Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 38 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 14:41 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Друзі, для мене дійсно важливо , щоб ви представили біблійний текст про святість першого дня. Пояснюю чому.

Якщо такого тексту в Святому Письмі немає, тоді святість неділі є таким же гріхом, як і перелюб, аборти і т. п.

Але якщо ви представите цей текст - я буду змушений переглянути свої погляди і визнати правоту католиків.







Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 21:30 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Друзі, для мене дійсно важливо , щоб ви представили біблійний текст про святість першого дня. Пояснюю чому.


Пане Миколо, неділя давно вже сьомий день:) Так що прошу шанувати:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 21:33 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Ви вважаєте що для євреїв Бог залишив суботу, а всім решта дав неділю ?


А Ви вважаєте, що Господь нічого нового не дав, окрім того, що дав євреям?

Цитата:
Pashtet пише:
Справді субота це шабат, і Бог ще при творінні дав одному з днів тижня цю назву, і сказав пам"ятай! А суть в дотриманні того, що сказав Бог, а не видумувати самому собі суть. Зрозуміти справжню суть можливо лише тоді, коли зробиш так, як каже Господь. Якщо ми з вами домовимось зустрітись в понеділок об 14 годині, а я прийду в середу, і скажу , суть в дії, я прийшов, а коли, це вже не важливо, ви напевне скажете, що суть прийти тоді коли домовились... Якби Богові було не важливо який день святити, заповідь би звучала приблизно так : "Пам"ятай день який собі сам назначиш і святкуй його". В заповіді чітко сказано, чому Бог наказує пам"ятати суботу , "Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його." Вих. 20, 11 .... Бог освятив суботу коли створив світ, зауважте, ще не має ні євреїв, ні українців, є лише Адам і Єва.


Не будьте примітивним, не приписуйте Господу людських рис! Бог є, власне Є! поза часом і простором і не живе за нашим календарем. В нього не має ні суботи ні неділі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 21:35 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Друзі, для мене дійсно важливо , щоб ви представили біблійний текст про святість першого дня. Пояснюю чому.

Якщо такого тексту в Святому Письмі немає, тоді святість неділі є таким же гріхом, як і перелюб, аборти і т. п.

Але якщо ви представите цей текст - я буду змушений переглянути свої погляди і визнати правоту католиків.


Якщо ідем не за духом, а за буквою. ТО прошу представити мені тест з Біблії де Господь заснував адвентистів 7 дня і я завтра буду у вас. Ну не завтра - настпуну суботу:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 23:05 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
А Ви вважаєте, що Господь нічого нового не дав, окрім того, що дав євреям?


Мені цікава ваша думка. На даний час на вашу думку Бог має різні дні для різних народів? Чи неділя для всіх?

Цитата:
Jovan пише:
Не будьте примітивним, не приписуйте Господу людських рис! Бог є, власне Є! поза часом і простором і не живе за нашим календарем. В нього не має ні суботи ні неділі.


Скажу вам словами Христа : "А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, (одна з десяти заповідей, як і субота) та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене!Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей... "

Ви тут відстоюєте Божу заповідь чи постанову людини ? Ви влаштували файні викрутаси, по за часом, по за календарем. Ви і я Бог чи людина ? Ми живем в часі чи ні ? Чому ж тоді ви нак неділю відстоюєте, якщо Бог по за часом ? Бо це є печать авторитету вашої церкви. І католицькі богослови це не скривають, лиш не розумію чому ви від них відхрещуєтесь, вони у вашій ієрархії куди вище стоять ніж ви...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2009, 23:15 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
ТО прошу представити мені тест з Біблії де Господь заснував адвентистів 7 дня і я завтра буду у вас. Ну не завтра - настпуну суботу


А ви маєте текст де Бог заснував католицьку церкву? Назначив пап, кардиналів? Організував політично-релігійну церку-державу Ватикан?

Я можу дати вам текст про церкву, яку Бог виділяє серед інших... "І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове. " Об. 12: 17

"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі та Ісусову віру!"
Об.14:12



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 13:39 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Мені цікава ваша думка. На даний час на вашу думку Бог має різні дні для різних народів? Чи неділя для всіх?

У Бога немає днів. І мені дивне Ваше бачення "дня" - Ви вважаєте, що Богу щось потрібно? Чи це дано для нас?

Цитата:
Pashtet пише:
Скажу вам словами Христа : "А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, (одна з десяти заповідей, як і субота) та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене!Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей... "


Я шось не бачу, що в словах Христа є щось про суботу. Скоріше Ваші викрутаси (як Ви висловились щодо мене). А по друге Христос говорить тут про заповідь моралі - пригадайте саме ці заповіді згадувались в розмові з юнаком, пригадуєте?

Цитата:
Pashtet пише:
Ви тут відстоюєте Божу заповідь чи постанову людини ? Ви влаштували файні викрутаси, по за часом, по за календарем. Ви і я Бог чи людина ? Ми живем в часі чи ні ? Чому ж тоді ви нак неділю відстоюєте, якщо Бог по за часом ? Бо це є печать авторитету вашої церкви. І католицькі богослови це не скривають, лиш не розумію чому ви від них відхрещуєтесь, вони у вашій ієрархії куди вище стоять ніж ви...


Пояснюю ми люди і існуємо в часі, але Бог є поза часом. Неділя - день воскресіння Господа нашого і Пятидесятниці - день заснування Церкви Христової тому для нас християн цей день - це дуже важливий день і християни його відзначають від початку свого існування. Богу звичайно "все одно", який це день - він поза простором і часом -цей день Йому не потрібен, зрозумійте, якщо б Богу було щось потрібно він не був би Богом. Цей день потрібен для нас для нашого духовного зросту. А для нас - християн день Воскресіння Господа куди важливіший ніж старозавітня субота. Хіба Ви вважаєте, що Христос не спаситель.

Це ніяка не печать авторитету - і взагалі мені незрозуміла Ваша думка, я розумію що Ваше вчення головно побудоване на антикатолицьких тезах. Але неділя є святим днем для 99, 9999999999999% християн. А особливо для тих хто має апостольське приємство - католиків, православних, древніхправославних церков. Чого Ви вчепились за католиків, мені не ясно... І що не приховують католицькі богослови? Я що сказав що вони щось приховують? Ні всі святкують неділю - день Воскресіння Господа. Щодо ієрархії то я ніколи здається в наші йдискусії ні найменшим чином не претендував на якесь виское становище, але для мене як і для всіх католицьких богословів орієнтиром є вчення Соборів і Папи - що є поза цим вченням не є вченням католицької Церкви, це Вам підтвердить будь який католик.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 13:44 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
А ви маєте текст де Бог заснував католицьку церкву? Назначив пап, кардиналів? Організував політично-релігійну церку-державу Ватикан?

Я можу дати вам текст про церкву, яку Бог виділяє серед інших... "І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове. " Об. 12: 17

"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі та Ісусову віру!"


Та маємо текст, Хритос сазав що заснує Церкву на Петрі - скелі. Католицька значить Вселенська, Ви вважаєте що Христос заснував якусь "локальну" Церкву? Щодо Пап і кардиналів, то Христос поставив в Церкві апостолів - наступниками яких є єпископи.. Учіть історію Церкви.

А з словами Одкровення 100% погоджуюсь, але чому Ви такі впевнені, що там йдеться про суботу? Я там таких слів не бачу:) Ця книга Новго Завіту, а субота я вже 100 раз Павла цитував це ТІНЬ, тінь минулого - Старого Завіту.

Чому Ви не робите всього, що написано в Старому Завіті? Чи може це не слово Боже? Чи Біблія це не Слово Боже? Чому Ви щось не робите, зате суботу тримаєте?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 15:34 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Пане Миколо, неділя давно вже сьомий день


Євангелісти свідчать, що наш Господь воскрес першого дня тижня, тобто в неділю, що підтверджує, що сьомим відпочинковим днем за заповіддю була, є і залишається субота.

Анатолію, будь-ласка, я дуже чекаю на біблійний текст про святість першщого дня тижня. Це питання надзвичайно важливе.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 15:46 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Ця книга Новго Завіту, а субота я вже 100 раз Павла цитував це ТІНЬ, тінь минулого - Старого Завіту.


Є суботи, які були тінню майбутнього (варто зазначити, що вони припадали на різні дні тижня) і які ми сьогодні справді не маємо святкувати (Кол. 2:16,17), а є Господня субота, яку Бог освятив від створення світу і заповів святити в четвертій заповіді Божого Закону, яким за словами апостола Павла пізнається гріх (Рим. 3:20, 7:7).

На протязі всього 23-го розділу книги Левит Бог настановляє Мойсея з приводу свят і святих зборів, яких ізраїльтяни повинні дотримуватися. В третьому вірші Бог нагадує Мойсею про суботу, сьомий день Закону Божого, який повинен бути щорічним днем відпочинку, днем «святих зборів». В подальшому цьому розділі говориться про щорічні свята, які Бог наказав відмічати ізраїльтянам. І їх є сім: свято Пасхи, опрісноків, перших плодів, снопа колихання, свято труб, День примирення і свято кучок.
Можна коротко розглянути ці свята. Єврейський сільськогосподарський календар ділився на два періоди року: весну і осінь. Тому були осінні і весняні свята. Пасха, свято опрісноків, перших плодів і снопа колихання – це весняні свята. Свято труб, День примирення і свято кучок – осінні свята. Весняні свята встановленні Богом і вказують на Перший прихід Ісуса. Осінні свята вказують на події Другого приходу.
Проте важливо відмітити, що на протязі всього тексту Книги Левит є декілька посилань на ці свята, в які скликалися «святі збори». Наприклад, в Левит 23: 4 описується свято труб як «святі збори». Більш сучасні переклади трактують його як день відпочинку. (В оригіналі використовується єврейське слово «субота»). Вірш 32 повідомляє, що день викуплення повинен бути «суботою спочинку». Так як свято труб святкувалося в перший день сьомого місяця, День викуплення – на десятий день того ж місяця, то цих два дні аж ніяк не могли бути суботою, сьомим днем, про який говориться в Десяти Заповідях.
Левит 23: 37, 38 допомагає нам розпізнати їх. Читаємо:
«Оце свята Господні, що скликуватимете на них святі збори, щоб приносити огняну жертву для Господа, цілопалення, хлібну жертву й заколену жертву, і жертви литі, належне дневі в його дні, окрім Господніх субіт, і окрім дарів ваших, і окрім усіх ваших обітниць, і окрім усіх ваших дарувань, що дасте Господеві.»
Ізраїльтяни повинні були дотримуватись цих свят в додаток до суботи, сьомого дня Господнього. Ці свята вказували на прихід Месії. Коли Ісус прийшов, вони були відмінені.
Ось в чому був зміст слів Павла «Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято, чи за новомісяччя» чи навіть за сім щорічних субот, які є частиною системи жертвоприношення і вказують на прихід Христа. «Це – тінь майбутнього, а тіло – в Христі». І, звичайно, він не робить спроби відкидати сьомий день, суботу, як заповідь з Закону Божого. Бо тоді були би всі підстави не вважати гріхом перелюб, обман, відмову шанувати батька й матір, злодійство.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 38 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB