Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 3 [ 28 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 03 грудня 2016, 18:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тут кілька думок з іншого форуму. Як я розумію, у декого є на цю тему погляди, що дещо відрізняються від прийнятих більшістю. Ще дехто більш категоричний. А що думаєте ви?

Чому потрібно сповідатись комусь? Бо собі легше набрехати?

Для чого сповідатись якщо не знаєш чи тобі прощено?

У священиків можна про все дізнатися?

Чому дехто сповідається задля галочки?

Ось ще: Сповідь, а зрештою і віра - у декого це всього-навсього конформізм, а  не наслідок духовного пошуку?

Сповідь - це драбина до Бога?

Цей радить проаналізувати що було зроблено доброго, а що - поганого. Лишається визначити, що обрати критеріями добра і зла...

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 22 грудня 2016, 15:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чи ви спілкуєтесь з різними людьми, які мають переконання відмінні від ваших та сповідують інші релігії? Тоді, можливо, ви, звернули увагу на те, що ставлення до сповіді у всіх різне. Чому так багато поглядів? Чи не тому, що люди переважно підтримують ті традиції, що прийняті їх церквою?
Чи ви знаєте звідки походить традиція сповідатись?
Тож якою має бути, або не бути сповідь? Що написано про це у Біблії?

Якщо ви читали мій попередній допис, то мабуть, зауважили, що часто людям важко погодитись одним з одними. Про це яскраво свідчать посилання, що я навела. Оттож нагадаю. Один переконаний, що "себе завжди виправдаєш", натомість, інший вважає, що: "починається сповідь з усвідомлення того що ти робиш у своєму житті, а не з того що ти йдеш до сповіді в церкву". Ще один переконаний, що краще за нього знає священик: "Щоб знати відповіді на питання, треба ходити до церкви, спілкуватись із священниками, тобто, із людьми, які є максимально компетентними. От там і почуєш відповіді."
Є й інша категорія про яку сказано прямолінійно: "Часто доводиться бачити як деякі віруючі на вулиці через слово матюкаються, без причини можуть образити ближнього, не проти переспати з чиєюсь жінкою... За то на Різдво чи на Великдень вони стають такими вірними християнами, що аж дух захватує...
Якщо проаналізувати повсякденні вчинки такого "християнина" то враження таке, що вони взагалі не вірять в Бога, а просто стараються не вступати в конфлікт з суспільною думкою, але про якусь справжню віру там і мови нема. В мене враження що таких "віруючих" на публіку - переважна більшість.
Дехто з них сходивши на сповідь вважають що очистилися і грішать собі далі з чистою совісттю."

Можливо, читаючи ці цитати у вас, так само як і у мене виникло кілька питань:
1. Чому потрібно визнавати свої гріхи?
2. Перед ким потрібно визнавати свої гріхи?
3. Що ми маємо вважати гріхом? Хто нам може про це сказати? Чи ми самі визначаємо що є гріхом, а що - ні?
4. Чи можна обманути Бога сповідаючись "для галочки"?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2016, 20:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Емілія написав:
Прізвище, Ім’я: Швидка Напоміч

:lol: Ну, шановна, це вже якось, ні в які ворота... чи у вашій канторі не в курсі, котрих жінок називають "швидкою допомогою"? :?:

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 28 грудня 2016, 23:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Щоб догодити Богу треба мати віру і жити праведно. Іноді думають, що праведники - це ті, які не грішать, але чи на світі є такі? Всі грішні. Хоч Бог Єгова створив людину досконалою, але через те, що Адам з Євою знехтували його забороною, Бог покарав їх, вигнавши із раю.  Про це написано на самому початку Біблії (Буття 3 розділ). Адам з Євою втратили можливість споживати плоди з Дерева життя, і не могли уже передати своїм нащадкам досконалості. І тому, подобається вам це, чи ні, але через це усі ми отримуємо від батьків у спадок зіпсовані гріхом гени.

Гріх - це спадкова смертельна  хвороба, і якщо з нею не боротись, то отримаємо теж саме, що Адам з Євою - повернемося до пороху.
Проте, біблійні приклади свідчать, що навіть грішні люди мають можливість примиритись з Богом, і він визнає їх праведними.

Що для цього потрібно? Постійно боротись з нашим внутрішнім ворогом. Апостол Павло описав цю боротьбу, пояснивши, що отримав допомогу через знання Закону, що допомагає виявляти гріх: "У серці я отримую справжню насолоду від Божого закону, але бачу, що в моєму тілі
 діє інший закон, який воює проти закону мого розуму
 й веде мене в полон закону гріха, що в моєму тілі. Нещасна я людина! Хто врятує мене від тіла, яке веде мене до такої смерті? Нехай лине подяка Богові через Ісуса Христа, нашого Господа! Тож своїм розумом я є рабом Божого закону, а тілом — закону гріха" (Римлян 7: 22-25).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2016, 13:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Павло чітко розумів, що є гріхом, і що веде до смерті; а у сучасному світі погляди на гріх та мораль спотворені. Крім того, часто ми схильні себе виправдовувати і бути для себе найкращими адвокатами. Наприклад, є різні точки зору на те чи інше питання: я вважаю аборт вбивством, а хтось ні; я вважаю, що перелюб - це гріх, а хтось думає, що це корисно для здоров’я; я переконана, що брехня є гріхом, а дехто вважає, що у сучасному світі чесні та порядні люди не є конкуренто спроможними. То хто ж правий? Як зрозуміти що є добре, а що зле, що подобається Богу, а чого він не схвалює?

Можна вести безупинні суперечки про це, але краще з’ясувати, що може бути мірилом для належного визначення правильного і неправильного. Для мене - це Слово Боже, Біблія. Бо як інакше людина може зрозуміти яким є погляд Бога на ту чи іншу справу, та як вона може визначити що є гріхом, а що - ні? Іти до священика чи звернутись до знаючих людей, чи пошукати в Інтернеті? Сто років тому мабуть, так і було (за винятком Інтернету), але в наш час ми можемо особисто читати Біблію, і тому я вважаю, що нема потреби перекладати на інших свою відповідальність досліджувати Боже Слово. Крім того, погодьтеся, те, що говорять інші слід перевіряти. (Дії 17:11).


Іноді людей влаштовує позиція: «Менше знаєш – менше відповідаєш». Вони думають, що достатньо знати десять заповідей і молитву «Отче наш»… Але цього замало навіть для малої дитини. Хоча, той хто щиро намагається зрозуміти як же йому слід виконувати десять заповідей та ту молитву, може дійти висновку, що читати Біблію – це необхідність.
Отже кожна людина, яка любить Бога повинна себе перевіряти, чи вона не грішить. А щоби навчитися розпізнавати гріх треба регулярно читати Боже Слово, бо: «...Усе Писання натхнене Богом і корисне для того, щоб навчати, докоряти, виправляти і повчати в праведності, завдяки чому Божа людина буде в усьому вправна й цілковито споряджена до кожного доброго діла.» (2 Тимофія 3:16, 17).
Таким чином усі ми навчаємося розрізняти добро від зла та розпізнавати пастки гріха.

Як Біблія змінює життя?
Чому дотримання біблійних принципів іде нам на добро?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 05 січня 2017, 12:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Навіть знаючи що правильне, а що неправильне ми все таки грішимо, тим самим засмучуємо Бога. Гріх віддаляє нас від нього. Яким чином ми можемо примиритися з Богом? Переважно, ті хто сповідається очікують співчуття, розуміння та прощення, але часто з різних причин цього не отримують. Тому дехто вважає сповідь формальністю, чи конвеєром, що неминуче призводить до розчарування. Хоч декого це і влаштовує.
Бог бачить серце кожного з нас і від нього нічого не можна приховати. Оскільки Бог є нашим Творцем і Небесним Батьком тому перед ним ми і визнаємо свої провини.
Після усвідомлення скоєного нам слід розкаятись, після чого попросити вибачення у Бога чи у особи перед якою завинили. Тобто, ми це зробимо саме так як навчав Ісус у молитві «Отче наш»: «...І прости нам гріхи наші, бо й ми прощаємо кожному, хто нам заборгував; і не допусти, щоб ми піддалися спокусі”».» (Луки 11:4).
Як потрібно визнавати свої гріхи? Що каже Біблія?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 26 січня 2017, 15:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Розмова між двома людьми:
Перший: «Також людина після сповіді не знає чи результативною була сповідь і чи простилося їй? Людина може думати, що їй простилося і священник може в цьому запевнити, але священник же не Господь Бог, а лише посередник. Питаннь дуже багато - а конструктивної відповіді нема і не передбачається.»
Другий: «Щоб знати відповіді на питання, треба ходити до церкви, спілкуватись із священниками, тобто, із людьми, які є максимально компетентними. От там і почуєш відповіді. А ти поняття зеленого не маєш, а філософствуєш тут. Коротко відповім на твої філософствування. Христос сказав своїм учням приблизно таке: " від свого імені надаю вам владу відпускати гріхи. Кому відпустите на землі, тому відпустяться на небі, кому затримаєте, тому затримаються". Цей дар відпущення гріхів передається ще від Ісуса Христа і відбувається передача дару під час обряду висвячення священника. Тому якщо священник сказав під час сповіді, що гріхи відпущені, значить так і є, бо він має на те право.»
Джерело: http://forum.te.ua/showpost.php?p=654465&postcount=252

Двоє людей мають суперечливий погляд на те, чи може священик прощати гріхи, чи це може лише Бог? Хто з них правий?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 28 січня 2017, 14:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 грудня 2015, 18:09
Повідомлення: 12
Прізвище, Ім’я: Лесик Бенд
Справді цікаве питання. Вражає ситуація, що склалася у Католицькій церкві стосовно абортів. Кілька років тому Папа Римський Франциск засудив аборти
А нещодавно він же дозволив священикам прощати аборти.

Цікаво, чи не тому змінилася його позиція, що по цілому світі пронеслася хвиля протестів обурених жінок? Як би ви поставилися до його слів: як до слів посередника між Богом і людьми, чи як до особистої думки представника церкви?
Історичні факти свідчать, що рішення пап дуже часто були помилковими і суперечили божій волі. Недаремно дехто сумнівається, що священик може бути посередником між Богом та людиною, а тим більше - відпускати гріхи.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 31 січня 2017, 17:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А що написано у Біблії стосовно того хто є посередником між Богом і людьми:
«...Є один Бог і один посередник між Богом та людьми — людина, Христос Ісус, що віддав себе як відповідний викуп за всіх...» (1 Тимофія 2:5, 6).
Стосовно прощення гріхів Ісус сказав своїм учням: «...Якщо ви простите комусь гріхи, вони простяться, а якщо не простите, то не простяться...» (Івана 20:23). Отже, що ж він мав на увазі?
Яким чином вони мали прощати гріхи?
«...Одного дня Ісус навчав людей. У тому ж місці сиділи фарисеї і вчителі Закону, що поприходили з усіх сіл Галілеї і Юдеї та з Єрусалима. І він мав силу від Єгови, щоб зціляти людей. У той час чоловіки принесли на ношах паралізованого і намагалися якось внести його всередину й покласти перед Ісусом. Проте через натовп їм це ніяк не вдавалося. Тож вони вилізли на дах і крізь черепичну покрівлю спустили чоловіка на ношах та поклали посеред тих, хто сидів перед Ісусом. Коли Ісус побачив їхню віру, то сказав: «Чоловіче, твої гріхи прощено». Тоді книжники і фарисеї почали розмірковувати, кажучи: «Хто він такий, що говорить богозневажні слова? Хто, крім самого Бога, може прощати гріхи?» Ісус же розпізнав їхні думки й відповів: «Про що ви розмірковуєте у своїх серцях? Що простіше сказати: “Твої гріхи прощено” чи “Встань і йди”? Але я хочу, щоб ви знали: Син людський має владу прощати на землі гріхи». Після того він сказав паралізованому: «Кажу тобі, встань, візьми свої ноші і йди додому». І чоловік підвівся, взяв те, на чому лежав, і пішов додому, прославляючи Бога. Всіх людей охопив подив, і вони почали прославляти Бога. Сповнені благоговіння, вони говорили: «Сьогодні ми бачили щось дивовижне!»» (Луки 5:17—26)
Отже, прощаючи гріхи Ісус зціляв людину.
А якою була умова прощення? Що простіше сказати: “Твої гріхи прощено” чи “Встань і йди”? Але я хочу, щоб ви знали: Син людський має владу прощати на землі гріхи». Після того він сказав паралізованому: «Кажу тобі, встань, візьми свої ноші і йди додому».
А що Ісус наказав робити своїм учням? «Оздоровлюйте хворих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених і виганяйте демонів. Даром отримали — даром давайте» (Матвія 10:8).
Ісус зціляючи людей не давав їм покути за гріхи, а давав їм подібні настанови: «Тепер ти здоровий. Тож більше не гріши, аби з тобою не трапилося чогось гіршого».
Мене завжди цікавило яким чином священик знає, кому скільки молитов призначати?
І взагалі, яким чином можна визначити скільки «отченашбогородицедіво» треба повторити, щоб спокутувати, наприклад, брехню чи брудну лайку? І як Бог ставиться до цього?

Чому люди моляться?

Чому вам потрібно молитися?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Таємниця сповіді
 Повідомлення Додано: 31 січня 2017, 17:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 грудня 2015, 18:09
Повідомлення: 12
Прізвище, Ім’я: Лесик Бенд
Хто вигадав щоб використовувати повторення завчених молитов для покарання за гріхи? Хіба молитва не для того щоб спілкуватись з Богом особисто? "Молячись, не повторюйте одне і те ж, як люди з інших народів, бо вони думають, що будуть вислухані за своє багатослів’я. Тож не уподібнюйтесь до них, адже Бог, ваш Батько, знає, що вам потрібно, ще навіть до того, як ви попросите в нього." (Матвія 6: 7,8).
Взяти хоча б Псалми. Кожен псалом - це щира розмова з Богом. В молитві ми можемо висловити свої ОСОБИСТІ почуття (не Івана Златоуста чи Давида чи кого іншого). Можемо просити допомоги, можемо дякувати, а можемо просити пробачення, як це робив Давид не лише у 51 псалмі, що його більшість знає на пам'ять, а й у багатьох інших своїх молитвах до Бога.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 3 [ 28 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB