Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 7 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 22 січня 2014, 03:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Коли ви збираєтесь поїхати в іншу країну,то повинні зробити певні кроки: 1)виробити закордонний паспорт;2)вивчити мову;3)ознайомитись зі звичаями та традиціями і т.д і т. п. Мабуть,для того, щоб потрапити до раю теж потрібно зробити щось...Думаю,це має бути дещо більше, ніж просто виконання десятьох заповідей. Емілія, Ви зі мною згідні??.. :)

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 24 січня 2014, 03:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Вітаю! Приємно що Вам є що сказати у цій темі. Повністю погоджуюсь із тим, що Бог висуває певні вимоги до тих, які прагнуть жити у раю. Однак є деякі питання, щодо того чи справді потойбічне життя у яке вірить частина людей на землі і є тим раєм? Бо якось не зовсім зрозуміло для чого Бог поставив при вході до раю озброєних херувимів? Тож питання залишається відкритим - де саме слід шукати дорогу до раю. Бо бачте, дехто вважає такою дорогою смерть ну і звісно якщо будуть "заслуги" - добрі вчинки.
Коли знайшли гробницю Тутанхамона вона була набита дощенту золотими прикрасами. Фараони вірили, що їх життя продовжиться із переходом до царства мертвих. Вони не заморочувались про паспорт чи квиток. Схема така піраміди-золото-збереження тіла. Завдяки цим речам фараони сподівались увійти у царство Осіріса, головного єгипетського бога потойбічного світу.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 24 січня 2014, 12:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хто вчив історію то пам'ятає про те, що єгиптяни вірили у потойбічне життя.
Увага! Питання, чим тоді відрізняється християнство від релігій Єгипту?
http://nauka.bible.com.ua/religion/rel1-01.htm#2
Зверніть увагу на папірус, що зображає суд при вході до царства мертвих. Там на терезах зважують совість придворного писаря.
Папірус Хунефера: http://thepyramids.org/ar_541_035_british_museum_ancient_egypt.htm

Емілія написав:
У Біблії написані такі слова: "Умерти не вмрете!"
Як думаєте, хто це сказав?

Може знаєте, але природна скромність заважає висловитись:) Відповідь знаходиться у Буття 3:4.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Востаннє редагувалось Емілія в 25 січня 2014, 22:58, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 25 січня 2014, 22:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Скільки ще історій та казок вигаданих людьми, які дуже любили Бога, але не мали достатнього розуміння його задумів... Але цим простим людям вдавалось збагнути щось дуже важливе! Хочу рекомендувати казку про Вірного Садівника. Якщо прочитаєте то може зрозумієте, та погодитесь з тим, що Бог має не лише намір зробити землю раєм, але й володіє потужною силою для цього.
http://lib.rus.ec/b/278407/read#t1

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 01:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Серед великого розмаїття поглядів не важко заблукати. Якщо ви довіряєте Біблії та вважаєте її Словом Бога то можливо знайдете щось корисне тут: http://www.jw.org/uk

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 20:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Еміліє,Ви підняли питання чи потойбічне життя і є тим раєм, але якщо взяти до уваги початок Біблії, то можна зрозуміти, що немає життя після смерті.Тому що не існує душі яка продовжує жити після смерті тіла особи. В першій книзі Буття розповідається, як був створений перший чоловік Адам. Буття 2:7 сказано: "Створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, - і стала людина живо душею".Тут не говориться, що Адамові було дано душу.Також в цій книзі сказано, що чекало Адама після того, як він згрішив відкусивши шматок із забороненого плоду. "В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бо ти є порох і вернешся в порох" (Буття 3:19). У цих Божих словах не міститься жодного натяку на те, що після смерті якась частина Адама продовжуватиме існувати. Коли Адам помер, померла й душа. :) :)

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 27 січня 2014, 15:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
На відміну від того, про що пишете ви, багато людей вірять, що душа вічна. Але чи це так?
Бог попередив Адама і Єву, що, з'ївши заборонений плід, вони помруть. А змій, усупереч цьому, сказав жінці: "У мерти - не вмрете" (Буття 3:4).
Чи змій сказав правду?
Адам помер і разом з ним його нащадки втратили можливість жити вічно. Якщо ми помираємо, то чи є якась надія? Невже смерть - це кінець усього?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/2011003
Подумайте! Якщо потойбічне життя існує, то для чого страждав Ісус і віддав своє життя? "...Адже Бог так полюбив світ, що віддав свого єдинородного Сина, щоб кожен хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне." (Івана 3:16).
За що ж тоді помер Ісус?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 28 січня 2014, 16:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Чи смерть - це кінець усього?Очевидно,що ні. У Біблії часто смерть прирівнюється до сну,тому що як сон, так і смерть - це стан несвідомості. Також коли хтось засне,то його можна розбудити. Думаю,що з тими, хто заснув смертним сном буде так само. Саме про це говорить Біблія:"Не дивуйтеся цьому, бо надходить час,коли всі, хто перебуває в пам'ятних гробницях, почують його голос і вийдуть"(Івана 5:28,29). Отже,буде воскресіння. Хтось, можливо, скаже, що це казка чи міф для легковірних, але Біблія також розповідає про те, як Ісус Христос 9 разів воскрешав людей з мертвих, тому немає підстав щоб сумніватися. "І останній ворог, з яким буде покінчено, - це смерть"(1 Коринтян 15:25,26).

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2014, 20:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Якщо ви вірите у те, що Ісус воскрешав померлих, то вам легко зрозуміти як саме і де відбуватиметься основне майбутнє воскресіння. Але перш ніж воно розпочнеться відбудеться суд над народами:
"Коли прийде Син людський у славі і з ним усі ангели, він сяде на свій величний престол. Тоді перед ним зберуться всі народи, і він відділить одних людей від інших, як пастух відділяє овець від козлів. І поставить він овець праворуч від себе, а козлів - ліворуч. Потім цар скаже тим, хто праворуч: "Прийдіть всі, кого поблагословив мій Батько, успадкуйте царство, приготоване вам від заснування світу." ...Тим же, хто ліворуч, він скаже: "Ідіть від мене, прокляті, у вічний вогонь, приготований Дияволу та його ангелам... "...І підуть вони у вічну відрізаність, а праведні - у вічне життя" (Матвія 25: 31-34, 41, 46).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як потрапити до раю?
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2014, 20:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тож після суду праведні отримають в нагороду вічне життя та разом із тими кого Бог воскресить житимуть на райській землі. Хто ці праведні та скільки їх буде? Чи зможуть багаті потрапити до раю, чи може бідним буде легше туди потрапити? Хто вівці, а хто козли?
Ці та інші питання турбували людей ще за присутності Ісуса на землі. "...Якось один чоловік запитав його: "Господи, то правда, що срасеться досить мало людей?" Ісус же відповів: "З усіх сил намагайтесь увійти через вузькі двері. Кажу вам, багато хто захоче увійти, але не зможе, бо господар урешті встане й замкне двері, а ви залишитесь надворі й почнете стукати, благаючи: "Пане, відчини нам". Однак він скаже: "Я не знаю, звідки ви". Тоді ви промовите: "Ми їли та пили в тебе на очах, і ти навчав нас на головних вулицях". Проте він знову відповість: "Я не знаю, звідки ви. Відійдіть від мене, слуги неправедності!"" (Луки 13: 23-27).
Тож що робити, щоб стукаючи до "дверей раю" не почути подібних слів?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 10 [ 100 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB