Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 8 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2014, 16:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Чи зможуть багаті потрапити до раю?
Ісус промовив вражаючі слова: «Важко буде багатому ввійти в царство небесне... Легше верблюдові пролізти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти в Боже царство» (Матвія 19:23, 24). Чи Ісус мав на увазі, що жодна багата людина не зможе потрапити і жити під правлінням Божого Царства? Ні, Ісус просто дав пересторогу..
«Любов до грошей — це корінь усіх нещасть. Плекаючи таку любов, декотрі... завдали собі величезних страждань» (1 Тимофія 6:10). Проблеми створюють не самі гроші, а любов до них. Гроші необхідні кожному з нас, аби утримувати себе і сім’ю. Проблеми ж виникають, коли вони стають для людини господарем.
Декотрі вважають, що гроші є запорукою успіху. Вони помилково думають, що багатство принесе їм тривале щастя, але любов до грошей веде до розчарування, невдоволення і навіть до злочину. . Наприклад, ті, хто прагне розбагатіти часто легковажать стосунками з родиною та друзями. Інші недосипають через непосильну працю або тривогу за свої статки.
Ісус сам вів простий спосіб життя і заохочував своїх послідовників чинити так само. Для нього було важливішим зберегти добрі стосунки зі своїм Батьком, ніж набути великих статків. В Матвія 6:20,21 Ісус закликав: « Складайте собі скарби на небі …Бо де скарб твій,там буде і серце твоє». То чи легко багатій людині дотримуватися Божих принципів, щоб потрапити до раю?..

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2014, 23:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
То зрозуміло, що заважає не саме багатство. Ручки наші можуть зрадливо тягнутись до нього... Сунаточка виходить, що бідним легше? Це перше питання, а друге таке: дехто вважає, що біля воріт раю є, так би мовити, митниця. І ніби апостол Петро має ключі від раю. Що скажеш, правда це, чи вигадують? Взагалі, ти десь уже писала про те, що Бог не впустить до раю аби-кого, і що існують особливі вимоги.
Чи це не занадто складно?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2014, 14:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Бідні теж мають свої труднощі. Вони можуть потрапити в пастку і постаратися розбагатіти. Почати надавати роботі надто великого значення та працювати понаднормово, щоб мати більше грошей. Але чим більше є, тим більше хочеться…Так люди стають рабами своєї роботи. Висновок: потрібно правильно розставляти пріоритети, щоб нашим господарем не стали гроші чи щось подібне. Насправді важливо розвивати любов до Бога. 1 Івана 5:3 «Любов же до Бога полягає в тому, щоб ми виконували його заповіді, а ці заповіді не обтяжливі». З цього можна зрозуміти, що як багатим так і бідним потрібно докладати зусиль, щоб отримати прихильність Бога. Це по-перше. Щодо другого питання, раз ці заповіді не є настільки обтяжливі, як може здаватися на перший погляд, то значить їх можливо виконувати. Важливо поставити собі ціль і йти в напрямку її здійснення. А Бог у свою чергу буде вибирати тих, хто зможе жити в раю на землі. А щодо митниці, я б хотіла спочатку почути твою думку.

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2014, 16:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Cунаточка написав:
Коли ви збираєтесь поїхати в іншу країну,то повинні зробити певні кроки: 1)виробити закордонний паспорт;2)вивчити мову;3)ознайомитись зі звичаями та традиціями і т.д і т. п. Мабуть,для того, щоб потрапити до раю теж потрібно зробити щось...Думаю,це має бути дещо більше, ніж просто виконання десятьох заповідей. Емілія, Ви зі мною згідні??.. :)

Я мала на увазі оці твої слова про закордонний паспорт, про мову, звичаї і т.п. Подумала, що усе це потрібне коли бажаєш отримати громадянство певної країни, тож звісно, без тих речей не можна мати впевненості, що перетнеш кордон. І по тій же аналогії самого паспорта недостатньо. Обов'язкова віза посольства.
Чи я правильно зрозуміла? Чи можеш пояснити це детальніше?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 19 березня 2014, 19:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Коли людина чітко розуміє яку користь вона отримає, тоді усі труднощі пов’язані з переїздом видаються несуттєвими. Головне – мати бажання. А з чого виникне бажання, коли ти поняття зеленого не маєш навіщо тобі той рай? Було б дивно, якщо б людина з усіх сил намагалася переїхати в край, мешканці якого при першій нагоді звідтіля утікають, бо не мають нормальних умов життя. Важко уявити собі рай де мешканці ставляться вороже один до одного. Чи можна уявити рай де процвітає беззаконня, зло та страждання?
Без чого я не можу уявити раю? Без близьких стосунків з Богом, свободи, миру, справедливості, духовності, освіти, відповідальності, добробуту, приємних природних умов, доброго здоров’я, сімейного щастя, любові та доброзичливості.
Все просто… Але якщо все так просто, тоді чому людям неможливо досягти бажаного?
Людям важко чекати на той час, коли Бог здійснить свої обіцянки відновивши рай на землі. Люди прагнуть щасливого життя намагаючись всілякими шляхами здобувати його. В історії людства немало таких спроб. Дехто вважає, що його вдалось побудувати деяким розвиненим країнам. Але чи це так?

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 19 березня 2014, 20:29 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Тема для двох...Дальше ні одній не варто...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2015, 17:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом,
"Глава Української православної церкви Київського патріархату, Святійший Патріарх Філарет у Вашингтоні зустрівся із сенатором від Аризони Джоном Маккейном та нагородив його Орденом Святого князя Володимира І ступеня.
...
... Патріарх Філарет нагородив сенатора Маккейна за підтримку України під час Євромайдану та після нього у боротьбі проти російської агресії.
Зображення
За даними порталу, Філарет перебуватиме з візитом у Вашингтоні до 6 лютого. За цей час він зустрінеться із дипломатами, сенаторами, конгресменами та українською громадою США."

Патріарх Київський Філарет нагородив Джона Маккейна орденом Святого князя Володимира


/у кацапні уже пукани по шву розійшлися!.. :lol: /

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 16 травня 2015, 20:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Мда...щоб потрапити до раю потрібно докладати зусиль. Але ще цікаво, що деякі релігії вчать що рай буде на небі, а інші, що буде на землі. Як же взнати де правда?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 21 травня 2015, 14:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Ось що говорить Біблія:"Успадкують праведні землю і повік будуть жити на ній" (Псалом 37:29). Також Ісус говорив:«Лагідні... землю вспадкують», і «нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі» (Матвія 5:5; 6:10, Огієнко). Проте сьогодні мало хто вірить у земний рай, в якому житимуть лагідні люди. На думку більшості тих, хто називає себе християнином, рай втрачено назавжди.
У французькому щотижневику «Ві» пояснюється, чому в багатьох людей, принаймні в католиків, згасає віра в рай — чи то небесний, чи земний. Там сказано: «Незважаючи на те, що протягом 19 століть ідея про рай домінувала у вченнях католицької церкви, тепер вона не згадується під час спільних богослужінь, недільних проповідей, богословських занять і уроків катехізису». Саме́ слово «рай» оповите «густою імлою» «таємниці і плутанини». Деякі проповідники умисно не вживають цього слова, оскільки воно «викликає в уяві картини щасливого райського життя».

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2015, 14:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 травня 2015, 12:53
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Зая-Хрюнь
Якщо ти, Сунаточка, думаєш, що рай буде на землі, то коли це станеться?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB