Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 3 [ 28 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2017, 11:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хитрий Лис написав:
Справді цікаве питання. Вражає ситуація, що склалася у Католицькій церкві стосовно абортів. Кілька років тому Папа Римський Франциск засудив аборти
А нещодавно він же дозволив священикам прощати аборти.

Цікаво, чи не тому змінилася його позиція, що по цілому світі пронеслася хвиля протестів обурених жінок? Як би ви поставилися до його слів: як до слів посередника між Богом і людьми, чи як до особистої думки представника церкви?
Історичні факти свідчать, що рішення пап дуже часто були помилковими і суперечили божій волі. Недаремно дехто сумнівається, що священик може бути посередником між Богом та людиною, а тим більше - відпускати гріхи.


Є багато жінок, яких тривожать спогади про вчинок наслідки якого їм не під силу змінити. Мова йде про аборт. Як Бог ставиться до аборту? Чи можуть особи, котрі зробили аборт сподіватися на прощення і душевний мир?
Aборт

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2017, 15:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Ми хвилюємось – вибачить нам Бог чи ні.

Часто люди дають пожертвування, бо відчуваючи докори сумління думають, що це їм зарахується на небі. Людина вважає, що така пожертва може слугувати компенсацією за скоєні гріхи при тому не міняючи своєї поведінки. Тож, чи така плата потрібна, і чи може слугувати викупом за гріх? Чи Богові подобається такий формальний підхід до справи?
Прочитаємо, що написано у Біблії про подібну ситуацію: «11 «Навіщо мені безліч ваших жертв? — говорить Єгова. …12 Ви приходите, щоб з’явитися переді мною. Але хто вимагає від вас, щоб ви топтали мої подвір’я? …14 Новомісяччя ваші і свята я ненавиджу. Вони стали мені тягарем, я втомився їх носити. 15 Коли ви простягаєте до мене руки, я відводжу від вас свої очі. Ви багато молитесь, але я не слухаю — ваші руки повні крові. (Ісаї 1: 11, 12, 14, 15).

Не слід вважати, що Бог одразу відкидає кожного грішника. Він заохочує виправитись та чітко пояснює своє ставлення до злих вчинків, а також вказує, що конкретно потрібно зробити, щоб їхні гріхи були прощені: «16 Вимийтесь, очистьте себе, заберіть з-перед моїх очей свої лихі вчинки, перестаньте робити зло. 17 Навчіться чинити добро, шукайте справедливості, виправляйте гнобителя, обстоюйте права сироти і в суді захищайте вдову». 18 «Прийдіть, обговорімо вашу справу, і я допоможу вам примиритися зі мною,— говорить Єгова. — Навіть якщо гріхи ваші будуть мов багряна тканина, то стануть білими, наче сніг, і, якщо будуть червоні, мов кармазин, стануть наче вовна.»

Бог чекає, що ми примиримося з ним. Іншими словами, дає нам не один шанс на виправлення. «Як батько милосердний до своїх синів, так Єгова милосердний до тих, хто боїться його. Бо він добре знає, як ми створені, пам’ятає, що ми порох.» (Псалом 103:13, 14)
«...говорить Всевладний Господь Єгова,— мені не приємна смерть грішника. Для мене краще, коли грішник покидає свій шлях і залишається жити...» (Єзекіїля 33:11)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 16 лютого 2017, 13:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Нехтування цим попередженням веде до згубних наслідків, адже формальне поклоніння спричинило занепад цілого ізраїльського народу: «Як вірна столиця [Єрусалим] могла стати повією? Вона ж була повна справедливості. У ній мешкала праведність, а тепер там живуть убивці. Срібло твоє стало шлаком, твоє пиво розведене водою. Князі твої вперті; усі вони водяться зі злодіями, люблять хабарі та женуться за дарунками, несправедливо судять сироту, а справа вдови до них взагалі не доходить.» (Ісаї 1: 21-23).
Але Бог не терпів вічно несправедливості тих грішних людей, які вперто не хотіли виправлятись: «Тому правдивий Господь Єгова, Бог військ, Могутній Бог Ізраїля говорить: «Досить! Я звільнюся від своїх супротивників і помщусь ворогам. …Бунтарі будуть погублені разом з грішниками, і кожен, хто покидає Єгову, загине. …Сильний чоловік стане клоччям, а діло рук його — іскрою. Усе це пожере полум’я, і ніхто його не загасить».» (Ісаї 1:11—31) Ізраїльський народ у повній мірі відчув на собі справедливий гнів Єгови.


Дехто думає, що Бог жорстокий. Але, якби ви мали вибір, то чи погодилися б жити в суспільстві, що не зважає на повсюдні злочини? Намагання людей встановити справедливість є марними, крім того, жодна система правосуддя не є досконалою. Лише Богові під силу виправити це. І коли він судить, то судить справедливо, бо він милосердний, люблячий, готовий прощати: ««Відкинь гнів і залиши лють, не засмучуйся і не чини зла. Бо всі, хто чинить зло, будуть знищені, а ті, хто надіється на Єгову, успадкують землю.» (Псалом 37:8, 9)
Бог не зловживає владою, хоча володіє необмеженою силою. Він ніколи не помиляється, бо є мудрим і йому відомі усі факти: «...І немає такого створіння, яке було б невидиме для нього, але все оголене й повністю відкрите перед очима того, перед ким ми маємо відповісти.» (Євреїв 4:13)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 19 лютого 2017, 17:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Коли людина насправді усвідомлює свою відповідальність перед Богом, то вона має сили змінити своє грішне життя. Іноді це зовсім не просто. Що ще може нам допомогти?

Дивіться відеосповідь

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2017, 13:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Іноді люди думають, що вони не заслуговують на боже покарання, бо вважають, що їхні вчинки не є гріхом. Читаючи Боже Слово ми іноді дивуємося, чому Бог одних прощає, а інших ні. Невже він несправедливий?
Давид вчинив великий гріх, через нього пролилася невинна кров, але Бог йому пробачив.
Ананій і Сапфіра приховали від співвіруючих гроші, сказавши неправду апостолу Петру, за що були покарані смертю.

Давайте порівняємо ці дві біблійні історії:

Історія Давида
«...Якось увечері Давид встав з ліжка і вийшов на дах царського дому, щоб пройтися. З даху він побачив жінку, яка купалася. Ця жінка була дуже гарна. Тож Давид послав розпитати про неї, і йому сказали: «Це Вірсавія, дочка Еліама, дружина хетянина Урії». Давид наказав слугам привести її, і, коли вона прийшла, ліг з нею. (Це сталося в той час, коли вона очищалась від своєї нечистоти.) Потім вона повернулася до свого дому.» (2 Самуїла 11:2—4)
Давид замислив позбутися чоловіка Вірсавії: «Вранці Давид написав Йоаву листа і передав його з Урією. У листі він наказав: «Поставте Урію спереду, де буде найзапекліший бій, а тоді відступіть від нього, щоб його вбили».» (2 Сам. 11:2—4, 14, 15, 22—27).

Історія Ананія і Сапфіри
«Проте один чоловік, на ім’я Ананій, разом з дружиною Сапфірою продав своє майно і з її відома приховав частину грошей. Іншу частину він приніс та поклав до ніг апостолів. Однак Петро запитав його: «Ананію, чому ти допустив, щоб Сатана підштовхнув тебе сказати неправду святому духові і таємно забрати частину плати за поле? Хіба не твоїм воно було до того, як ти його продав? І хіба не від тебе залежало, що робити з грішми? Чому ж ти задумав таке у своєму серці? Не людям ти сказав неправду, а Богові». Почувши ці слова, Ананій упав і помер. А людей, котрі про це чули, пройняв величезний страх. Тоді молодші чоловіки встали і, обгорнувши його тіло полотнами, винесли його та поховали. Приблизно через три години прийшла його дружина, яка не знала, що трапилося. Петро запитав її: «Скажи, ви з чоловіком продали це поле за стільки-то?» Вона відповіла: «Так». Тоді Петро сказав: «Навіщо ви обоє змовилися випробовувати дух Єгови? Ось у дверях стоять ті, хто поховав твого чоловіка. Ці люди й тебе винесуть». У ту ж мить вона впала біля його ніг і померла. Коли прийшли молоді чоловіки, то побачили, що вона мертва. Тож вони винесли і її та поховали поряд з чоловіком. І величезний страх охопив увесь збір, а також всіх, хто чув про цей випадок.» (Дії 5:1—11)


З тих двох випадків можна зрозуміти, що Бог по різному дивиться на гріхи. Може виникнути питання, чому він простив здавалося непростимий гріх Давиду, а покарав смертю Ананія і Сапфіру за нібито незначну провину.


Давид зрозумів, що накоїв і щиро каявся та жалкував про скоєне. Бог бачив у його серці підстави для прощення, але не захистив Давида від наслідків гріха. Якщо ми собі потураємо і виправдовуємось, то наше серце може зачерствіти ставши подібним до каменю, як у випадку Ананія та Сапфіри.
Наскільки ж зіпсутим було серце тих кого Бог засудив до смерті. Тому люди не можуть судити інших так як Бог, бо не мають здатності бачити серце.
Ще раз прочитаємо слова апостола Павла: «...І немає такого створіння, яке було б невидиме для нього, але все оголене й повністю відкрите перед очима того, перед ким ми маємо відповісти.» (Євреїв 4:13).

Бог дає нам застережливі приклади через Біблію щоб ми розуміли його ставлення до зла, неправди та лицемірства.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2017, 16:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Як я уже згадувала раніше, дехто вважає, що дотримуючись певних ритуалів, молитов і традицій можна заслужити прощення та очищення від гріхів. Одним з таких ритуалів є Великий піст перед Великоднем.

Багато людей вважають, що це може очистити їх та наблизити до Бога. Але якщо піст - це лише відмова від їжі чи задоволень, то я не вірю, що сам по собі піст може змінити нашу особистість на краще. Про це в Біблії написав пророк Ісая: «“Чому ти не бачиш, як ми постимо? Чому не помічаєш, як ми мучимо себе?” Таж у день посту ви шукаєте власної вигоди і гнобите своїх робітників.  Ваш піст закінчується сварками і бійками, і ви зі злістю б’єте кулаком. Поки ви постите так, як сьогодні, ваш голос не буде почутий в небі.  Хіба в піст, який я схвалюю, людина має мучити себе, схиляти голову, мов комиш, а замість постелі класти собі мішковину та спати на попелі? Оце ти називаєш постом, днем, який до вподоби Єгові?  Ось піст, який я схвалюю: скиньте кайдани несправедливості, розв’яжіть мотузки на ярмі, відпустіть пригноблених на волю і розламайте навпіл кожне ярмо,   поділіться хлібом з голодним і приведіть знедоленого та бездомного до свого дому. Коли ж побачите роздягненого, вдягніть його, і не відвертайтеся від свого брата.   Тоді світло твоє засяє, мов ранкова зоря, і швидко настане для тебе зцілення. Твоя праведність ітиме перед тобою, і слава Єгови охоронятиме тебе позаду.» (Ісаї 58:3—8)

В часи Ісуса євреї теж дотримували посту, але їх лицемірство було викрите Ісусом так само як і за днів пророка Ісаї. Бо справжнє каяття має вести до змін у мисленні і способі життя. Якщо ми хочемо догодити Богові, то навряд чи вразимо його своїми постами. Тож заради чого ми це робимо?

Чи допомагає піст наблизитись до Бога?
Чи не розсудливо нам звернутися до Божого Слова? Саме Біблія допомагає зрозуміти, що насправді подобається Богові.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 28 березня 2017, 17:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чи задумувались ви, чому Бог не пробачив Адама? Завдяки чому Бог прощає нас? Завдяки добрим вчинкам? Завдяки постам і молитвам, пожертвам? Що говорить про це Біблія?
"Ісус помер заради того, щоб люди могли отримати прощення гріхів і жити вічно (Римлян 6:23; Ефесян 1:7). Крім того, залишившись вірним до смерті, Ісус довів, що людина може бути вірною Богу навіть за найсуворіших випробувань (Євреїв 4:15). Але як смерть лише однієї людини може мати такий величезний вплив?" (Читати далі)

Чому Ісус помер? (Відео)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 01 квітня 2017, 16:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тисячі років люди намагаються створити суспільство, яке житиме за справедливими законами, але ці спроби марні. Лише смерть Ісуса Христа дала людству надію на світ без гріха.
Дивіться відео

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 3 [ 28 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB