Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 74 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 16:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
VohaBit написав:
серед священнослужителів трапляються достойні люди. можливо навіть їх є багато. серед політиків такі навряд чи існують.
а ще не варто забувати, що "лице" Церкви - це також і ті люди, які у ту церкву ходять... :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 17:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
Мені обридли конфесії з політичним підтекстом. Московський патріархат, київський патріархат. Один всія України, і другий всія України. В очах двоїться – хто ж із них усіїший? А я хочу звертатися до Бога зі свого храму своєю мовою. Це моє право. © Лiна Костенко "Записки українського самашедшого"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 17:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
VohaBit написав:
серед священнослужителів трапляються достойні люди. можливо навіть їх є багато. серед політиків такі навряд чи існують.
а ще не варто забувати, що "лице" Церкви - це також і ті люди, які у ту церкву ходять... :hi:


уся біда у тім, що мало туди лиш ходити. треба ще звідти щось брати для себе. але так вважають не всі. багатьом достатньо лиш ходити.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 17:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
"лице" Церкви - це також і ті люди, які у ту церкву ходять... :hi:

Як казав мій директор школи: "Як ви кажете: "Я до школи ходжу", то ви значить йдете в школу просто протирати штани, треба казати: "Я в школі навчаюсь"".

І справді - якщо тільки люди ходять - то "симпатичне" таке лице церкви, а якщо вони більше ніж ходять - це трушне, їхнє таке потаємне, таке інтимне і таке щире :)

Але це не про маси, в основному до церкви ходять... Особливо на Великдень :)

P.S. млін поки відписував - Ви, VohaBit, мене обігнали :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 17:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
VohaBit написав:
exp написав:
VohaBit написав:
серед священнослужителів трапляються достойні люди. можливо навіть їх є багато. серед політиків такі навряд чи існують.
а ще не варто забувати, що "лице" Церкви - це також і ті люди, які у ту церкву ходять... :hi:


уся біда у тім, що мало туди лиш ходити. треба ще звідти щось брати для себе. але так вважають не всі. багатьом достатньо лиш ходити.


Знаю жіночку, яка говорить, що туди взагалі не потрібно ходити, вона каже: "Чого туда ходити? Бог казав всіх любити і всім помагати, я це все роблю. Мені як щось треба, то я беру книжку (книжка, то, певно, Біблія, вона не уточнила) і читаю, а до церкви навіщо? Туда лиш грішники ходять, які відмолюють свої гріхи, а я не грішу. Я вже раз була, я всьо послухала, що каже священник і все, не треба мені більше." І все тут. І хоч кіл на голові теши, вона в церкву не піде.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 17:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Різні причини можуть бути: хтось навернений, хтось вважає це своїм обов'язком і навіть не ставить собі такого запитання, дехто думає, що якщо буде ходити то стане чистіший і відмолить гріхи, хтось цитує Біблію в якій пише віддавати частину церкві і ходити туди, хтось ходить і людей подивитись і себе показати (яскравий приклад - Великдень).

Релігія справа кожного особистого ти або віриш, або не віриш. Або грішиш, або ні... І якщо ти вважаєш себе християнином - можеш і не ходити просто вірити в Бога і не порушувати заповідей, Біблії... Це краще ніж ходити, але виходячи звідти продовжувати робити, те що і робив до цього.

Але є і інша, мирська причина... Священник має мати церкву, має мати прихід... Якщо всі будуть думати так, то його засміють інші священники, за які гроші він буде жити? Ось і будуються церкви і насилюється, що до церкви ходити треба, в той же час насміхаються над іншими релігіями: баптистами, єговами... це ж теж релігії? Чи кожна жаба хвалить своє болото і інші релігії не правильні, а така в яку вірю я - єдиноправильна? Тоді це мій клієнт, таких віруючих - я обожнюю))) Вони не ближні наш раз ходять до іншої парафії чи до якоїсь секти, їх можна не поважати :)

P.S. Це сугубо моя думка і вона може комусь не подобатись :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 18:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
P.S. Це сугубо моя думка і вона може комусь не подобатись :)
нічо-нічо... на все свій час :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ira cool написав:
"... а я не грішу. Я вже раз була, я всьо послухала, що каже священник і все, не треба мені більше." І все тут. І хоч кіл на голові теши, вона в церкву не піде.


Ну-у-у... якщо вона сама собі вже точно знає що "не грішить", то про що балакати?!.. :-D


exp написав:
нічо-нічо... на все свій час :coffe:


Йо!
Батюшки, мулли і ксьондзи, патріархи, халіфи і папи приходять і відходять. А церква (я маю на увазі не будівлю) стоїть вже не одну тисячу років.
Так сталось, що тільки одна "животина" ніяк не обійдеться без віри - чоловік.
Усі решта добре обходяться і ніхто ще ніколи не жалівся... :eek:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 13:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
ади yanychar - то десь у тебе під боком. можеш сходити погледіти

Цитата:
Грехи. 2-е издание, дополненное и переработанное. ЗАО «РПЦ»


РПЦ, на которую в последнее время обрушился мощный гнев за открытую и навязчивую агитацию за власть, сделала ещё один шаг к своей непопулярности. В Вологде, в Спасо-Прилуцком монастыре, при входе в храм висит список грехов. Исправленный и дополненный в соответствии с нынешней политической ситуацией и воспитанием безликого стада рабов.

«Новые» грехи вызывают много вопросов. Вот лишь несколько, без которых теперь никому не видать Вечного Рая:

-прогулки и проведение время с друзьями
-турпоездки
-искание уважения
-спортивные состязания и занятие спортом
-танцы
-расположение к мирским наукам
-считать себя наделённым умом
-внимание к телу
-стройность, атлетичность (будем все жирными рабами. Так управлять легче)
-концерты
-обман с целью наживы (а не для наживы можно?)
-враньё для хвастовства (а не для хвастовства можно?)
-воспоминание и мысленные диалоги
-предчувствие ужасного

Нельзя даже раздеваться на пляже. Странно, что не в бане или в кровати во время сна. Читаем дальше. Наряду с непочитанием родителей стоит непочитание гос.властей и начальников! Без комментариев.

Есть в списке и противоречия:

«Огорчение души, утрата хорошего настроения по различным поводам (мало поел, потерял вещь, нет возможности отдохнуть) соседствует с «угождением вкусной пищей, привычкой к комфорту и привязанностью к любимым вещам».

Даже придуманный грех «непочитание властей» противоречит другому — «участие в демонстрациях». Или тут тоже нужна поправка — в оппозиционных демонстрациях? Похоже. Bедь дальше чёрным по белому написано: Нельзя посещать мавзолей, участвовать в пионерских и комсомольских организациях. Также нельзя уклоняться от службы в армии. Раньше этот «грех» назывался «священной и почётной обязанностью каждого гражданина». Но время идёт, всё меняется.

«Стремление выглядеть не хуже других, приобретать для этого модную одежду, вещи, автомобили». А здесь нужны комментарии после священников на иномарках и часами Патриарха? Или, «что положено Юпитеру, не положено Аполлону?» Патриарх — это монах. Монахам вообще нельзя иметь собственности! Правильно говорили религиозные мудрецы, первыми в ад на Страшном Суде пойдут священники.

Я не хочу унизить веру или религиозные чувства, не хочу говорить о всех православных, как о недалёких людях. Не только в глубинке, но даже в Москве отдельные священники помогают людям, от которых все, в том числе и власть, отвернулись. Нужно только отличать веру и помощь от ЗАО «РПЦ» и чиновников в рясах. Увы, последних всё больше и больше. И какое право они имеют исправлять и дополнять Библию? Как после этого относиться к таким священникам?

Агитируя за власть, они нарушают заповедь «Не сотвори себе кумира». А прихожанам навязывают свои версии грехов, придуманные в собственных интересах. Церковь стала ориентирована на то, чтобы превратить людей в стадо. Так что же будет, если такие святоши будут преподавать в школах основы православия?


осьо воно усе тут http://ibigdan.livejournal.com/10924170.html разом з фотками :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 14:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
ПРІРВА між церквою та людьми все більшає...

Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 74 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB