Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 04 січня 2014, 22:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 22:37
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Звонок, Олександр
Шановні форумчани!

Мене звуть Олександр Звонок і я аспірант кафедри прикладної філософії і теології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Сфера моїх інтересів – проблеми взаємодії релігії, культури та Інтернету, тому зараз я проводжу емпіричне дослідження за даною темою.

Будь-ласка, якщо ви є віруючою людиною (підходить будь-яка релігія чи релігійна течія) і у вас знайдеться 10-15 вільних хвилин, прийміть участь у моєму інтернет-опитуванні:

1) Перейдіть на сторінку безплатного сервісу Google-форм, де я підготував спеціальну анкету: https://docs.google.com/forms/d/1Zl0EC28rK0w0ZSf17QZMKT163V41OoTtNj-7ykX-7Ok/viewform (нажаль, обмежені ресурси аспіранта не дозволяють мені користуватися послугами платних соціологічних центрів чи тримати власний сайт, тому використовую Google-сервіс).

2) Дайте свої відповіді на 30 питань. Опитування є цілком анонімним і результати будуть мною отримані в узагальненому вигляді. Ви і самі можете це перевірити, зареєструвавши аккаунт Google та створивши власну анкету.

Якщо у вас знайдуться зауваження чи питання по опитуванню – надсилайте їх на адресу --al.zvonok@gmail.com--

Також ви можете задавати питання чи висловлювати зауваження щодо мого дослідження в цій темі форуму. Намагатимусь відповідати у міру власних сил та наявного часу.

З повагою, Звонок Олександр.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 22:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Пане Олександр, дуже добре, що Ви заторкнули таку тему і не боїтесь нападок і насмішок.
Наприклад, для Росії це більш ніж актуально, оскільки нині це, практично, повсюдне і повсякденне явище:
"интернет-часовня"
"виртуальный храм"
"молитва через интернет"
"виртуальная исповедальня"
Треба було ще обов'язково включити такі "чудесні винаходи" як:
"смс молитва"
"исповедь через sms"
"смс отпущение грехов"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 22:55 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
♦ "интернет-часовня"
♦ "виртуальный храм"
♦ "молитва через интернет"
♦ "виртуальная исповедальня"
♦ "смс молитва"
♦ "исповедь через sms"
♦ "смс отпущение грехов"
відий маразм крєпчає, тепер і цей маразм хочуть нам розповсюдити і впевнити шо це іменно то шо тре. Особливо ♦ "виртуальная исповедальня" на сайті фсб цру сбу і ше інших бу


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 23:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 22:37
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Звонок, Олександр
yanychar написав:
Пане Олександр, дуже добре, що Ви заторкнули таку тему і не боїтесь нападок і насмішок.Наприклад, для Росії це більш ніж актуально, оскільки нині це, практично, повсюдне і повсякденне явище


Дякую. Так, усі ці явища давно відомі і звичні, наприклад, для західних країн, проте жодних серйозних досліджень на тему "віртуальної" релігійності в Україні не проводилися. Одним з завдань мого дослідження і є, власне, розглянути, наскільки розповсюджені серед віруючих українців віртуальні сповіді, онлайн-храми та подібні до них речі.

Нажаль, результати дослідження будуть опубліковані не раніше квітня-травня, адже, скоріше за все, знадобиться дуже багато часу, щоб зібрати достатню кількість опитуваних для репрезентативного дослідження. Ну і, звичайно, дослідження стане частиною моєї майбутньої дисертації :) .


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 січня 2014, 20:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Я так собі й подумав, що Ваше опитування - це складова частина саме дисертаційного дослідження. Хоча, частенько буває, що в сітці "промивають" і дипломні роботи, і наукові статті. і т.п.
Ви зробили абсолютно правильно!
Однак, думаю, шо одного тільки Google-анкетування - то занадто мало. Максимум, що Ви отримаєте в результаті - це десяток анкет...
А тим більше, що тематика такого дослідження, я собі так думаю, вже відпочатку передбачає максимальне врахування максимального результату по даних опитування, бо якісь висновки прийдеться робити, в тому числі, на основі статистичних матеріалів. І якщо представите результати вагою, бодай, в кілька тисяч учасників (а тим більше взяті із пари-трійки більш-менш поширених сайтів, - розуміється, з відповідними адресами, а ще ліпше - з демонстрацією на оргтехніці в процесі захисту (приходилось бачити подібне)), думаю, таке може збити з ніг навіть вельми серйозних науковців. Просто тому, що їм нема чим опонувати!..

Не знаю скільки часу Вам залишилось до захисту, однак, подібна "відмивка" ряду питань в інтренеті піде тільки на користь!
Принаймні, на самому захисті нікому з опонентів і в голову не приходять такі питання, котрі Вам купою поставлять, практично, на любому форумі (в інтернеті, як правило, у людей нема ніяких матеріальних, чи ще якихось там зацікавлень! кожен ліпить все, що в голову прийде! і якщо зумієте відповісти таким "мудраґелям", то, тим більше, зумієте відповісти на любе питання члена ВАКівської комісії!).
Однак, ще до того необхідно добре продумати і "прожувати" в голові все, що знайдете в матеріалах з сітки.

Пам'ятайте! Захист дисеру, як кажуть в матушках-рассєях - то є "правильно поставленный и организованный банкет"!
Зображення
А от, "ПЕРЕДЗАХИСТ на кафедрі" - то досить сумне видовище...
Там свої своїх б'ють і кусають по справжньому! А решта (своїх же ж!) сидить і шкіриться...
Зображення
То просто треба пережити. І навчитись тримати удари...


Бажаю успіхів! Не Ви ж перший?!.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB