Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 05 липня 2015, 10:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А знаєш, скільки людей користуються своєю свободою? Бо якщо людина йде за хвилинними бажаннями чи інстинктами, то чим вона відрізняється від тварини? А хіба є серед нас такий, хто жодного разу не потрапив під чийсь вплив?

А давайте щодня дивитись до Дзеркала Правди, щоб у нас часом не з'явилося ознак "ботів", кимось майстерно запрограмованих.

"Навіть найкраще дзеркало не покаже тобі тебе самого, якщо ти не бажаєш бачити" (Роджер Желязни)


Самообман - це сліпота? Добровільна сліпота - гріх?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 06 липня 2015, 21:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Оте "Дзеркало Правди" - то якийсь супер-девайс?!.. :?:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 15 липня 2015, 01:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Я мала на увазі попередній свій допис. У ньому йшлося про те, що Біблія як дзеркало допомагає бачити свою внутрішню особу без прикрас:
Емілія написав:
Щодня ми дивимось у дзеркало. А що можна дізнатись про людину по зовнішності? Чи ви задумувались колись, вдивляючись у своє відображення, що означають слова: "...Бог створив людину за своїм образом"? (Буття 1:27).

Якщо зважати на історію людства, а також егоїзм, жорстокість та ганебні вчинки людей мимоволі виникає питання, чи справді ми створені на образ Божий? А може не даремно Дарвін шукав нам родичів серед мавп? Сумно... але чи можна із цим погодитись?

Тож, що значить бути створеними на образ Божий? У дзеркалі його не побачиш, а от Біблія допомагає побачити свою внутрішню особистість та порівняти із досконалим зразком.

Є й інше дзеркало. Це криве дзеркало Сатани. Воно засліплює, позбавляє глузду, зачаровує. Що там? Ненависть, обман, зло і неправда, - все те, що сіє в нас Сатана. Живи пристрастями та бажаннями. Жодних законів і правил! Це те, що бездумно копіюються більшістю. Вони не зважають на те, що "бог цієї системи [Сатана] засліпив [їм] розуми, щоб для них не засяяло світло славної доброї новини про Христа, який є образом Бога." (2 Коринфян 4:4).

Ісус жив так, що міг сказати: "Хто бачив мене той бачив Батька". А кому хочемо подобатись ми: Богу, людям, Сатані? Чи нам важливо якими нас бачить Бог?
Якщо ми любимо Батька, ми зможемо позбутися вад, що засмучують його серце. "Скиньте із себе стару особистість разом з її поведінкою та одягніться в нову особистість, яка завдяки точному знанню обновлюється за образом того, хто її створив" (Колосян 3:9,10).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2015, 17:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 02 березня 2016, 15:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хто не любить дивитись сімейні фотоальбоми? Коли розглядаємо фото наших батьків то можемо дізнатися багато про що. Завдяки цим старим фотографіям ми бачимо їх молодими та щасливими, і навіть можемо дізнатись про їхнє життя в юному віці.
Та чи можемо ми дослідити життя наших предків? Так би мовити, зазирнути у далеке минуле і познайомитись з ними. Бо у спадок нам іноді передаються лише усні сімейні розповіді та байки. Та все ж, кому не цікаво дізнатись про своє походження з достовірного джерела?
В Біблії написано про час коли померлі повернуться до життя. Погодьтеся, було б чудово познайомитись із усіма своїми прародичами особисто. І хоча це звучить фантастично, але це реально завдяки Тому, Хто подарував нам життя. Саме Творець, наш Небесний Батько і Бог є Джерелом життя і саме йому ми завдячуємо існуванням. Його діла ми бачимо у світі довкола нас, але найважливіше, що люди можуть побачити його портрет у Біблії.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 02 березня 2016, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Яка ще одна причина, чому треба читати Біблію щодня?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 02 березня 2016, 18:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Ви уже прочитали Біблію повністю? Може вам важко її зрозуміти? А може нудно? Та є багато причин, щоб перемогти ці труднощі, але це варто зробити щоб отримати користь.

Читаймо Біблію, наче смакуючи, так само як споживаємо мед — потроху щодня

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 06 червня 2016, 16:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Емілія написав:

Якщо вам не сподобалось те, що написане у вищезгаданій статті, то мабуть знайдете щось корисне
у цій, або у цій.

Чи ви можете уявити життя без води та світла?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 22 червня 2016, 20:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хто з вас може відстоювати свої погляди? Звісно, йдеться про віру. Я чого питаю: неспроста, - уже ж, мабуть , знаєте. Так от, не буду розводити інтригу, а скажу відверто: якщо людина не здатна обстоювати свої переконання, то найімовірніше, що вона їх немає.
Може хтось скаже: "Головне - віра". Так, справді, якби не велике АЛЕ. Ісус порівняв правду до зерна. А що стане з тим зерном у непридатному грунті? Ясно - пропаде. Отже, уміння зберігати "зерно" - це уміння зберігати віру. А як будеш зберігати, як до пуття не знаєш у що віриш. Я знаю, бо свого часу, зрозуміла, що моя віра - слабка. Я не розуміла того, у що вірила. Як наслідок, моя віра не витримала навіть аргументів сумнівного вчення теорії еволюції. Зрештою життя додає ще багато інших сумнівів. Хтось обростає забобонами, хтось стає блудним сином, а навіть атеїстом. Віра стає атрибутом, рутиною, обов'язком, але зовсім не тою ДОРОГОЮ, якою нас запрошував іти Ісус.
Тоді переконайтесь, чи ваш духовний зір не притупився.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 11 серпня 2016, 20:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
У вашому домі є Біблія? У багатьох є Біблія, і нічого надзвичайного в цьому нема, мабуть подумаєте ви. Але насправді це не так. Щоб потрапити до нас ця виняткова книга подолала безліч перешкод, тому те, що ми можемо її читати - справжнє чудо!
Біблія. Боротьба за виживання.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB