Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 9 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 14:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]AKM написав:[QUOTE]jar4uk написав:На мою думку, для того, щоб зрозуміти чого ти ходиш до церкви потрібно до неї ходити роки. [/QUOTE]
Я трохи про інше. Людина грішить , можливо навіть свідомо, цілий тиждень. В неділю іде до церкви і вважає що уже все відмолено і забуто. Можна починати новий тиждень з чистого листа.[/QUOTE]
Все залежить від кожної людини... все на її совісті. А що, хіба можна такій людині заборонити ходити до церкви, чи заборонити грішити? :D
Але, думаю, краще на це питання відповість Alex! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 15:10 
Офлайн

З нами з: 06 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 23
Дійсно, ходити чи ні до церкви - справа кожного. Особиста. Трапляється і так, що людина ходить сумлінно до церкви щонеділі, а на вчинках, справах виявляється цілком протилежною тієї моралі, яку сповідує в церкві. На жаль, таких чимало. Мабуть, тому похитується і віра людей в цілому....
Тому що, церкву вважають, як мірило не духовне, а як щось звичне, таке, куди прийшовши, засвітивши свічечку - зразу ж сто гріхів проститься. Але "галочка" поставлена: "я був у церкві!"
А віра, церква - в серці повинні бути.. Якщо істинно її немає, ніякі атрибути не допоможуть відмолити гріхи.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 15:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]HAMBA написав:В кожного народу свій Бог, зрештою.[/QUOTE]

Чиста правда! Один такий стоїть тут на площі (колись було аж п"ять у місті, а тепер лишилось тільки 2, бо трьом голови повідбивали, фарбою вночі поливали, - вандали!). 22 квітня, 9 травня, 7 листопада йому приносять пожертви: гвоздики, вінки з червоними стрічками. Біля нього збираються натовпи 100-150 чол. і верещать що "мы еще вернемся!!!".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 16:00 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]yanychar написав:[QUOTE]HAMBA написав:В кожного народу свій Бог, зрештою.[/QUOTE]
Чиста правда! Один такий стоїть тут на площі (колись було аж п"ять у місті, а тепер лишилось тільки 2, бо трьом голови повідбивали, фарбою вночі поливали, - вандали!). 22 квітня, 9 травня, 7 листопада йому приносять пожертви: гвоздики, вінки з червоними стрічками. Біля нього збираються натовпи 100-150 чол. і верещать що "мы еще вернемся!!!".[/QUOTE]
Це про політику... :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 16:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]jar4uk написав:Це про політику... [/QUOTE]

:roll: А політика годна втекти далеко від церкви?...
За кілька тисяч років не вдалося ні разу!

(Якби тему назвати "Як і чим правильно начиняти вареники?", то скінчиться: "... от кляті москалі!")

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 16:32 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]yanychar написав:[QUOTE]jar4uk написав:Це про політику... [/QUOTE]
Якби тему назвати "Як і чим правильно начиняти вареники?", то скінчиться: "... от кляті москалі!"[/QUOTE]
Власне, не хочеться щоб у цій темі були ті слова... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 18:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
ya vvagaly,wo ko*en forymchanun e po svoemy pravuj,adge y ko*noi liydunu e svoe "bachennya"Boga,svoe sprujnyattya,a svyashchennuku lushe starajytsya nas vestu po tomy Bo*omy shlyahy,shob mu ne zvernylu kydus v inshy storony.
P.S.ya starajys hodutu do tuh svyashchennukiv,kotri dijsno hochyt meni dopomogtu,i povirte meni,sho to spavdi vidchyvaetsya.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 18:43 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]AKM написав:Дехто вважає, що сходивши раз на тиждень до церкви, він виконав свій обов`язок і тепер може цілий тиждень знову грішити. Можливо я не зовсім чітко сформулював тут свою думку, тоді ,можливо, хтось може доповнити чи поправити [/QUOTE]
:arrow: :arrow: :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 19:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Alex
Цитата:
до речі про все написано у Святому Письмі

Так !!! але як не шкода, багато хто не дотримується того що написано в Писанні в тому числі і я :oops: . А хотілось щоб основою (конституцією) нашого життя стала Біблія, і не хочеться щоб у нас були кзьонзи а були справжні Священики, щоб не були ті яків називають себе християнами а дійсно християни такі, як написано в Біблії, щоб в церкві були не прихожани а поклонники, які поклоняються Живому Богу, але як не жаль, ніхто не хоче до цього стремитися, всім добре як є, всі вибачте, забили на духовний ріст нації і нічого не хочуть міняти, просто залишити як є. Але наша молодь (майбутьнє держави) гинуть в гріхах, беззаконні, наркоті, а хто це все буде міняти? як не церква, ХТО? нема кому, всім начхати, а саме більше шкода, що і церквам начхати, в них пропали лідери які вели б народ до Бога, які організовували б свята поклоніння Богу і т.д.... Чому не організовують? бо не знають, багато священиків навіть не знають що таке свято поклоніння Богу, а шкода те, що коли роблять свято поклоніння сатані, на це нормально дивляться, обідно, навіть сильно обідно. Хочеться перемін. Моя думка така що треба все на корні міняти, хотілось щоб мене почули справжні священники, але я на це навіть не надіюсь тому що трохи орієнтуюсь що відбувається в християнськиму світі.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB