Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 5 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 18:34 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Емілія, звідки ви взяли, що я рекламував sat-prof, як російськомовний ресурс (зайдіть на форум і прочитайте правила )...На рахунок якихось штучок, то ви самі змусили мене так, своїм попереднім дописом (Приходить хтось, сам - невідомо хто, створює тут одночасно і "рай" і "пекло".).Дійсно, я зарегіструвався на форумі 09 року і змушений був піти, за неповагу до себе, окремих користувачів. Яка може бути дискусія тут, по тій чи іншій темі, коли ви і інші, категоричні в питаннях тої чи іншої теми.. Така сама позиція була в 09 році, де "забивали" любого користувача з його думками... Я зайшов на форум, щоб поділитися своєю поїздкою в притулок безпритульних собак м. Коломиї,звідки пішли, в мій адрес, погрози розправою, за висвітлення реального стану речей в притулку, на їхньому сайті. І знову ж, таки, тут мене обвинили в тому, що я з ними щось неподілив і хочу помститися (кожен судить про когось- по собі)..Питання пекла і раю, то моє таке бачення і з цим живу, а як ви бачите, то все ваше ...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 18:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
кхм.. тут і я собі дозволю 5 копійок вставити..

Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить, і де підкопують злодії і викрадають.
Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають.
Бо де твій скарб, там буде і твоє серце. (Євангеліє від Матея 19-21)

На мою думку, це щось схоже на те, що SPY писав про перепустку у рай...Один з елементів, так би мовити... Що скажете? ;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 18:50 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Я згідний, з цим тлумаченням, з Євангелії від Матея 19-21


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 20:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Без офтопів! (Гадала що форум вимер і його ніхто не читає).
Добре, що я помилялась.
Дядя Міша , у гадці не мала Вас ображати. Ви висловили свої думки і почуття, і зворушили мене цим. Але чи можна мені докоряти тим, що я в свою чергу поділилась своїми роздумами?
Якщо рай залежить від того чи робить кожен те, що подобається Богу? Постає питання: "Чи УСІ хочуть підкорятись?" Думаю, відповідь очевидна. У Біблії розповідається про те, що Бог сам знищить зло, а ті, кого Він визнає праведними отримають нагороду. http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102008164
Не можу зрозуміти чому моя відповідь викликала таке враження? Я Вас не ображала, а як мимоволі що Вас і зачепило, то повірте, - у мене жодного підтексту не було!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 22:10 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Емілія, аж легше мені стало, що ви нетакі, як я подумав. Якщо Бог сам знищить зло, то коли?А ті, кого Він визнає праведними отримають нагороду. Після смерті? (я нечитав ваше посилання)...А чи можливо створити рай тут, на землі ,самому? якщо навкруги зло, яке я бачу. Ви знаходитесь в своїй шкарлупі, я в своїй. Я і моя дружина вже на пенсії, але ще можу щось робити(я спеціаліст по SAT-TV), і можу ще багато принести користі людям: по установці супутникових тарілок, прошивки тюнерів, ремонту, але давно відказався від цього, по причині, невдячності людей і тепер замкнувся на своїй території (хаті) разом з своїми песиками, щоб немати якихось контактів з людьми(відмежувався від зла). Знаєте, я відчув себе щасливішим і спокійнішим, а такі почуття- як допомога, хто цього потребує і дає можливість це робити не виходячи з хати. Можливо це і є, той мій рай?Чи я помиляюсь?Колись монахи йшли від людей десь в гори, викопували собі печеру і жили там на самоті з молитвою до Бога. Ну це вже інше.


Востаннє редагувалось D-Misha в 17 січня 2014, 05:08, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 16 січня 2014, 12:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хто ж заперечує, що доброта та допомога людям непотрібні? Он і Айрін навела цитату з Біблії. Друга справа - це те, що кожен собі малює свою картину. Я свою, Ви свою, Айрін свою і інші також. То де ж правда? Іноді люди вважають, що здатні побудувати собі рай самі та проходить час і вони розуміють, що є проблеми з якими неможливо боротись. Несправедливість і смерть пануватимуть доти доки не прийде Ісус разом із могутніми ангелами. Якщо Ви довіряєте Біблії то прочитайте, будь-ласка те, що написано в євангелії Матвія 24 розділі. Там учні питають Ісуса коли він повернеться, а він їм пояснює як і що має статись.
Повернемось до теми. Те, що люди уявляють рай по різному я уже згадувала. Чому така різниця у поглядах? Моя думка така - люди не розуміють у чому полягає намір Бога стосовно землі. Давайте згадаємо разом про що вчив молитися Ісус Христос. Цю молитву можна знайти трохи вище тих слів, що процитувала Айрін. Матвія 6: 9,10. Мені цікаво як кожен з вас це розуміє? Спробуйте обговорити це місце з Біблії з іншими. Побачите, які різні будуть відповіді.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 16 січня 2014, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Айрін написав:
кхм.. тут і я собі дозволю 5 копійок вставити..

Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить, і де підкопують злодії і викрадають.
Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають.
Бо де твій скарб, там буде і твоє серце. (Євангеліє від Матея 19-21)

На мою думку, це щось схоже на те, що SPY писав про перепустку у рай...Один з елементів, так би мовити... Що скажете? ;)

Я подумала, що треба знайти цитату SPY, бо ми з Вами, Айрін тут як накрутимо то потім нас теж треба буде довго шукати :) Але не могла одразу пригадати де його оце бачила, та й дала собі спокій. А тут як у казці - чік! І от, щойно натрапила:
SPY написав:
Емілія написав:
Як потрапити до раю? Що ви про це думаєте?

Сотні років тому треба було заплатити кому треба, "хто треба" видавав талончик про відпущення гріхів, який прокомпастувавши на воротах можна було попасти в рай.
Думаю з тих часів нічого не змінилось

Я не розумію до чого це він сказав? Може Вам, Айрін вдасться розшифрувати?

Взагалі, сьогодні багато чого вдалось знайти. Навіть "Собачий рай" потрапив на очі. Колись про це уже читала, але даю лінка. Може Вам буде цікаво (про 47 ронінів). Та ще сподіваюсь, що D-Misha зазирне, а тут якраз про собачок і котиків є...
http://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%91%D0%B3%D1%83%D0%BD

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 01:59 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
По комусь психлікарня плаче...не зміг всіх тем з участю претендента в психушку прочитати (много букофф), але якщо модери вирішили за рахунок неадекватно-психічної особи оживити форум. то я в випав в осад.. :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 06:56 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Емілія, дякую за "Собачий рай"..Kaminskiy підказав хорошу думку. А може, дійсно, піти в дурдом? Різниці ніякої))),що тут- що там і нешукати рай,якого нема, але вірити треба, щоб зовсім не зійти з розуму. На рахунок, психічно хворих, тут на форумі ,то треба починати з себе, бо доказано ,що люба людина підлягає бути кандидатом в псіхушку. Хвороба людини як "манія велічія" невилікована, тому неможе бути кандидатом у рай. Оживити форум, що за слова? а чому він неживий?Вам краще знати, то тіштеся, що є хоть психічно хворі..Доречі, психічно хворі щасливіші за тих, хто рахує себе "нормальним".Забивання і приниження користувачів, на цьому форумі-це норма..


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 11:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
[quote="Емілія"]
Я не розумію до чого це він сказав? Може Вам, Айрін вдасться розшифрувати? [quote="Айрін"]
думаю, що таки не вдастся, бо у кожного своє бачення цієї теми і казати, що людина з цього приводу думає так то і так - було б з могу боку нетактовним напевне...я би, навіть сказала, що така тема доволі делікатна (і взагалі тема релігії), бо якщо думки не сходяться, можна натикнутися на непорозуміння, що призведе до псуття відносин між людьми..тому якщо людина зацікавлена і настроєна почути нову думку або ідею, то дискусія можлива, а якщо ні - то краще ні.

Шось так багацько написала...і стараюся писати завжди з власного досвіду :)

Так що може краще ще раз у SPY запитаємо? ;)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB