Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 8 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Alex написав:бо більшість духовенства є нормальні, добрі або дуже класні, а те, що "борці" пишуть - не просто перебільшення, а часто намагання виправдати себе (тобто "пошук пилинки" - сучка - а деколи, на жаль, і доброго бука в чужому оці). [/QUOTE]
І ще, якби ж було більшість :cry: то я б нічого не говорив. А я особисто не шукаю пилинку в оці брата :D я констатую факти.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:38 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
"нормальний" - котрий служить Богові і людям. І ТАКшХ по крайній мірі більше половини. я в тому абсолютно впевнений.
а щодо фінансово-матеріальних питань я дещо пізніше також скажу свою думку. - на ваше обговорення і розуміння.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:39 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]hardmaks написав:Яка має бути церква
1. Церква це не будівля, церква це люди, які поклоняються єдиному Богу, ім'я якому Ісус Христос, і не інакше!!!!!!!!
2. Церква це є сіль землі, світло для світу, без якої все кругом зів'яне, засохне.
3. Церква збудована з праведних, чесних, чистих, сильних, людей, в яких праведність, чисте сумління важливіше ніж життя. (Або царсво совісті або нічого) уривок із фільму Царство небесне.
4. Ісус сказав я збудую свою Церкву, і ворота аду не подолають її. Тільки ті люди які визнають Ісуса своїм Богом, входять до рядів Церкви яку будує Ісус, тільки ту церкву не зможе подолати ад, бо так Він сказав, а якщо Ісус так сказав, значить так і буде, і не хто, і не що, це не змінить. [/QUOTE]
hardmaks, це все, що пишеш добре! лиш єдине ти кажеш зле: не ходити до церкви...
а як же Святе Причастя і сповідь?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:42 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
факти? є! згідний.
але ми (навіть по виборах чи взагалі "по жизні") знаємо, що факти як і закони можна розглядати з різних боків.
тому першим нашим підходом має буди: "НЕ суди іншого" і шукати причин виникнення цих фактів а відповідно зразу ж і способів їх виправлення. і такі способи є!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:43 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Я повторюю!!! я не говорю не ходити до церкви, ходити потрібно, якщо я б говорив що не треба ходити то я говорив проти Біблії а вона є основним компасом де всі відповіді.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:47 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Alex
Мені здається що це просто спроба замаскувати неправедних священиків.
Саша скажи які якості мають бути у священика? хто такий священик? а я викладу свою думку :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 19:21 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Макс, справа не в тому, чи ми будемо знати - які якості мають бути, хто такий священик і т.д. це не змінить ситуації на краще, про що ти безперечно (а я це добре знаю) переживаєш.
якщо вже на то пішло, я зі свого спостереження можу привести таку статистику:
близько половини сучасного духовенства є ще вихідці зі старої московської (ленінградської - і це дуже добре), а особливо одеської семінарій МП. на жаль там не вчили працювати духовно, вчили збирати урожай ( як приведено на вищезгаданій фотографії). з них 30% є дуже добрих священиків, які не зважаючи на негативний досвід совєцько-московської системи, хочуть служити Богові і людям - і роблять це.
30 % - стали священиками в час виходу Церкви (УГКЦ) з підпілля (до речі 4.08 було 20 років як це сталося - хтось з вас знав? хтось змовив молитву за тих, хто врятувавЦеркву взагалі на наших теренах?). з них 10% - нормально, 10 % - на жаль, побігли за довгим рублем (якого вже давно нема).
20 % стали священиками з 1994 по даний час. і тут ситуація аналогічна.
тобто, якщо виходити із статистики - в загальному 10-20 % маємо проблем.
але
[I]чи не аналогічна ситуація в будь-якій іншій сфері?[/I]
тобто:
я розумію, що в селі (місті) (а Коломия це дуже велике село) на видноті голова сіліради, директор школи і ксьондз, а до духовенства найбільше претензій, бо хочеться бачити в комусь ідеал.
мусимо розуміти (Я НЕ ЗАХшЩАЮ ГРІХ І ЗЛО - навпаки, стараюся, щоб було менше зла), що не хтось має бути ідеальним, а якщо він не є ідеальним, то я маю виправдання, мусимо Мш ВСІ РАЗОМ ЙТш ДО ХРшСТА - бо ще раз кажу ХРшСТОС - (Церква)- (християнин) є ДОРОГА....
з другої сторони хочу запропонувати іншу тему: а який має бути християнин? які якості мають бути у християнина? (до речі про все написано у Святому Письмі)?[/i]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 20:54 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]AKM написав:У мене склалося таке враження, що частина людей, які регулярно відвідують церкву, ходять туди швидше за звичкою. Дехто вважає, що сходивши раз на тиждень до церкви, він виконав свій обов`язок і тепер може цілий тиждень знову грішити.[/QUOTE]
На мою думку, для того, щоб зрозуміти чого ти ходиш до церкви потрібно до неї ходити роки. Скільки років - це залежить від кожного зокрема. Я ходив років 5 поки більш-менш зрозумів чого я туди ходжу! :D

[QUOTE]Alex написав:До духовенства найбільше претензій, бо хочеться бачити в комусь ідеал.[/QUOTE]
А ще хочеться прийти і розказати про свої біди, і щоб тебе вислухали... :(


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB