має права навіть в найблагіших цілях. Про це раджу почитати всіх Енцикліку Івана Павла ІІ "Євангеліє життя" http://catholic.uz/?a=holy&father=John_Paul_II&id=602


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2008, 18:58 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаSimple пише:

роздумувати про правильність поступку в цій ситуації з боку сторонньої людини і (не дай Боже) з боку потерпілого, думаю, кардинально різні речі..

теж правда але..я вважаю(зараз)ставлячи себе на місце потерпілого якби шансів не спостерігалось мабуть таки вибрав би евтаназію ,хоча хз нащастя не поинявся в подібних становищах і нікому не рекомендую)


До речі Крішна, от Ви вліпили собі підпис Канта. І навіть не задумались над тим що цей прекрасний філософ мав на ввазі. Якшо б подумали то проевтаназію не писали би. Бо якраз Ваше відношення це приклад коли людина "інструменталізується" перестає бути метою.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 12 [ 118 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB