Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 4 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:не здається вам, що священники збивають людей з пошуку цієї істини[/QUOTE]ви вважаєте, що всі однакові... :) [QUOTE]Angi написав:не закликаєте людей до пошуку Істини[/QUOTE]її вже стільки людей шукало, і ще стільки, разом з Вами, будуть шукати, але цьому нема кінця і краю... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:32 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
всі однакові, але про це я поговорю з паном Алексом коли він прийде


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:але про це я поговорю з паном Алексом коли він прийде[/QUOTE]ви мене, як співбесідника ігноруєте? :D ок... замовкаю...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:38 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
не ображайтеся, мені просто цікава його думка


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:59 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Angi написав:не здається вам, що священники збивають людей з пошуку цієї істини, бо стверджують, що немає необхідності в пошуку, що її уже знайшли до нас і потрібно просто вірити? Бо віра врятує нас. [/QUOTE]
:arrow:
А на рахунок віри, то ми справді спасемося вірою. Вірою Авраам спасся, так написано, вірою розбійник на хресті, що висів разом з Ісусом спасся, і т.д....
Angi
А шукати треба, хто шукає - знаходить, хто стукає - відчиняють, напевно чули?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 02:32 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]Angi написав:не здається вам, що священники збивають людей з пошуку цієї істини, бо стверджують, що немає необхідності в пошуку, що її уже знайшли до нас і потрібно просто вірити? Бо віра врятує нас. [/QUOTE]
:arrow:
А на рахунок віри, то ми справді спасемося вірою. Вірою Авраам спасся, так написано, вірою розбійник на хресті, що висів разом з Ісусом спасся, і т.д....
Angi
А шукати треба, хто шукає - знаходить, хто стукає - відчиняють, напевно чули?[/QUOTE]

Перечитайте ще раз пан hardmaks, що сказав пан Алекс та я, релігія не віра, а наука.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 04:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]Angi написав:не здається вам, що священники збивають людей з пошуку цієї істини, бо стверджують, що немає необхідності в пошуку, що її уже знайшли до нас і потрібно просто вірити? Бо віра врятує нас.
Чи не здається вам, що ви самі собі суперечите?[/QUOTE]

Звичайно знайшли! Таке найшли, що такого (як вони писали) не було, не є і не буде ніколи! Правда, зашпотались на рівній дорозі і... певно, знов шукають! :D Може знов знайдуть. За кілька тисяч років (за до-о-овго до Христа) скільки таких "шукачів" було? А скільки вони понаходили? Навіть за останні дві тисячі років, - чого тільки не знайшли?... Одна біда - донести ніяк не годні. Річ іде не тільки про комуну. Такої комуни було і було - як мух на гною! Нині більшої частини ніхто не пам"ятає, а то й, просто, не знають про те! Де ж вони поділися? Може міль їх з"їла?

"...священники збивають людей з пошуку цієї істини...". Звідки взяті такі "громогласні" твердження? Напевно з шкільного, інститутського курсу філософії.
Я також вивчав і здавав екзамен (сумлінно здавав) з марксистсько-ленінської фільософії (іншої не було). Розуміється, - сьогодні фільософія вже не така. Просто тому, що Совєти впали. За дві тисячі років багато їх нападало. Були багато моцніші, як Совєти, та й ті повалились.
Напевно нинішня філософія так і пхає спраглих освіти до " необхідності в пошуку" істини?
Приходилось листати нові підручники з філософії, "шстории политучений", "Новейшей истории" і т.п. Вражає!!! Це просто круто! Навіть, особливо не заглиблюючись в фундамент теорій і викладок, відразу видно - "...треба перевіряти, піддавати сумніву до того часу - поки не дійдеш до безперечного. ТОДІ НАРОДЖУЄТЬСЯ ІСТшНА".

1947 р. в Кумрані (Ближній Схід) знайдено документи (кумранські рукописи) і ще багато чого знайдено. З 50-60-х років історія релігій (в різних країнах називають по-різному, сюди ж відноситься іслам і іудаїзм) являється обов"язковою дисципліною у всіх відомих (і не дуже) університетах (Оксфорд, Кембрідж, Мілан, Сорбонна, Мюнхен, Ґарвард). А в "нерушимому" все так же боролись з "опіумом для народу", генетикою, кіберентикою, художниками-авангардистами, музикантами-імпресіоністами і т.д.
Що Ви маєте на увазі, коли говорите: "НАУКА"?
Ви дійсно гадаєте, що наука може давати достеменні відповіді на любі питання - на всі часи і всі віки?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 13:33 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
священники збивають людей з пошуку цієї істини- подивіться вище пане Параноїк пан Алекс сам сказав, що релігія впершу чергу- наука, а наука ніколи не доводиться на віру, навідміну від церковних догм, яким треба просто вірити, про це я написала вище. Скажіть мені ви, тут немає протиріччя?
Чи можна давати достеменні відповіді? В той день коли наука дасть відповідь на те хто такий Бог, я думаю не залишиться більше таємниць, але чи це буде можливо колись зробити.
Будемо виходити з того, з чого почали- правильне виховання дітей. З самого їхнього народження ми спішимо зробити їх християнами, євреями, мусульманами - замість того щоб познайомити їх з усіма цими вірами і дати можливість вибрати свій шлях ми навязумо їм свою релігію, про яку самі до кінця достеменно не знаємо.

Один психолог сказав дуже розумну фразу:"В кожній дитині живе Бог, намагаючись втиснути їх у загальноприйняті рамки ми перетворюємо їх на маленького сатану"


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 14:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:подивіться вище пане Параноїк[/QUOTE]а кого Ви маєте на увазі під "пане Параноїк"? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 14:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]Angi написав: подивіться вище пане Параноїк [/QUOTE]

Тут у Вас круто вийшло! (я зрозумів, про що йде річ!)
Пане exp, ця "арія" трохи з іншої "опери"...
:lol: :lol: :lol:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB