Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 30 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 березня 2009, 14:33 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
Hutsulka пише:
як я вже писала:"Ви ж не питаєте дитину при народженні, хоче вона бути християнином, юдеєм, буддистом......Ви робите цей вибір за неї".


Найкраще на питання дасть відповідь Біблія. Те хрещення до якого ми традиційно звикли у євреїв зветься обрізання - це символічний акт посвячення дитини Богу. Тобто, народжену дитину батьки приносять перед лице Боже і говорять: "Господь, ми посвячуєму цю дитину Тобі, бо усвідомлюємо, що Ти дав нам її з тією ціллю, щоб ми допомогли їй виконати Твою волю на землі... і т.д." Цей акт говорить більше про послух батьків Слову Божому, а ніж дитини, бо Біблія пише, що хрешення - це обіцянка Богу мати добру совість. Пообіцяти це може лише людина зріла, яка усвідомлює, що вона робить. Тому хрещення має бути усвідомленим.

Так и нас ныне подобное сему образу крещение, не плотской нечистоты омытие, но обещание Богу доброй совести, спасает воскресением шисуса Христа,
(1Пет.3:21)


Задача батьків, виховати дитину вірною Богу - це їх призначення від Бога і якщо вони цього не робитимуть, то по суті, вони грішать (не коряться Богу). Звичайно, якщо батькам не вдалося виховати свою дитину згідно їх обіцянки і вона не виконує заповіді Божі, то це посвячення втрачає свою силу.

Обрезание полезно, если исполняешь закон; а если ты преступник закона, то обрезание твое стало необрезанием.
(Рим.2:25)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 04:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
а я не атріцаю що наш всесвіт створив якись суперпупер розум просто я атріцаю його як особистість..для мене творець це супер ЕОМ.якій по барабану християнин ти чи дзен буддист..вона слідкує за природою і процесамиу всесвіті)але це все моя думка))і я її фактом не роблю)і не стверджую що це істина останньої інстанції)


Пане КрішнА, було би смішно у Вашому віці уявляти собі Всевишнього у вигляді дідуся, що сидить на хмарці і з лійки поливає землю...

Колись у Коломиї купив своїй дитині книжечку з малюнками про Каїна і Авеля, Авраама, Ісака, Якова. Називається "Катихизм для дітей". І картинки спеціально написані для дітей.
А як ще дитині 3-5 річного віку пояснити Біблію?! Може розказати що "творець це супер ЕОМ"і займається тим, що "слідкує за природою і процесамиу всесвіті"?!!
Те, як Ви собі розумієте Творця - у всіх народів світу іменується Бог. Називайте собі як хочете!..

Можливо, Йому й справді "по барабану християнин ти чи дзен буддист", однак, навряд чи Він спокійно дивиться на атеїстів. То від лукавого...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 11:30 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
То від лукавого...

він особисто вам це сказав що це від лукавого?
мені наприклад однаково вірять в моє існування чи ні.чому йому має бути діло до ваших людських поглядів на життя?))думаю він втручається в глобальних випадках і то навряд..а діти дітьми а Х-во таки проповідує особового Бога

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 березня 2009, 06:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
він особисто вам це сказав що це від лукавого?


Мені особисто нічого не казав. А хто ж тоді Йому протистоїть?

Цитата:
КрішнА пише:
мені наприклад однаково вірять в моє існування чи ні.чому йому має бути діло до ваших людських поглядів на життя?))думаю він втручається в глобальних випадках і то навряд..а діти дітьми а Х-во таки проповідує особового Бога


Навряд...
Можливо, Вам однаково, але як будете реагувати, коли таке скажуть Ваші діти?..
А ми ж Його діти.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 березня 2009, 21:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
чому йому має бути діло до ваших людських поглядів на життя?))думаю він втручається в глобальних випадках і то навряд..

Наскільки глобальним повинен бути випадок, щоб включився твій "Безособовий - Суперпупермеханізм - Мегакомпьютер"?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 березня 2009, 13:03 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Наскільки глобальним повинен бути випадок, щоб включився твій "Безособовий - Суперпупермеханізм - Мегакомпьютер"?

війна,катастрофа на планеті ,щось в глобальних масштабах а не на рівні кожного людського життя чи сімейних проблем

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2009, 03:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
війна,катастрофа на планеті ,щось в глобальних масштабах а не на рівні кожного людського життя чи сімейних проблем


Як то добре!..
Ну, а поки нічого такого не сталось, "супер ЕОМ" може зайнятись чимось цікавішим. Скажімо, розкладати пасьянс "Солитер", або пограти в "Сапера"...
Гадаю, що війни й катастрофи теж можуть зачекати. Не горить!
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2009, 18:40 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
Як то добре!..Ну, а поки нічого такого не сталось, "супер ЕОМ" може зайнятись чимось цікавішим. Скажімо, розкладати пасьянс "Солитер", або пограти в "Сапера"...

або прослідкувати щоб метеорити вдало облітали планету

а можна і бавитись і слідкувати одночасно))всеморгутній йопт)Якшо наші водії і тримають кермо і балакають по телефону і на дорогу дивляться і змушують двері маршртуки закритись одночасно то "супер ЕОМ"у погратив пасьянс і послідкувати за всесвітом не трабл))))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2009, 03:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
або прослідкувати щоб метеорити вдало облітали планету


Принаймні, за останні 10 тис. років "метеоритних катаклізмів" не спостерігалось...

Цитата:
КрішнА пише:
а можна і бавитись і слідкувати одночасно))всеморгутній йопт)Якшо наші водії і тримають кермо і балакають по телефону і на дорогу дивляться і змушують двері маршртуки закритись одночасно то "супер ЕОМ"у погратив пасьянс і послідкувати за всесвітом не трабл


А спробуйте персонально дати Йому таку цінну пораду.
Зверніться, так би мовити, адресно...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2009, 14:00 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
А спробуйте персонально дати Йому таку цінну пораду.Зверніться, так би мовити, адресно...

поки що адреси його незнаю))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 30 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB