Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 15:11 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Цитата:
В мене є також коліжанки, котрі приймали іслам, в дорослому віці, немаючи поняття, шо то таке!!!
ну а я про що?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 15:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]Alex написав:гарне запитання, яке має дві сторони.
1. дбаючи про СПАСІННЯ ДУШІ ДшТшНш, бажано її якнайскоріше охрестити.
2. Звичайно, що хрещення в дорослому віці є абсолютно свідоме і з цієї рації краще.[/QUOTE]

Цілком згоден, пане Alex.
Хотів би додати ще один пункт. Смерть нехрещеної дитини (хвороба, нещасний випадок) кладе відповідальність на батьків. Адже, батьки повинні були заздалегідь подбати і забезпечити хрещення. Дорослий вік може й не наступити...

Зрештою, завжди знайдеться тема врівноваженої бесіди з мусульманином, буддистом, юдеєм. Спробуйте так побалакати з атеїстом-матеріалістом-марксистом...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 15:19 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Цитата:
отів би додати ще один пункт. Смерть нехрещеної дитини (хвороба, нещасний випадок) кладе відповідальність на батьків. Адже, батьки повинні були заздалегідь подбати і забезпечити хрещення. Дорослий вік може й не наступити...

саме це я і мав на увазі, просто не хотів акцентувати тільки на небезпеці смерті...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
[QUOTE]Alex написав:В мене є також коліжанки, котрі приймали іслам, в дорослому віці, немаючи поняття, шо то таке!!!
ну а я про що?[/QUOTE]
але думаю, шо таких одиниці.і з кожного правила є винятки


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 02:27 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Дуже цікава тема, але шкода, на жаль жодного змістовного пояснення. Чому людина не може сама обирати собі релігію?
Тому що ми народженні християнами і повинні ними померти? Я думаю відповідь на це питання можна знайти відповівши на інше - яка мета релігії. Мабуть у кожній вона називається по-іншому, але має однакове значення:
У християнстві - знайти Царство Боже
У будизмі - досягнути Нірвани
Тут і зараз, а не там і потім. Відкинемо тему про інший світ, у нас поки, що немає доказів, що він існує - є тільки віра, у більшості тільки надія. Отже досягнути Царства Божого на землі. А тепер питання, яких ви знаєте святих, просвітлених яким би та чи інша релігія допомогла досягнути цього? Знаєте і бачили особисто? Не призначених церквою. Я ще не зустічала таких. У світі нараховується близько 300 релігій, але повинна бути тільки одна, істина одна і релігія тільки одна. Ісус жив такою релігією, хіба він був християнином? Християнство виникло уже після Його Воскресіння.
Тоді якщо ми не можемо знайти відповіді на питання у своїй релігії, хіба ми не можемо шукати їх в іншій? Я думаю повинні!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 02:31 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]OV написав:[QUOTE]Hutsulka написав:Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?[/QUOTE]
Вважаю, що це не тільки норми та традиції, а й обов'язок батьків навчати свої карапузів, і це ніяке не нав'язування. Тому, щоб виростити свідомого громадянина, це потрібно робити з самого дитинства, а вже коли дитині "стукне" повноліття, то вона сама має право обирати своє віросповідання, мову etc. Проте, треба докласти всіх зусиль підчас виховання аби після повноліття дитина не хотіла кардинально змінитись (наприклад, щоб їй не хотілось робити обрізання :) )[/QUOTE]

повна дурниця, залишу без коментаря, сам подумай про що написав. Раджу не робити таких експериментів з власною дитиною почитатай книгу А. Нилл "Самерхилл".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 02:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:хіба ми не можемо шукати їх в іншій?[/QUOTE]ціле життя людина має право - вибирати собі шлях... :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 03:35 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]Alex написав:[QUOTE]Hutsulka написав:Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав"язування?чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити? [/QUOTE]
Це є СПАСІННЯ ДУШІ ДшТшНш, якщо Ви хочете це розуміти.
а потім в подальшому житті, в тому числі такими запитаннями, християни САМІ ВІДСТУПАЮТЬ від Бога.
Бо нормальний християнин, якщо він (вона) себе хоча б номінально таким вважає, повинен ЖшТш ХРшСТшЯНСЬКшМ ЖшТТЯМ, а не традиціями і забобонами.[/QUOTE]

Важко буде з вами пан Алекс, бо ви вірите, вірите без сумніву в те що говорите, а сліпа віра приводить до фанатизму. Ви знаєте як готують терористів-смертників? Саме через фанатизм "сліпій вірі", крайній нетерпимості до інших вірувань та поглядів Тому у вас такі жорсткі висловлювання. Зверніть на це вашу увагу. Можу навіть підказати як вам почати, для цього просто треба навчитися відчувати різницю між фактом та істиною. Щоб було зрозуміліше наведу вам приклад: усі курці знають, що куріння призводить до різних хвороб (це є доведений факт - незважаючи на це ви можете не вірити цьому, через якісь свої переконання чи враження), але тільки ті переконаються в цьому які захворіють (тоді факт стає для них істиною). Іншими словами істина - це те що ви пережили особисто, в чому ви переконані, особисто. Не те що ви прочитали у книзі, чи почули по ТВ, або від свого друга, або від старшої людини, бо вона багато прожила і мала б багато знати - усе це буде аргумент, можливо факт, але не істина.
Після вищесказаного хіба вам не здається, що своїм питанням Hutsulka не відступає від Бога, а навпаки пробує наблизитися?
Тому будьте уважними відповідаючи мені, аргументами, чи неперевіринеми фактами бо кожний ваш, "заучений вислів" віддаляє вас від "життя християнським життям".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 03:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]exp написав:ціле життя людина має право - вибирати собі шлях... [/QUOTE]

Справді, "людина має право", а тому люди підходять до цього питання з якогось... гастрономічного боку!
Я дуже поважаю сардельки "Свиные", а от сосиски "Останкиские" - терпіти не можу! І ніхто мене не заставить! Я буду їсти те, що мені хочеться.
А ще я хочу поміняти рукавички, бо старі мені вже надоїли. А шо?! Не маю права?!!!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2007, 03:57 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Про дітей і те, що ми повинні їм дати, а від чого варто стриматися добре написав Калил Джебран:
О ДЕТЯХ

ш просила женщина, державшая на руках
ребенка:
- Скажи нам о Детях.
ш он сказал:
- Ваши дети - не дети вам.
Они сыновья и дочери тоски Жизни по самой
себе.
Они приходят благодаря вам, но не от вас,
ш, хотя они с вами, они не принадлежат
вам.
Вы можете дать им вашу любовь, но не ваши
мысли. шбо у них есть свои мысли.

Вы можете дать пристанище их телам, но не
душам,
шбо их души обитают в доме завтрашнего
дня, где вы не можете побывать даже в снах.
Вы можете стремиться походить на них, но
не старайтесь сделать их похожими на себя.

шбо жизнь не идет вспять и не
задерживается на завтрашнем дне.
Вы - луки, из которых ваши дети, как живые
стрелы посланы вперед.
Стрелок видит цель на пути бесконечности и
сгибает вас своей силой, чтобы его стрелы
летели быстро и далеко.
Пусть ваш изгиб в руке стрелка несет
радость,
шбо как любит стрелок летящую стрелу, так
любит он и лук, который неподвижен.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB