Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 12:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:Важко буде з вами пан Алекс, бо ви вірите, вірите без сумніву в те що говорите, а сліпа віра приводить до фанатизму[/QUOTE]Ви трохи помилилися... Alex не фанат, він священик... :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 12:57 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]exp написав:[QUOTE]Angi написав:Важко буде з вами пан Алекс, бо ви вірите, вірите без сумніву в те що говорите, а сліпа віра приводить до фанатизму[/QUOTE]Ви трохи помилилися... Alex не фанат, він священик... :)[/QUOTE]
що не заважає вірити "фанатично"


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 13:44 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
шановна ANGI,
якщо Ви в моїх словаїх побачили хоч найменший натяк на фанатизм, то або я невдало виразив власну думку, яка, як мені здається є згідна з позицією Церкви Християнської (без поділу на конфесії), або Ви неуважно чи однобічно читаєте.
щодо [QUOTE]Після вищесказаного хіба вам не здається, що своїм питанням Hutsulka не відступає від Бога, а навпаки пробує наблизитися?[/QUOTE] я чітко бачу що наша Гуцулка є доброю душею, (надіюся що і доброю практикуючою християнкою), яка дійсно шукає БОГА не тільки у фанатизмі чи обрядовості, але в своєму серці, в своїй душі і саме головне - в своєму житті, (до речі як і дуже багато молодих форумчан і коломиян, яких знаю чи не знаю).
Тому ДУЖЕ тішуся з наших, на жаль, не частих розмов (повірте, що ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ на спілкування).
щодо "Заучених висловів" - як Ви могли би вже помітити, я їх принципово намагаюся не вживати не тільки на Форумі, але і в своїй душпастирській діяльності. Королівські люди думаю можуть це потвердити.
Однак я ФАНАТ в одному - ми не тільки мусимо думати і шукати Бога в своєму житті, але і маємо серцем відчути Його. Найпростіший і одночасно найтяжчий шлях є - через Церкву і Святе Причастя Живого Бога в Пресвятій Євхаристії.
найпростіший - бо в Церкві Є БОГ, Він там Живе, Діє, Вчить, Лікує, і тд (лиш прошу - не сприйміть це як "заучений вислів" а як перевірений серцем факт).
найтяжчий (і для мене теж) - бо треба "перефільтрувати" через свою душу і серце все, що заважає побачити в Церкві Бога.
На жаль (тут "заучений вислів" - соррі) - іншої дороги немає.
Тому бажаю всім форумчанам бути "неформалами", але в Церкві і з Богом. (до речі, найбільшим "неформалом" в Церкві був Ісус Христос - згідні? :wink: )


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 18:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]Alex написав:до речі, найбільшим "неформалом" в Церкві був Ісус Христос - згідні?[/QUOTE]
Чиста правда! Його так і питали: "Ти прийшов змінити віру"?

[QUOTE]Hutsulka написав:батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання?[/QUOTE]
З цього починалось. Скажу більше - батьки "позбавляють дитину права вибору"... батьків. Пані Hutsulka, а якби у Вас було таке право?...
Уявіть собі, Ви народились в славному місті Коломия, тільки Ваші батьки... Габсбурги. Розуміється, віра буде римо-католицька (чи протестантська, не знаю яку сповідують у Відні високі особи).
Хочете греко-католицьку? Міняємо умови: Ви народились поблизу Коломиї - у Печеніжині, віра - греко-католицька, батька звати Василь Довбуш.
Що Вам більше до вподоби?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 18:45 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]Alex написав:шановна ANGI,
якщо Ви в моїх словаїх побачили хоч найменший натяк на фанатизм, то або я невдало виразив власну думку, яка, як мені здається є згідна з позицією Церкви Християнської (без поділу на конфесії), або Ви неуважно чи однобічно читаєте.
щодо [QUOTE]Після вищесказаного хіба вам не здається, що своїм питанням Hutsulka не відступає від Бога, а навпаки пробує наблизитися?[/QUOTE] я чітко бачу що наша Гуцулка є доброю душею, (надіюся що і доброю практикуючою християнкою), яка дійсно шукає БОГА не тільки у фанатизмі чи обрядовості, але в своєму серці, в своїй душі і саме головне - в своєму житті, (до речі як і дуже багато молодих форумчан і коломиян, яких знаю чи не знаю).
Тому ДУЖЕ тішуся з наших, на жаль, не частих розмов (повірте, що ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ на спілкування).
щодо "Заучених висловів" - як Ви могли би вже помітити, я їх принципово намагаюся не вживати не тільки на Форумі, але і в своїй душпастирській діяльності. Королівські люди думаю можуть це потвердити.
Однак я ФАНАТ в одному - ми не тільки мусимо думати і шукати Бога в своєму житті, але і маємо серцем відчути Його. Найпростіший і одночасно найтяжчий шлях є - через Церкву і Святе Причастя Живого Бога в Пресвятій Євхаристії.
найпростіший - бо в Церкві Є БОГ, Він там Живе, Діє, Вчить, Лікує, і тд (лиш прошу - не сприйміть це як "заучений вислів" а як перевірений серцем факт).
найтяжчий (і для мене теж) - бо треба "перефільтрувати" через свою душу і серце все, що заважає побачити в Церкві Бога.
На жаль (тут "заучений вислів" - соррі) - іншої дороги немає.
Тому бажаю всім форумчанам бути "неформалами", але в Церкві і з Богом. (до речі, найбільшим "неформалом" в Церкві був Ісус Христос - згідні? :wink: )[/QUOTE]

погоджуюся з вами в дечому і хочу запитати чи вірете ви в те, що церква йде правильним шляхом? Хочу привести вам приклад науку - яка є пошуком істини в об`єктивному світі ( тоді як релігія в суб`єктивному), пройшло дві тисячі років від народження Ісуса Христа і як виросла наука від того часу. Не порівняти з релігією, я веду до того що протягом цього часу люди залишилися практично на тому ж психологічному рівні розвитку, що й колись. Пригадайте вам напевно казали, що саме християнська релігія є релігією через яку за той період померло найбільше людей. Це і Хрестові походи, і Інквізиція, а як довго церква не визнавала Джордано Бруно, Галілея (які потім виявилися праві і церква офіційно визнала свою помилку) та багато іншого. Чи йде церква правильним шляхом? Чи не помиляєтеся ви як колись? І якщо ні, тоді що змінило вас? І головне як ви допомагаєте людям знайти Царство Боже, бо як я казала я ще не зустрічала святих, навіть наближених до святості. А якщо їх не має - то ваша робота не зовсім правильна?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 18:46 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Кожна людина має право вибору, де і з ким жити, в яку церкву ходити, в якого бога вірити, це не від"ємне право кожного, а все решта це людські традиції та релігія і з справжньою вірою не має нічого спільного. Не залежно в яку церкву ти ходиш, хрещений ти в православній, католицькій чи протестантській церкві, святість, вона в твоєму розумі та серці, по ділах видно благочестив ти чи ні. :)


Angi, Церква, це люди, а люди вони ніколи не визнають своїх помилок, до тепер вважають деякі ..... що ті ж самі хрестові походи були правильними, і все що робилось робилось, робилось в ім'я папи та церкви, але не в ім'я Бога. Їм наказував папа але не Ісус Христос :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 19:25 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
шановна ANGI,
Ви пишете:
Цитата:
погоджуюся з вами в дечому і хочу запитати чи вірите ви в те, що церква йде правильним шляхом? Хочу привести вам приклад науку - яка є пошуком істини в об'єктивному світі ( тоді як релігія в суб`єктивному), пройшло дві тисячі років від народження Ісуса Христа і як виросла наука від того часу.

категорично не згідний.
якщо це Вам цікаво, то моя перша вища освіта - Чернівецький ДУ фізичний факультет, інженер по виробництву напівпровідникової і електронної техніки (червоний диплом). друга вища - Люблінський Католицький Університет, Теологія.
отже,:
1. до Бога мене привела (в тому числі) квантова механіка, яку я досить нормально зрозумів.
2. ваш погляд, що релігія не є наука - є комуністично-атеїстичним. весь цивілізований світ (крім СССР) вважає теологію НАУКОЮ, рівною серед інших гуманітарно-філософських наук, яка складається з дуже великої кількості різноманітних дисциплін. тому, якщо Ви є прихильником європейських цінностей, раджу задуматися над своїм поглядом.
3. щодо Джордано Бруно і Галілея - читайте історію не радянську, а нормальну.
Джордано Бруно по скандалив на особистому рівні з багатьма тодішніми вченими і урядовцями, і до Бога і релігії його спалення не мало НІЯКОГО відношення. Галілео Галілей також терпів не через переслідування з боку релігійний кіл, оскільки багато науковців-теологів (в тому числі Кардинали Церкви) абсолютно підтримували його вчення і точку зору. в нього також були інші мотиви.
так що не все туло аж так темно-релігійно-фанатично погано.
щодо інквізиції, переслідувань і іншого - скільки разів треба Папам і Іванові Павлові ІІ, і Венедиктові 16 і їх попередникам вибачатися і перепрошувати? нормальна людина, як їй раз сказали - вона мала би розуміти. але якщо треба, ЦЕРКВА ГОТОВА ПРОСшТш ВшБАЧЕННЯ ЗА БУДЬ-ЯКЕ ЗЛО Чш НЕСПРАВЕДЛшВІСТЬ,


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 19:32 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Alex написав:щодо інквізиції, перслідувань і іншого - скільки разів треба Папам і Іванові Павлові ІІ, і Венедиктові 16 і їх попердникам вибачатися і перепрошувати? нормальна людина, як їй раз сказали - вона мала би розуміти. але якщо треба, ЦЕРКВА ГОТОВА ПРОСшТш ВшБАЧЕННЯ ЗА БУДЬ-ЯКЕ ЗЛО Чш НЕСПРАВЕДЛшВІСТЬ[/QUOTE]
:shock: :shock: :shock:
О це заділо мене до самих молекул мого серця :D не вірю :) :) :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 20:07 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
не треба ПРОСшТш ВшБАЧЕННЯ ЗА БУДЬ-ЯКЕ ЗЛО Чш НЕСПРАВЕДЛшВІСТЬ, ви тут до чого?
Я не кажу що наука і релігія - різні речі навпаки - це дві грані одних і тих же пошуків. по суті навіть дві різні назви не потрібні. У науки, як і в медалі є дві сторони. Пізнання матеріального можна назвати об`єктивною наукою, а пізнання внутрішнього - душі, свідомості - суб`єктивною. Слово релігія навіть лишнє. Більше того основа науки - "не потрібно ні в що вірити". Це науковий підхід до дійсності - не довіряй, а перевіряй. Ви це повинні знати. Коли віриш, перевіряти не станеш, правда? треба перевіряти, піддавати сумніву до того часу - поки не дійдеш до безперечного. ТОДІ НАРОДЖУЄТЬСЯ ІСТшНА. Це є не питання віри, правда? Це зовсім інше явище.
Ось що таке істина - вона перетворює людину на святу!
два останні тисячоліття церква давала людям Віру, не Істину. І саме тому "релігія-наука" не досягнула того ж чого наука.

Ви не відповіли на це моє запитання, тому я змушена була зробити це замість вас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:07 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
пане Алекс, ви кажете, що релігія є наука, але й одночасно не закликаєте людей до пошуку Істини. не здається вам, що священники збивають людей з пошуку цієї істини, бо стверджують, що немає необхідності в пошуку, що її уже знайшли до нас і потрібно просто вірити? Бо віра врятує нас.

Чи не здається вам, що ви самі собі суперечите?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB