Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 14:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
D-Misha написав:
Коли все життя(а мені 65)чую, що попадеш до пекла, будеш горіти в пеклі(всі негаразди порівнюють з пеклом), то в моїй підсвідомості, пекло- це щось страшне, недобре

А перші десять років лякали бабайком ;) не знаходите аналогії?))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 14:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
D-Misha написав:
Коли все життя(а мені 65)чую, що попадеш до пекла, будеш горіти в пеклі(всі негаразди порівнюють з пеклом), то в моїй підсвідомості, пекло- це щось страшне, недобре

А перші десять років лякали бабайком ;) не знаходите аналогії?))


Знаходжу! Все абсолютно вірно!
А те, що нині здається страшним - через десять літ буде смішним. Бо на той час у свідомості "виросте" ще більш реальний "бабайко".

Якби раптом, чисто гіпотетично, ви, панове, мали можливість "глянути" на мій конкретний "рай", гадаю то вас не дуже б вразило: "Який же це "рай"?! Ну-у-у... так собі... фігня якась!..".
Відповідно, якби я, раптом, угледів ваше конкретне "пекло" - теж би довго шкірився і під столом катався... "Не впечатляет!..".
Однак, бувало, коли просинаєшся вночі в холодному поту, отой самий "бабайко" зо-о-овсім не смішний... І не кумедний зовсім...
Зображення Це і є ваше, кожного по окремішності, конкретне "пекло".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 14:48 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Я вже писав, що людина має чогось боятися і напевно, бабайки і пекло, то є аналог і це добре, бо мають бути в житті якісь табу, до того чи іншого, щоб людина жила в правовому колі. Люди мають жити в любові одне до одного, тому ці страшилки мають бути в душі кожного. Боятися Бога, боятися пекла -значить правильно жити.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 15:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
що за рабська ідеологія: щоб вести себе добре, треба боятись палки чи нагайки?!.
Хіба щоб дотримуватись тих же 10 заповідей християнства - треба через те, щоб не попасти в пекло, через те, що ми боїмось бозі.
А просто так їх виконувати слабо? не красти, не вбивати - не тому, що бозя нам помахає пальчиком, а просто щоб цей світ був кращим?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 16:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
що за рабська ідеологія: щоб вести себе добре, треба боятись палки чи нагайки?!.
Хіба щоб дотримуватись тих же 10 заповідей християнства - треба через те, щоб не попасти в пекло, через те, що ми боїмось бозі.
А просто так їх виконувати слабо? не красти, не вбивати - не тому, що бозя нам помахає пальчиком, а просто щоб цей світ був кращим?


От власне! "Просто так їх виконувати слабо"!!!

Ніяк не погоджусь з паном D-Misha, що "людина має чогось боятися" і "ці страшилки мають бути в душі кожного". Господь (якщо хочете - най буде видуманий "бог"!) створив чоловіка за своїм образом і подобою. Сиріч, чоловік відпочатку має право вибору поступати так, як йому хочеться.
Погодьтеся, якщо таке "творіння Боже" по
Зображення буде крутитись вліво
а по
Зображення - вправо,
то про який там "образ", чи "подобу" господню може бути бесіда?!..

Якщо зумієте, бодай приблизно, пояснити, що значить по-Вашому "просто щоб цей світ був кращим", то я зумію пояснити, чому саме ЦЕЙ СВІТ ніколи кращим не буде. Ні по-Вашому, ні по-моєму!
Нині нас у світі наплодилось більше 7 млрд. чол. І тому понять і розумінь як то так "щоб цей світ був кращим" - саме стільки! Нітрохи не більше, і ні на четвертинку не менше!

Хочу нагадати, що крім нашого існує духовний (якщо хочете - енергетичний) всесвіт.
Певно, не треба доказувати, що енергетичні (духовні) субстанції складають подавляючу більшість всього сутнього (Стандартна модель). А те що ми маємо можливість побачити, почути, помацати, понюхати, полизати складає менше 1% Всесвіту.
Господь (той самий, котрого колись-то придумали) сотворив незчисленну кількість певних енергетичних "щось". "Вони" набагато, якщо хочете, "самостійніші" за нас. Не потребують жерти, пити, а відтак бігти до віходка. А такі прості, зрозумілі і для всіх нас бажані речі як "гроші" в нематеріальному світі потрібні комусь як зайцю стоп-сигнал!..
І серед них знайшлись особистості, котрі заявили: "Хіба я сам собі не Бог?!..".
Певно їм теж "слабо"... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 17:12 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Це не рабська ідеологія, це христіанська ідеологія. Люба людина чогось боїться: боїться що хтось її побє, боїться смерті ,боїться криміналу і багато чого, а бога НІ....???? Якщо людина боїться Бога, вірить в Бога, живе разом з Богом, то їй непідвласні інші страхи. А пекло- це є Боже місце(судилище)для грішних. Про яку ідеологію і які людські цінності можна тепер говорити, коли в цій державі її взагалі немає, де молоді люди, які як ви кажете, нічого не бояться, з неповагою ставляться до старших людей, я вже некажу про допомогу їм. Коли у місті, стоїть жіночка з портретом своєї дитини і випрошує копійки на її лікування, люди, проходячи повз неї, знаходять купу аргументів(її підставили, це пиячка і др) щоб недати їй 20 копійок.Можна жити по різному, жити без майбутнього, жити з вірою і думками про майбутньє. Ми 23-й рік живемо без майбутнього, забуваючи про надбання нашого народу і цінності, за які гинули паріотично налаштовані люди. Що було впроваджено в тіло і душу молодого покоління яке народилося в "незалежній державі"???Грошова лихоманка, нажива за любу ціну, є бичом всіх моральних і людських цінностей людей з великими статками, які купують зброю для втіх, вбиваючи птахів, тварин і навіть людей. Це ті,які небояться нічого, для них нема нічого святого, для них нема пекла, нема Бога ,вони самі по собі на цій землі. Я ще раз про себе -дякую Богу, що я і моя сімя не такі і маємо страх перед Богом і пеклом, що втілюється в наших добрих вчинках по відношенню до людей і тварин, які потребують допомоги Бог це є любов, яка має бути в серці кожної людини, а пекло -це Боже судилище ....Писав до вашого посту, вибачте.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 03:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
yanychar написав:
Емілія написав:
Кажете, - все просто? То може поясните? А то тамкай аж 300 сторінок. Чи це натяк?



З часів Адама і Єви пройшло немало років, однак, люди ніц не змінились!
Все так же хочуть, аби тут же, в кількох словах, хтось дав відповіть на всі питання ЗРАЗУ...
Ця метода давно відома!
Поза контекстом
"І сказав змій до жінки: «Умерти – не вмрете! Бо вдає Бог, що для того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви немов Боги, знаючи добро й зло".
(Буття 3:4,5)

Все просто!
І не треба мучити себе і "аж 300 сторінок"!..


Це пояснення? А як його розуміти? Поясніть, бдлск.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 03:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
D-Misha написав:
Це не рабська ідеологія, це христіанська ідеологія. Люба людина чогось боїться: боїться що хтось її побє, боїться смерті ,боїться криміналу і багато чого, а бога НІ....???? Якщо людина боїться Бога, вірить в Бога, живе разом з Богом, то їй непідвласні інші страхи. А пекло- це є Боже місце(судилище)для грішних. Про яку ідеологію і які людські цінності можна тепер гзброю для втіх, вбиваючи птахів, тварин і навіть людей. Це ті,які небояться нічого, для них нема нічого святого, для них нема пекла, нема Бога ,вони самі по собі на цій землі. Я ще раз про себе -дякую Богу, що я і моя сімя не такі і маємо страх перед Богом і пеклом, що втілюється в наших добрих вчинках по відношенню до людей і тварин, які потребують допомоги Бог це є любов, яка має бути в серці кожної людини, а пекло -це Боже судилище ....Писав до вашого посту, вибачте.

Ви так щиро переймаєтесь несправедливістю, що є на землі. Бог теж любить справедливість. Я б хотіла краще зрозуміти те, що у Вашому розумінні є тим місцем суду, де воно (пекло) знаходиться.
Ви вважаєте, що Бог створив пекло для суду несправедливих безбожних людей? Чи я правильно Вас зрозуміла?
Виправте, якщо можна, коли що не так. Ще раз дякую за Вашу відвертість :)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 11:58 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Я не звертаюся до якихось джерел за поясненням, а це моє розуміння, це мій душевний стан.... Я почав уникати людей і привертатися до тварин... Я людина добра і бачу в людях тільки зло, а в тваринах добро... Я неходжу до церкви, бо там є люди,люди недобрі і фальшиві. Я вірю і бачу Бога(любов)у своєму серці і цю любов я віддаю своїм песикам і котикам, які платять мені такою самою любовю- в цьму моє щастя і той маленький промінь світла в цій темряві. Знаю що песики і котики, коли помирають, ідуть на веселку, у той щасливий і красивий світ, який називається Раєм. Я би хотів бути разом з ними.. Пекло- це є темрява, пекло зло,яке знаходиться на землі і більшість людей живе в цій темряві, в яких зло і ненависть в душі і серці, замість любові і добра. Такі люди не відчувають, що вони такі і живуть в такому світі (пеклі), і люди з добром і любовю в душі і серці це дуже відчувають і сильно переживають... Я багато пережив і знаю багато міст і сіл де, негативна аура більшості людей поглинає добро. В таких місцях дуже тяжко перебувати і жити. Вічна боротьба між злом і добром(між темними і світлими силами), але зла більше і людям легше привернутися на сторону темних сил, чим до світла, добра і любові. Створення Богом, такого життя на Зеилі(пекла), дає людям можливість і шанс, зрозуміти своє буття тут і зробити вибір між темрявою і світлом. Я пишу що відчуваю, як розумію, як живу- тому мені так тяжко....


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вірус - папка "Пекло"
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 16:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Емілія написав:
Це пояснення? А як його розуміти? Поясніть, бдлск.


Все чекаєте, що прийде якийсь "змій", дасть якийсь "плід" і скаже: "Кусай! І станеш немов Бог! І пізнаєш добро й зло!"?..
Все ж просто! Хр-р-рум! І ти вже БОГ!!! І уже всьо знаєш!!!

Якщо "аж 300 сторінок" - то для Вас дуже багато, спробуйте "поглинати істину"... з кінця...
Скажімо з третьої частини: "ЖИТТЯ ЦЕРКВИ".
Відкривайте стор. 262 "ІІІ. ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я ЯК НОВЕ СТВОРІННЯ" і спробуйте звідси!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB