Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2009, 02:14 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pastor пише:
кожна конфесія перетворилася на рух, тобто стала відкритою до змін


Ні - ті хто внесли зміни повинні відкинути їх. А ті хто відкриті до змін - вже рукополагають гомосексуалістів в єпископів.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2009, 01:09 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
Jovan пише:
Pastor пише:кожна конфесія перетворилася на рух, тобто стала відкритою до змін
Ні - ті хто внесли зміни повинні відкинути їх. А ті хто відкриті до змін - вже рукополагають гомосексуалістів в єпископів.


Не гордіться, брате. Хто думає, що стоїть.....

Фарисеї теж були закриті до нового. Вони були тими, хто береже традиції. Вони охороняли і захищали традиції так ревно, що вбили Христа, який не вписувався в їхні рамки. Коли я говорю про зміни, про рух, то не маю на увазі гріх, я маю на увазі нове, більш глибше пізнання Бога. Чи не думаєте ви, що людство вже достатньо Його пізнало і нема що вдосконалювати у наших з Ним стосунках? Людина не може прожити все життя маючи лише одне відкриття. Їй постійно потріне нове свіже слово з Неба - це хліб, це життя, це Божий керунок. Так само і все Тіло, і кожна конфесія, і кожна церква. Всі мають потребу в Живому Хлібі, в новому пізнанні. Так глибоко пізнавати Його, щоб стати Його відображенням, щоб можна було сказати: уже не я живу, а Христос в мені. Ви лише задумайтеся над цими словами! Христос в мені! Він живе, Він дихає, Він говорить, Він думає, Він молиться, Він благословляє...! Ми - Його Тіло! Саме це об`єднує християн - пізнання Сина Божого!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2009, 14:57 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pastor пише:
Фарисеї теж були закриті до нового. Вони були тими, хто береже традиції. Вони охороняли і захищали традиції так ревно, що вбили Христа, який не вписувався в їхні рамки. Коли я говорю про зміни, про рух, то не маю на увазі гріх, я маю на увазі нове, більш глибше пізнання Бога. Чи не думаєте ви, що людство вже достатньо Його пізнало і нема що вдосконалювати у наших з Ним стосунках? Людина не може прожити все життя маючи лише одне відкриття. Їй постійно потріне нове свіже слово з Неба - це хліб, це життя, це Божий керунок. Так само і все Тіло, і кожна конфесія, і кожна церква. Всі мають потребу в Живому Хлібі, в новому пізнанні. Так глибоко пізнавати Його, щоб стати Його відображенням, щоб можна було сказати: уже не я живу, а Христос в мені. Ви лише задумайтеся над цими словами! Христос в мені! Він живе, Він дихає, Він говорить, Він думає, Він молиться, Він благословляє...! Ми - Його Тіло! Саме це об`єднує християн - пізнання Сина Божого!


Я з Вами погоджуюсь. Але ми говорили не про це, йшлося про екуменічний рух.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2009, 17:25 
 
Цитата:
Pashtet пише:
На мою думку у релігійні процеси давно вже увійшла політка.

Вона завжди там була! У всі часи!
Цитата:
Jovan пише:
єдність християн непотрібна

Християнська єдність ідея хороша, але для ідеального світу. В нашому житті це утопія. У християнському світі НІКОЛш не було єдності. Підніміть історію релігії і почитайте про єресі, які були від початку виникнення християнства. Тому сроріше за все з цієї ідеї вийде тільки одне: ще одна нова секта.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2009, 20:43 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Ksana пише:
Християнська єдність ідея хороша, але для ідеального світу. В нашому житті це утопія. У християнському світі НІКОЛш не було єдності. Підніміть історію релігії і почитайте про єресі, які були від початку виникнення християнства. Тому сроріше за все з цієї ідеї вийде тільки одне: ще одна нова секта.


Спочатку визначтеся, чи Ви говорите про історію релігії чи християнства? І відповідну, яку історію ви радите "піднімати".
Якщо ж християнства то раджу краще вам підняти історію християнства і побачити була єдність чи ні. Єресі і секти не руйнують єдності, а відділяються від християнства, а це вже не є християнство і тому не говоріть що цим порушується єдність - просто відходить якась група людей - зі своїм вченням і так далі, але це вже не є чисте християнство. Єресь це відхилення, а не розділення. Розрізняйте ці речі, будь ласка.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2009, 00:49 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
Ksana пише:
Християнська єдність ідея хороша, але для ідеального світу.


Можливо, але у Бога весь світ сворений ідеальним. Тому все, що необхідно християнам - це пізнання і проявлення в них Бога. Ми - Його образ і подоба. Такі християни будуть єдині в дусі, в вірі.
[I]"ш Он поставил одних Апостолами, других пророками, иных Евангелистами, иных пастырями и учителями, к совершению святых, на дело служения, для созидания Тела Христова, доколе все придем в единство веры и познания Сына Божия, в мужа совершенного, в меру полного возраста Христова..." (Еф.4:11-13)[/I]Так чи інакше християни прийдуть у єдинство віри і пізнання Сина Божого, і будуть однаково зрілими.
Единий, означає той, що поєднує в собі декілька рівних частин. Бог Единий - Отець, Син і Святий Дух. Християни теж повинні бути єдині, але не обов`язково однакові. [I]"Дары различны, но Дух один и тот же; и служения различны, а Господь один и тот же; и действия различны, а Бог один и тот же, производящий все во всех."(1Кор.12:4-6)[/I] Як бачимо, можуть бути різні дії, різні служіння, але поєднує християн Дух Божий, який один для всіх незалежно від конфесій.
Потрібно правильно розуміти єдність, яка полягає в прийнятті один одного такими, які ми є. Тоді не потрібно буде екуменічного руху, бо християни і без нього будуть єдині. Єдиними ми маємо бути не юридично, а в дусі. Для цього потрібно, щоб кожен виховував в собі братолюбство і вчився любити людей, які відрізняються.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2009, 01:29 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
ВІКІПЕДІЯ
І) Экумени́зм (греч. οἰκουμένη, обитаемый мир) - идеология всехристианского единства, экумени́ческое движение — движение за всемирное христианское единение, в более узком и общепринятом значении — движение за лучшее взаимопонимание и сотрудничество христианских конфессий. Преобладающая роль принадлежит протестантским организациям.

Экуменизм возник в начале ХХ века с целью:
1. усиления влияния христианства;
2. сопротивления секуляризации;
3. выработки общехристианской социальной программы, пригодной для верующих, живущих в странах с различными социальными системами.
4. упразднения межконфессиональных различий благодаря приведению догматов всех церквей к единому компромиссному варианту — общему для всех христианскому учению

ІІ) На данный момент экуменизм понимается как либеральное религиозно-философское течение с тенденцией к объединению различных конфессиональных направлений в рамках одной церкви. Считается, что это будет исполнением слов Христа "ш славу, которую Ты дал Мне, Я дал им: да будут едино, как Мы едино. Я в них, и Ты во Мне; да будут совершены воедино, и да познает мир, что Ты послал Меня и возлюбил их, как возлюбил Меня". (шн.17:22-23)


Гарний соус, але під соусом не об"єднання навколо біблійного вчення , а зовсім інше...

"ш он сделает то, что всем, малым и великим, богатым и нищим, свободным и рабам, положено будет начертание на правую руку их или на чело их, и что никому нельзя будет ни покупать, ни продавать, кроме того, кто имеет это начертание, или имя зверя, или число имени его." (Об.13:16-17) Хто не захоче "об'єднатись", тому закрутять гайки...



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2009, 01:31 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
нікео-константинопольський символ віри


РОзкажіть докладніше, або хоча б в загальних рисах...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2009, 01:32 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ні - ті хто внесли зміни повинні відкинути їх.


Тут все впирається в те , щоби вияснити хто почав вносити зміни і коли... А тут виникне дискусія на кілометр...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2009, 16:43 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Quote Jovan пише:

нікео-константинопольський символ віри



РОзкажіть докладніше, або хоча б в загальних рисах...


Тобто? Вам невідомий Нікео-Константинопольський символ віри?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB