Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 9 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2008, 23:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?

Як на мене , то від цих норм не треба відступати навіть під страхом смерті,бо смерть ,у цьому випадку буде,ще одним екзаменом з перевірки нашої стійкості у вірі.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2008, 02:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Hutsulka пише:
Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?


Так, позбавляють! Це жахливе нав"язування (всіх змалку вчили і заставляли ходити ногами, а хтось хотів би ходити на вухах).

Однак, рано чи пізно, дитина виросте і стане здоровенним "дитинищем". А заодно, якщо захоче, зможе виправити цю жахливу несправедливість.
Любий може стати найпершим у світі крішнаїтом, вступити в "біле братство", або присвятити себе ідеям "аум сенрікьо".
Ніхто ж не заваджає... :)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 02:42 
Офлайн

З нами з: 27 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 115
Цитата:
Hutsulka пише:
шановний пане julio,
ой, ні! Я вам не пан... застережіться, будьте добрі, від цього звернення...
Цитата:
Hutsulka пише:
З початком християнства люди охрещували немовлят при народженні, і ця традиція збереглась по нині.

А звідки така інформація? Якраз на самому початку християнства, охреститись було не так просто. Треба було пройти певну підготовку.

А тепер "конкретно" за темою:
Цитата:
Hutsulka пише:
Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?

Я вважаю (якщо вже взявся тут говорити), що це справа сугубо-індівідуальна. Це так для початку.
Тепер:
1. Хіба батьки не повинні мати права вибору на те, охрещувати дитину, чи ні?
2. Ні це не нав'язування. Це такі самі обставини, які формують особистість, як і Батьківщина, і мова, і подібні речі.
3. Мені відома тільки одна християнська норма і водночас одна християнська традиція: [color=blue]возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим и всею душею твоею и всем разумением твоим: сия есть первая и наибольшая заповедь; вторая же подобная ей: возлюби ближнего твоего, как самого себя[/color]
І якщо хтось вважає "нормальним" відступитись від цієї християнської "норми", то все решта вже не таке і важливе.

Ну і в решті-решт, хіба не все в цьому світі в руках Бога?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 05:14 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Hutsulka пише:
З початком християнства люди охрещували немовлят при народженні, і ця традиція збереглась по нині. Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? Це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?

Ну зі самого початку Християнства такого не було... А на другу тезу відповідь така.... Якщо Ви віруючи що Христос - Господь, не охрестите свою дитину, то яка Ваша віра?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 12:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
Цитата:
julio пише:
Хіба батьки не повинні мати права вибору на те, охрещувати дитину, чи ні?

Повинна знову повторюватись:"[color=red]Ви ж не питаєте дитину при народженні, хоче вона бути християнином, юдеєм, буддистом......Ви робите цей вибір за неї. Чи правильно це?"[/color]
Цитата:

julio пише:
Мені відома тільки одна християнська норма і водночас одна християнська традиція
-це так, бо Вас іншого не вчили!Якщо би Вам дали можливість обирати своє віросповідання вже в зрілому віці, впевнена на 99%, що Ви би обрали Християнство, адже в такому суспільстві Ви ростете, формуєте свій світогляд,виходить, що не від нас залежить що ми обираємо,а від оточення, від батьків, від суспільства, але залишається ще той 1%, який може "збунтуватись".Розумієте, що я маю наувазі?Я просто хочу з Вашою допомогою зрозуміти, в чому тут суть, мені цікава думка кожного.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Hutsulka пише:
-це так, бо Вас іншого не вчили!Якщо би Вам дали можливість обирати своє віросповідання вже в зрілому віці, впевнена на 99%, що Ви би обрали Християнство, адже в такому суспільстві Ви ростете, формуєте свій світогляд,виходить, що не від нас залежить що ми обираємо,а від оточення, від батьків, від суспільства, але залишається ще той 1%, який може "збунтуватись".Розумієте, що я маю наувазі?Я просто хочу з Вашою допомогою зрозуміти, в чому тут суть, мені цікава думка кожного.


Дійсно, ми вчимо дітей ходити ногами, тримати ложку, ходити на горщок, не брати чуже, не пискувати дорослим, говорити "Дякую" і "Будь ласка" і багато-багато подібних речей. Напевно - це все-таки насильство над дитячою психікою.
Може треба ждати поки дитина виросте і зробить свій вибір?

Науці відомий так званий "синдром Мауглі". З ряду причин дитина опиняється на вихованні тварин. Зовсім недавно по ТВ демонстрували дівчинку, котра виховувалась дворовою собакою в собачій будці (мати - алкоголічка). Не треба забиратись в далеку Індію. Приведений випадок стався в Росії (очевидно - таке може бути де завгодно). Це відбувається сьогодні. І такі випадки не поодинокі.
У відомій казці Кіплінга Мауглі - хоробрий, розумний, благородний герой. А в житті все значно протіше: дитина кілька років виховується тваринами і після поміщення в інтернат приходиться вчити тримати ложку. У віці 7-8 років не вміє говорити. Проходять роки нового виховання, але дитина так і не може стати повноцінною людиною - втрачений той період, коли закладаються "людські основи". Така дитина не має вроджених мозкових пошкоджень, чи психічних хвороб. Однак, на все життя залишиться "пацієнтом" інтернату.
Про який вибір віросповідання може йти річ?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 20:23 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Шановна Hutsulka, Ви пишете:
Цитата:
Релігія базується на вірі, а в новонародженої дитини, як такої, поняття віри немає.

А Ви впевнені в своїх словах?
Пояснюю: душу кожній людині (і мені і Вам :cry: ) дає Господь Бог в момент зачаття (не в момент народження :shock: ). Душа, як частка Живого Бога у тілі цієї (будь-якої) людини мусить мати поняття про Бога, оскільки вона (душа) є Його часткою.

Цитата: "І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх." (Буття 1, 27) а також " І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею." (Буття 2,7) (з http://www.ukrlc.org/bible/old/Mojsej/Genesis.htm)

Друга справа. що потім, в процесі життя людини під впливом різних середовищ, в тому числі батьків, оточення і т.д. ця душа або залишається з Богом або відходить від Бога.
Щодо Віросповідання і, як Ви вважаєте, "насильства" над вірою дитини,
читайте: " Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким." (Мт. 19, 14) - http://www.ukrlc.org/bible/new/4_Jevangelie/Matthew.htm і по тексту.

Отже, якщо Ви незгідні з Ісусом Христом, то Ваша проблема. (а не проблема батьків, Церкви, священиків чи ін.) Якщо згідні - Ласка Божа. (і я тішуся за Вас! :) ).

А щодо нашого розуміння чи нерозуміння цієї чи багатьох інших проблем віри - каже Христос "Неможливе це людям, та можливе все Богові."


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2008, 05:11 
Офлайн

З нами з: 27 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 115
Цитата:
Hutsulka пише:
це так, бо Вас іншого не вчили!Якщо би Вам дали можливість обирати своє віросповідання вже в зрілому віці, впевнена на 99%, що Ви би обрали Християнство, адже в такому суспільстві Ви ростете, формуєте свій світогляд,виходить, що не від нас залежить що ми обираємо,а від оточення, від батьків, від суспільства, але залишається ще той 1%, який може "збунтуватись".Розумієте, що я маю наувазі?Я просто хочу з Вашою допомогою зрозуміти, в чому тут суть,

Якби ми були знайомі, можна б було так говорити.
Мене з самого дитинства вчили бути чесною людиною.
Спеціальних розмов про Бога і віру не було.
Навпаки в радянській школі я був учасником атеїстичного гуртка. Щоправда вся його діяльність (дякувати вчителям) зводилася до конкурсів самодіяльних агитбригад.
Тривалий час "знайомився" з міросприйняттям індійских філософів та містиків.
"Виявляв інтерес" до буддизму. Був у захваті від відданості мусульман власній вірі...
В 25 років - охрестився.
Ще через деякий час переконався і с того часу утверджуюся в тому, що немає (мені не відоме) більш чисте та потужне вчення, яким є вчення Іісуса Христа.
Вчення це живе. І отримавши причетність до нього за бажанням батьків, шукати чогось "більш комфортного" не варто поспішати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 04:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
Цитата:
Alex пише:
душу кожній людині (і мені і Вам Плачу ) дає Господь Бог в момент зачаття (не в момент народження Я в шоці ). Душа, як частка Живого Бога у тілі цієї (будь-якої) людини мусить мати поняття про Бога, оскільки вона (душа) є Його часткою.

повністю з вами згідна, але я говорю про усвідомлення цієї віри.
Цитата:
Alex пише:
Щодо Віросповідання і, як Ви вважаєте, "насильства" над вірою дитини,


не пригадую, шо я таке говорила!дитина, котра народжується в християнському суспільстві, або в іншоому, вже психологічно №налаштована" на ту віру, яка її оточує, тобто тут практично немає вибору.Сподіваюсь Ви зрозуміли, що я намагаюсь довести, тут скоріше грає психологічний фактор.

[QUOTE]julio пише:
В 25 років - охрестився. Ще через деякий час переконався і с того часу утверджуюся в тому, що немає (мені не відоме) більш чисте та потужне вчення, яким є вчення Іісуса Христа. [/QUOTE]
щиро рада за Вас, але винятки є у всьому :wink:
P.S. і не робіть з мене антихреста


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2008, 05:22 
Офлайн

З нами з: 15 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 39
Цитата:
Hutsulka пише:
Ніякої проблеми тут немає. Взагалі я почала цю тему, бо хотілось самій зрозуміти, зробити свої певні висновки (я їх зробила) і побачити думки інших людей, що до цієї теми. На рахунок, того бути лемком, гуцулом, чи гуцулкою і отримання віри, то трохи різні речі. Батьки не вирішують, якої статі ви будете, а віру, на мій погляд, можна обрати (це моє суб'єктивне бачення). Наприклад, я - греко-католик, але ходжу до Костьолу, не можу пояснити чому, але я себе там комфортніше почуваю. Можливо і є такі люди, котрі би себе комфортно (трохи невдале висловлювання) почували наприклад в Мечеті?

Ми говоримо про виховання дитини, про те, що батьки мають обовязок виховувати дитину. Коли батьки свою дитину не виховують, то ми говоримо, що це погані батьки, що вони не можуть розвивати і виховувати свою дитину суспільно, культурно,інтелектуально, фізично, емоціонально, а також...духовно. (Батьки завжди мають субєктивне бачення,але саме батьки вирішують яку мову чи яку місцевість,будемо вважати за рідну, хто для нас буде авторитетом, а хто опонентом. Це все не заважає у свідомому віці вибрати людині те, що хочеться.) Розвиток духовності починається в людині від її виховання. Всі ми бачимо, що робиться коли світ є бездуховний, тому батьки зобовязані розвивати дитину духовно. Інша справа в котрій Церкві (конфесії і т.д. і т.п) батьки її будуть розвивати. Чи чесним буде підхід, коли батькам скажуть, що вони не можуть дитину виховувати в тій церкві до котрої належать. Чи має право хтось інший, крім батьків вирішувати як дитина повинна стати повноцінним членом людського суспільства, також за духовними ознаками. Апропос хрещення, крім святої тайни, воно є обрядом ініціації (входження) в християнство. Чому ж дитина повинна бути позбавлена повноцінного духовного розвиткуш? Тільки через те, що воно не вписується у рамки вільного вибору котрий пропонує нам релятивний світогляд? Питання про те, чи надати дитині інформацію, чи розвивати її духовно належить до батьків, але здається мені, що варіант з інформацією ми вже проходили...
Цитата:
Jovan пише:
Ну зі самого початку Християнства такого не було...

Jovan, ви не праві, хрещення дітей існувало від початку християнства, хіба що ви часи апостола народів нре вважаєте початками християнства.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB