Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 39 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:03 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Анатолію, будь-ласка, я дуже чекаю на біблійний текст про святість першщого дня тижня. Це питання надзвичайно важливе.


Я згоден тільки на рівноцінний бартер, я Вам текст про неділю Ви мені текст про заснування Христом ажвентистів :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:05 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Є суботи, які були тінню майбутнього (варто зазначити, що вони припадали на різні дні тижня) і які ми сьогодні справді не маємо святкувати (Кол. 2:16,17), а є Господня субота, яку Бог освятив від створення світу і заповів святити в четвертій заповіді Божого Закону, яким за словами апостола Павла пізнається гріх (Рим. 3:20, 7:7).


А що суботи різні бувають? :)
P.S. Мене Ваша екзегеза мало цікавить, можете не копіпейстити таких великих кавалків.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:06 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Чому Ви не робите всього, що написано в Старому Завіті?


Старозавітня система припинила своє існування в той час, коли Ісус Христос помер на Голгофі. В той час завіса в храмі розірвалась, що було свідченням того, що слава Господня покинула храм. І з того часу вже припинились жертви тварин, бо була принесена досконала жертва Ісуса Христа, як і написано в 1Кор. 5:7: “Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений”.

Але вбивство, перелюб, обман, відмова шанувати родичів і святити Господню суботу як в Старому, так і в Новому завіті є гріхом.

Свідомий гріх завжди і вбудь-якому вигляді безглуздий. Чи то людина не бажає припинити бути злодієм, чи кілером, чи відмовляється святити Господню суботу, чи ігнорує батьками - вона несерйозно ставиться до свого життя, бо Господь прийде знищити гріх і тих, хто до нього приліпився.

Каятися потрібно в гріху, визнавати свої гріхи перед Богом, бо це єдиний правильний шлях.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:09 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Старозавітня система припинила своє існування в той час, коли Ісус Христос помер на Голгофі. В той час завіса в храмі розірвалась, що було свідченням того, що слава Господня покинула храм. І з того часу вже припинились жертви тварин, бо була принесена досконала жертва Ісуса Христа, як і написано в 1Кор. 5:7: “Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений”.


Миколо, Господь весь Закон вмістив одній заповіді "Любіть один одного", а субота це тінь. Апостол Вам говорить. Не слухаєте мене, хоч авторитетного мужа послухайтесь:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:10 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
А що суботи різні бувають?


Сам Бог в Левит, 23 розділі розрізняє "ваші" суботи від Господніх субот. Дослідіть особисто, чи так воно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:16 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Сам Бог в Левит, 23 розділі розрізняє "ваші" суботи від Господніх субот. Дослідіть особисто, чи так воно.


Я знаю цей текст, не переживайте. Цей текст слів Павла аж ніяк не спростовує.
Мені от цікаво, а Ви отак все сповняєте що пише в книзі Левит, що Ви на неї посилаєтесь?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:18 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Миколо, Господь весь Закон вмістив одній заповіді "Любіть один одного", а субота це тінь.


Любити ближнього - це дотримування шости заповідей, що стосуються нашого ставлення до ближніх (5-10). Про це написав апостол Павло в Римл. 13:9. А любити Бога - значить дотримувати перші чотири заповіді, де в четвертій Бог заповів пам'ятати день суботній, щоб святити його.

Тінню є те, що вказувало на Ісуса Христа, а десять заповідей вказують на гріх.

Спробуйте сьогодні комусь сказати, що перелюб - це Старий завіт, це буква Закону, і взагалі, запропонуйте не бути буквоїдами - чи сприймуть це свідомі людиш?

Якщо спроба знівелювати сьому Божу заповідь виглядає безглуздо, то навіщо так чинити з четвертою Божою заповіддю?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:23 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Я згоден тільки на рівноцінний бартер, я Вам текст про неділю Ви мені текст про заснування Христом адвентистів


Так напишіть, будь-ласка. Я вже давно з нетерпінням чекаю. Якщо вам потрібен певний час - то скажіть.

А я з свого боку обов'язково представлю вам біблійні тексти про Церкву Адвентистів сьомого дня.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:29 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Тінню є те, що вказувало на Ісуса Христа, а десять заповідей вказують на гріх.


А отут докладніше. Павло чітко вказав що є тінь - єврейські дисциплінарні закони, в тому числі суботи.

Цитата:
Микола Гунько пише:
Спробуйте сьогодні комусь сказати, що перелюб - це Старий завіт, це буква Закону, і взагалі, запропонуйте не бути буквоїдами - чи сприймуть це свідомі людиш?


Так, це формулювання старого завіту. Оскільки Старий Завіт мені каже, що не робити. А Новий каже мені що РОБшТш! Любити. Якщо я люблю ближнього, то не тільки перелюбу не вчиню, але зроблю добре діло для нього.

Цитата:
Микола Гунько пише:
Якщо спроба знівелювати сьому Божу заповідь виглядає безглуздо, то навіщо так чинити з четвертою Божою заповіддю?


Християни мають нову заповідь - позитивну - любити. А не "негативну" - яка має терапевнтичний наголос. Я бачу Ви зовсім не бачите різниці між "старим" і "новим". Старий Завіт і Закон в тому числі є тінню Нового Завіту, Христос його виконав. Ви про Закон і Благодать чули? Христос сам освятив неділю своїм Воскресінням і тим що Дух Святий зійшов на апостолів першого дня і була заснована Церква в цей день, Вам цього мало?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 16:32 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Так напишіть, будь-ласка. Я вже давно з нетерпінням чекаю. Якщо вам потрібен певний час - то скажіть.

А я з свого боку обов'язково представлю вам біблійні тексти про Церкву Адвентистів сьомого дня.


Ні мені часу не треба:) Наш Господь Воскрес у цей день і послапв Духа свого Святого у цей день, і для нас християн це пряме свідчення святості цього дня. Вже 2000 років.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 39 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB