Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 6 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 17:24 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Життя перших людей у раю..

ЗображенняЗображення

Рай,або прекрасний сад,в якому Бог оселив перших людей, Адама і Єву, знаходився в Азії, між річками Тигром та Євфратом.

Життя людей у раю було сповнене радощів і щастя. Совість їхня була спокійна, серце було чисте, розум – світлий. Не боялися вони ні хвороб, ні смерті, не мали потреби в одязі. Нічого їм не бракувало. Їжею для них були плоди райських дерев.

Між тваринами не було ворожнечі – сильні не чіпали слабших, жили разом і споживали траву і рослини. Ніхто з них не боявся людей, і всі любили і слухались їх.

Та найвище блаженство Адама і Єви було в молитві, тобто в бесіді з Богом. Бог являвся їм у раю видимим чином, як батько до дітей, і повідомляв їм усе необхідне.

Бог створив людей, як і ангелів, для того, щоб вони любили Бога й одне одного і насолоджувалися великою радістю в любові Божій, бо, як і ангелам, Він дав їм повну свободу: любити Його чи не любити. Без свободи не може бути любові. А любов засвід чується радісним виконанням бажань того, кого любиш.

Та оскільки люди були менш досконалі, ніж ангели, то Господь і не дав їм одразу і назавжди зробити вибір: прийняти чи відкинути цю любов, як то було з ангелами.

Бог став навчати людей любові. Для цього Він і дав людям цю невеличку, здавалося б, нескладну заповідь – не їсти плодів з дерева пізнання добра і зла. Виконуючи це веління, бажання Боже, вони могли так засвідчити свою любов до Нього. Поступово, переходячи від легкого до більш складного, вони дедалі більше стверджували б себе в любові й удосконалювалися б у ній. Адам і Єва з любов`ю і радістю слухали Бога. І були в раю в усьому воля Божа і Божий лад.

(Див.: Бут. 2, 10–14; 2, 25).


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 19:34 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Цитата:
У Корані (75, 22) читаємо, що «житло винагороди» — це рай, в якому «ті, що вірували і виконували добрі діла, насолоджуватимуться задоволенням Бога».

Правдива християнська мораль не є мораллю винагородження, вигідносте й егоїзму, мораллю, що спонукає до добра за винагороду в цьому житті або в потойбічному. Не «даю, щоб мати». Так, в Євангелії сказано про винагороду, але пояснено, що тою винагородою буде сама Любов Божа, тобто вічні мир і радість.

Отже, можемо зробити висновок: отрута вбиває, а добрий харч дає життя. Наше єство призначене для певних цінностей: можемо не хотіти їх, але тоді не будемо щасливі. Правдива любов не хоче иншої нагороди, крім вірної присушости люблячої особи і духовної злуки з нею. Ось у чому полягає рай. Мир, радість, афективна злука з Творчою Любов'ю і зі стількома братами і сестрами, злученими з нею, є плодом любови.

Наріжним каменем цього дому є віра в те, що на світі існує правдива любов і що мусить існувати Першеджерело цієї любови. А якщо Бог є Любов, то існує також щасливе потойбічне життя для тих, хто потрапляє туди.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Поки неможу знайти відповіді)) Як потрапити в рай?З вище сказаного, напевно, треба жити по Божим законам.. ..


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 21:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Про любов гарно написано. Треба вчитись любити. З цим погоджуюсь без питань. Але є одна деталь, що мене непокоїть. Що таке "потойбічне життя"? Чи можете пояснити?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 22:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Айрін написав:
думаю, що таки не вдастся, бо у кожного своє бачення цієї теми і казати, що людина з цього приводу думає так то і так - було б з могу боку нетактовним напевне...я би, навіть сказала, що така тема доволі делікатна (і взагалі тема релігії), бо якщо думки не сходяться, можна натикнутися на непорозуміння, що призведе до псуття відносин між людьми..тому якщо людина зацікавлена і настроєна почути нову думку або ідею, то дискусія можлива, а якщо ні - то краще ні.

Шось так багацько написала...і стараюся писати завжди з власного досвіду :)

Так що може краще ще раз у SPY запитаємо? ;)

Справді, так буде найкраще. А стосовно делікатності то Ісус сказав, що питання релігії можуть порізнити навіть найближчих людей. Проте, це його не зупиняло коли було потрібно свідчити про Дорогу, що веде до Бога. І якщо він сказав: "щасливі лагідні, бо вони успадкують землю", то я вірю, що рай буде відновлено саме тут на землі. Айрін, я вдячна Вам за щиро висловлені думки.

D-Misha написав:
Емілія, дякую за "Собачий рай"

Сподіваюсь Ви прочитали цього разу посилання. Цією історією хотіла переконати Вас що не лише тварини заслуговують на нашу любов і дружбу. Як колись так і тепер є віддані і щирі люди.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Востаннє редагувалось Емілія в 17 січня 2014, 23:09, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 23:00 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Емілія, доброго вечора! На ваш перший допис, напевно, я маю відповідь. Знаєте, я зібрав всю літературу про релігію, шкода що немаю Біблії. Трошки зачекайте, я дам відповідь на перший пост, а по відношенню до людей, я не відкидаю що їх нетреба любити. Я люблю і людей і тварин, але останнім часом наривався на недобрих, яким я допомагав ...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 23:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Біблія

http://bibleonline.ru/bible/ukr/

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 18 січня 2014, 00:22 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Дякую вам за посилання на онлайн Біблію. Можлива дискусія, чи є потойбічне життя??? Думаю, якщо вірити людям, які пережили клінічну смерть, то воно Є. Я, незважаючи на твердження цих людей, вірю в потойбічне життя, напевно, що в таких роках, всі починають вірити, щоб небуло страху померти. А чи воно дійсно є- дійдемо в дискусії разом, бо хотів би почути вашу думку, не користуючись якимось джерелами...Приводжу цитату!

Цитата:
Що б ми зробили, якби дізналися, що нам залишилося жити лише рік чи один-однісінький день? Думаю, відповіді зійдуться в одному: кожен хотів би прожити життя ще раз, але більш свідомо. Одні вирішили б розпочати навколосвітню подорож, другі — помиритися з дорогими їм людьми, а треті — подумати про те, що сказати найближчим, або як знайти мету свого життя і усвідомити сенс своєї смерти? Инші ж почали б роздумувати: що в житті найважливіше? Знайшовши відповідь на це питання, одразу ж намагалися б втілити її у життя. У кожному з цих випадків усвідомлення смерти посилює прагнення жити. Це можуть підтвердити особливо ті, хто пережив «життя після життя» (тобто мав досвід близької смерти (ДБС)), завдяки чому усвідомив, що його буття — великий дар. Кожного дня вони дякують за те, що живуть. Вони навчилися радіти життю, кожну хвилину приймати з вдячністю, а зустріч з иншою людиною — з відкритим серцем.

У всіх розповідях людей, що пережили клінічну смерть, присутній момент зустрічі з яскравим світлом, яке сприймалося як живу істоту, як особу. «Любов і тепло, які випромінювало це світло, неможливо описати. Вмираючи, людина почувалася наче оповита цією істотою, поглинута нею, відчувала, що віднайшла внутрішній спокій» (Р. Муді). Християни ототожнюють цю світлосяйну істоту з Ісусом Христом, євреї — з ангелом, якого Бог вислав їм назустріч. Звичайно, це не є доказом того, що, помираючи, ми зустрічаємо Ісуса Христа, адже люди, які описують клінічну смерть, могли пережити лише те, що хотіли пережити. Проте найважливішим у цьому є той факт, що вони змінили своє ставлення і до життя, і до смерти, що перестали її боятися, а досвід клінічної смерти став для них викликом — вони більше не хочуть жити так, як жили раніше. Тепер вони прагнуть жити свідомо, творчо, прагнуть реалізувати той неповторний Божий задум, який стосується саме їхнього життя.

Досвід «життя після життя» вчені намагалися пояснити з точки зору медицини та психології як переживання людини, що перебуває в певному неврологічному стані, або як галюцинації та марення. З точки зору богослов'я, не можна приділяти надмірну увагу переживанням людини під час клінічної смерти. Хоч вони й не доказують, що життя і воскресіння існують, проте можуть зміцнити віру багатьох людей і зменшити страх перед смертю.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 19 січня 2014, 15:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Багато-хто так думає...
У Біблії написані такі слова: "Умерти не вмрете!"
Як думаєте, хто це сказав?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 20 січня 2014, 13:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Щоб попасти до Раю треба вбити беркута!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 20 січня 2014, 14:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Або стати фараоном, побудувати кілька пірамід щоб разом із сім'єю та слугами відчалити у ритуальному човні до "царства мертвих".

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB