Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 7 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 13:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
yanychar пише: Ні, так не можна.
Чому? Партквиток відберуть?

Цитата:
Юпітер, ти сердишся? ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 15:39 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Я не навчаюсь в УКУ вже давно, у Вас мабуть застарілі дані.


Анатолію ви є випускник УКУ, а Гіббонс був кардиналом Римо-Католицької Церкви. Почитайте його працю "Віра наших батьків", в якій він чітко доводить, що святість неділі не є біблійною постановою, а традицією, затвердженою авторитетом Церкви.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 15:46 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
yanychar пише:
назвіть неділю суботою

Це було було б неправильно, бо саме суботу Бог освятив для відпочинку від праці. Неділю назвати суботою те ж саме, що сусідку назвати дружиною.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 15:56 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
yanychar пише:
Ми, християни-католики, шануємо неділю саме як день Воскресіння Христового.

Вкажіть, будь-ласка, біблійний текст, де Христос сказав так робити.

Коли фарисеї придумали корван (це коли чоловік давала гроші на храм, то його звільняли від обов'язку, прописаному в п'ятій Божій заповіді доглядати і підтримувати батька і мати), то наміри на перший погляд були чудові - храм не буде занедбаний.

Але що Христос сказав на це?

"Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово" (Матв. 15:3-6).

Господь залишив для нас приклад, як чинити в ситуації, коли є протиріччя між Божою заповіддю і переданням: заповідь Божа стоїть вище за передання, тому правильно святкувати суботу по заповіді, а не неділю за переданням.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 16:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Генерал Справедливість пише:
Чому? Партквиток відберуть?


Можна і так сказати...

Колись раніше я тут приводив пару дописів. Взято з чеченського сайту:
"ассаламу алайкум
шсключите все анекдоты или рассказы-небылицы связанные с именем АЛЛАХА или Пророка. "Кто-то умирал, а Бог спросил..." - типа того. Это большой грех. А то и этот сайт по решению улемов придется закрыть, или я не буду его посещать. ш не буду советовать его кому либо. С уважением, Шамиль.
ассаламу алайкум
"
Спочатку я з того посміявся. Ниньки ж усі такі "круті та наворочені" - хто ж нині буде реагувати на такі дрібниці?..
Однак, уже через годину адмін сайту відзвітував як новобранець перед сержантом:
"Ва 1алейкум ассалам!
просмотрел всё.
удалил первый анекдот.
если что пропустил — скажи.
________________
администратор)
"
Анекдоти [FONT=Courier](шкода, що ніхто й уваги не звернув...)[/FONT]
А до вечора відзвітувались усі модери. По струнці.
Такий от "анекдот"...

З "гуньків" нема що питати! Та й що з них спитаєш?!
Але, цікаво, чи багато з тутешніх присутніх бажали б, аби про їх тутешню писанину,.. дізнались тета, вуйко, рідні, близькі, знайомі, співробітники?..
Я звідси за тисячі кілометрів. В принципі, можу спокійно заявити, що "мені то-то по барабану"!.. Однак,.. не стану спішити з такими заявами.
Можна позбавитись не тільки "партквитка"...

Ще раз повторюю: "шсключите все анекдоты или рассказы-небылицы связанные с именем..."!!!
А "гуньки" най собі блеють! То у них служба така...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 17:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
*офігіваючи*

Вперед, до "Молоту відьм?" Чи, що?

Цитата:
yanychar пише:
цікаво, чи багато з тутешніх присутніх бажали б, аби про їх тутешню писанину,.. дізнались тета, вуйко, рідні, близькі, знайомі, співробітники?.. Я звідси за тисячі кілометрів. В принципі, можу спокійно заявити, що "мені то-то по барабану"!.. Однак,.. не стану спішити з такими заявами. Можна позбавитись не тільки "партквитка"...


По-п'яте: не зустрічав тут жодної "крамоли", за яку комусь було б соромно, ну, хіба оцей Ваш коментар #71030 (№65)
По-четверте: мені особисто якраз абсолютно НЕ байдуже, хто що скаже та подумає, саме для цього говоряться і пишуться всі слова на землі.
По-третє: можете скільки завгодно озиратися на оточення і молитися без перерви: "А що люди скажуть? А що люди скажуть? ... А що мені за це буде? А що мені за це буде? ..."
По-друге: без "партквитка" як маріонетка без лялькаря?
І по-перше: [Мф.10:35-36] ... Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее. ш враги человеку - домашние его. Кто любит отца или мать более, нежели Меня, не достоин Меня;

Враження таке, що Євангелія Ви не читали. Або читали з якоюсь "додатковою" літературою.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 18:55 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Генерал Справедливість пише:
І по-перше: [Мф.10:35-36] ... Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее. ш враги человеку - домашние его. Кто любит отца или мать более, нежели Меня, не достоин Меня;

бачив трактовку Єговістки на форумі...вона писала шо типу Ісус догадувався що його вчення і всі його лозунги спричинять разнагласія так сказати і малий хаос,і він типу зразу заявив що такі наслідки будуть і якшо хтось какбе хоче приєднатись до його команди то нехай зразу кидає сімйу дітей(хоча не факт шо в кожного такі разнагласія будуть( ІМХО).


_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 19:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
КрішнА пише:
бачив трактовку Єговістки на форумі..
а які ще є трактовки?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 21:23 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Анатолію ви є випускник УКУ, а Гіббонс був кардиналом Римо-Католицької Церкви. Почитайте його працю "Віра наших батьків", в якій він чітко доводить, що святість неділі не є біблійною постановою, а традицією, затвердженою авторитетом Церкви.

Слухайте, кардиналів в РКЦ було з десяток тисяч... Шо це за напрямні в книги? Я Вам з таким з самим успіхом пораджу почитати "Бог і світ" Папи Венедикта. Його авторитет куда круче Гіббонса:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2009, 21:24 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Вкажіть, будь-ласка, біблійний текст, де Христос сказав так робити.

Пане Гунько, скажіть де Христос сказав заснувати адвентистів сьомого дня. Або облиште вже накінець цю розмову.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB