Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 41 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 01:22 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
[/QUOTE]
Цитата:
Jovan пише:
Чому Вам постійно хочеться, щоб щось було юридично відмінено. Ні все простіше, їх ЧАС пройшов і все... Це тінь.


Час пройшов? Перерахуйте для яких заповідей пройшов час...

Цитата:
Jovan пише:
І Ви зберігаєте правила поклоніння? Ті, які Бог дав відносно суботи? Якщо тримаєтесь букви закону (а не духу) то тримайтесь до кінця.


Дух правдивий не суперечить букві, а якщо ваш дух суперечить Божому Закону, то перевірте що за дух вами керує...


Цитата:
Jovan пише:
Щодо кінця світу в суботу, то Ви забули до кого це звернення...


До кого ?


Цитата:
Jovan пише:
Щось зовсім не зрозуміло Ваше запитання...


Ось що пише катехизм. Ви з цим згідні чи ні? Зверніть увагу що заповіді змінила церква. При чому ніякого посиланя на те, що їх змінив Христос чи апостоли немає.

Церква, надані євреям десять Божих заповідей, модифіку­вала в християнському дусі.

Єврейський декалог охоплював спочатку такі заповіді: заповідь шанувати лише справжнього Бога, заборона шанувати образи і статуї, заборона знева­жати ім'я Боже, наказ святкувати суботу, наказ шанувати родичів, заборона вбивати, чужоложити, красти, неправдиво свідчити і бажати чужих речей (Вихід 20,1-17). Св. Церква дещо змінила ці десять заповідей (але не зменшила ваги (сили) цих заповідей. Другу заповідь, котра стосується шанування образів, об'єднала з першою. Десяту Божу заповідь св. Церква розділила для того, щоб підняти гідність християнської жінки і щоб показати, що бажання дружини ближнього є дещо іншим, ніж бажання речей ближніх. Заповіді, що стосуються шанування родичів, Церква доповнила додатком: "аби тобі добре велося на землі". Св. Церква зробила це з огляду на слова св. Павла в листі до ефесян (6, 3). Наказ святкування суботи [U]Церква змінила [/U]на наказ святкування неділі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 01:36 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Ну чому не коректно згадувати про Міллера


Некоректно згадувати про свідків Єгови... Будьте уважні.

Цитата:
Grindex пише:
Я читав що він був засновником Адвентизму, адвентисти 7 дня як Ви і написали зявились як раз після його смерті, але він має пряме відношення до заснування вашої організації.


Я не знаю з яких джерел ви це взяли... Його послідовники називались міллеритами. Міллер заснував адвентистський рух, не путайте з церквою...

Цитата:
Grindex пише:
Чому це людина, яка заявляє що знає дату приходу Ісуса Христа, людина яка не дотримувалась суботи, більше того відкидала її, буде в Раюш? Не перечить вашому вченню про суботу - хто не дотримується суботи не спасеться, і як це так можливо що Міллеру Бог дає Духа Святого що б він проповідував про прихід Ісуса але, не дає Духа Святого щоб він зрозумів свою помилку і почав дотримуватись суботишш


Хіба я вирішую хто буде в раю, а хто ні ? Де ви читали вчення адвентистів, що той хто не дотримується суботи, не буде спасенний? Дух Святий працює над кожною людиною. Навіть над самим запеклим грішником. Людина може Його слухати або відкидати... Може трохи слухати, а трохи відкдати. Я вам не можу пояснити чому так чи інакше буває... Саул пророкував з пророками, був надхненний Святим Духом, а пізніше дойшов до того, що Бог його відкинув... Апостоли Павло і Петро бувши надхненними Святим Духом мали суперечку, непорозуміння. Моя думка, що Святий Дух не робить людину роботом, а дає свободу вибору, і людина може слабнути, оступитись, зневіритись... Людський фактор...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 10:02 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Я згоден тільки на рівноцінний бартер, я Вам текст про неділю Ви мені текст про заснування Христом адвентистів


В мене вже є готова відповідь про біблійне обгрунтування заснування Церкви Адвентистів сьомого дня. Але я вам її представлю на слідуючому етапі нашої розмови, синхронно з вашим представленням біблійного тексту про заснування Христом католиків.

Але це буде логічно після того, як ми закриємо питання про існування чи відсутність біблійного тексту про святість першого дня тижня.

Без підтвердження наявності чи відсутності біблійного тексту про святість першого дня тижня у когось може виникнути припущення про нашу неспроможність вияснити це питання (незалежно від кінцевого результату пошуку).

Анатолію, а також пане під ніком GRINDEX - напишіть біблійний текст про святість першого дня тижня.

Наперед дякую за проведену працю і представлення результату.






Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 10:13 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Ми віримо в Отця, Сина і Святого Духа і можемо навести біблійні тексти про те, що Отець - Бог, що Син Ісус Христос - Бог, що Дух Святий - Бог?

Так.

Ми знаємо, що красти, чинити перелюб, вбивати є гріхом і можемо це підтвердити біблійними текстами?

Так.


Прошу навести текст про святість першого дня тижня, щоб визначити - біблійна ця доктрина чи ні?
Чи має вона право на існування, чи до неї має бути застосований принцип з пророка Ісаї 8:20?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 14:19 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
В мене вже є готова відповідь про біблійне обгрунтування заснування Церкви Адвентистів сьомого дня. Але я вам її представлю на слідуючому етапі нашої розмови, синхронно з вашим представленням біблійного тексту про заснування Христом католиків.

Але це буде логічно після того, як ми закриємо питання про існування чи відсутність біблійного тексту про святість першого дня тижня.

Без підтвердження наявності чи відсутності біблійного тексту про святість першого дня тижня у когось може виникнути припущення про нашу неспроможність вияснити це питання (незалежно від кінцевого результату пошуку).

Анатолію, а також пане під ніком GRINDEX - напишіть біблійний текст про святість першого дня тижня.

Наперед дякую за проведену працю і представлення результату.


Я Ва відповів вище, що якщо Вам так дуже хочеться я здамся в цій суперечці, якщо Ви мені приведете уривок дослдівний де Христос заснував адвентистів. Приведете -доведете свою правоту і я атвтоматично здаю свою позицію. Я НАГЛОШУЮ МЕНІ ПОТРІБЕН ДОСЛІВНшЙ ТЕКСТ ДЕ ХРшТОС ЗАСНУВАВ АДВЕНТшСТІВ.

Ото залишаю цю патову ситуацію. І впевнений, що моєї не правоти не доведете, бо не зможете довести це щодо своєї організації, яку Христос не засновував.

А взагалі в цій темі я все сказав, можете роздрукувати собі гілку і знайти відповіді на більшість питань, які Ви тут ставите. Тому я більше тут не дискутую. Просто жаль тратити на це час. Це стосується і запитань Паштета. Наша дискусія завершилась ще півтори місяці назад.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 15:58 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Вибачте, але я не знав що Міллер або Е.Уайт являються свідками єгови і така інформація мені ніде не попадала, про Міллера я прочитав у Вікіпедії на різних мовах, ось там як раз і пише що він має відношення до адвентизму. (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80,_%D0%A3%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D0%BC_(%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82))

Ще до заміжжя вона мала бачення (від декількох хвилин до 4-х годин). Матеріал для проповідей вона одержувала в стані цих трансів. У одному баченні цього одкровення субота була зведена в головну заповідь Господа. «Важкий гріх недотримання суботи не дозволив Господові з'явитися 21 жовтня 1844 року на Землю для загального суду. Христос цього дня очищав небесне святилище від жаху осквернення суботи і там проводив розслідування. Коли воно буде проведене, то Господь з'явиться на Землю». Свої бачення вона описувала в численних творах, які сприймаються адвентистами як керівництво для вірного тлумачення Біблії. Через книги і періодику Є. Уайт робила на «Адвентистів сьомого дня» весь більший вплив. Її можна назвати духовною наставницею цього руху. Є.Уайт написала більше 80 книг, 200 трактатів і брошур і 4600 статей. Проповіді, щоденники, особисті свідоцтва і листи складають ще 60000 сторінок рукописного матеріалу. Вона продовжувала своє служіння впродовж 70 років. З 1844 року, коли їй було 17 років, аж до самої смерті (1915).

Зараз знайду ще цитати де вона прославляє Міллера який відкидає суботу, і слова про те що буде з тими хто свідомо відкидає суботу.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 18:12 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Ангелы Божьи сопровождали Уильяма Миллера в его миссии. Он твердо и последовательно, без всякого страха возвещал вверенную ему весть. Видя перед собой мир, находящийся во зле и холодную светскую церковь, он энергично взялся за дело Божье, и, исполняя свою миссию, охотно переносил тяжелый труд, различные лишения и страдания. Хотя он встречал большое сопротивление со стороны формальных христиан и мира, и часто подвергался искушениям сатаны и его ангелов, тем не менее, он не переставал проповедовать вечное Евангелие


ця цитата взята з 25 глави останній абзац (http://www.knigi-white.narod.ru/knigi/43_Duhovnie_dari/index.htm) де Е.Уайт надає таку почесть тому хто проповідував другий прихід Ісуса Христа. і який відкидав суботу, який за словами Е. Уайт Хотя он встречал большое сопротивление со стороны формальных христиан и мира, и часто подвергался искушениям сатаны и его ангелов я так зрозумів сатана і ангели це формальні християни які хотіли допомогти міллеру зрозуміти його помилку, але Уайт приписує таких християн до сатани та його ангелів. Але Ісус так і не прийшов
Тоді як можна вірити всій іншій інформації яку дала в світ Е.Уайт? Вчення АСД мінялось з токою швидкістю що зновж таки важко знайти в ньому істину.

Ось гарна стаття, яка мені дуже сподобалась. Раджу її прочитати пану Гунькові як що ще не читав то дізнається багато чого нового про "Малий ріг" Стаття доречі з АСДького журналу. (http://noelrt.com/?p=1289#more-1289)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 00:54 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Помилка Міллера була не в даті, а в події, яка мала статись. Те що вона бачила у видіннях - те і написала. Бог буде судити кожного з нас відповідно до того світла, яке нам відкрите. Міллер прожив важке життя, і можливо його розум не зміг сприйняти чогось. Стакан може вмістити рівно стільки, скільки може вмістти. Хіба ви чи я можемо виголошувати суд Міллеру ? Доречі Бог попереджав про розчарування 1844 року двох молодих хлопців-батистів, але вони побоялись виголосити це попередження... І коли це розчарування сталось, вони аж тоді розповіли про все. НУ, але це вже так... відступ. Наша дискусія повинна грунтуватись на Біблії. Я в підтвердження своїх переконань цитую Біблію, а не Е. Уайт. А в інтернеті є про- і анти- інформація на любу тему.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 02:25 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Я ні в якому разі не суджу Міллера (мені просто цікаво було знати, чому це він настільки особливий для вашої засновниці, але я вже не хочу цього знати), а просто підтверджую його помилку в його підрахунках яку він сам визнав (див. Вікіпедія стаття [B]Миллер, Уильям (адвентист)[/B]) і визнали адвентисти дослідивши лінгвістичний переклад Даниїла на який посилався Міллер (це можна побачити в статті яку я радив прочитати пану Гунькові, сайт та стаття адвентистів 7 дня).
Зі своєї сторони Уайт об"явила що друге пришестя було не земним а небесним, Ісус увійшов у скинію небесну щоб очистити її(тут теж мені не зрозуміло як це так могло статись що Бог не зберіг свою церкву і що вона була осквернена), і там вона й бачила скрижалі на яких 4 заповіть була виділеною тому-то і появились адвентисти 7 дня, саме тому що Уайт побачила цю заповідь.
На підставі видінь жінки яка також у своїх видіннях була на Юпітері і на Сатурні (якщо мені не зраджує память) де бачила живих людей, і основана ваша церква . але якщо підрахунки неправильні, то не було ніякого пришестя ні земного ні небесного, або ж хтось помилився або Даниїл або Уайт.
Тому я думаю потрібно вивчати Святе Письмо і досліджувати його що б не вдаватись в помилки які зробив Міллер та Уайт, що б потім своїми помилками не вводити в помилку тих хто знає менше за нас, але нам довіряють.


Я признатись чесно не дуже добре володію Святим письмом, хоч і читаю його кожного дня, наскільки я зрозумів Ви пане Паштет теж читаєте його кожного дня. У кожного з нас є свій досвід розуміння Біблії і своя частинка довіри нашим вчителям - адже перш ніш навчитись керувати машиною ми повністю довіряємо словам наших інструкторів, Ви своїм "інструкторам" я своїм. І наскільки я розумію кожен з нас впевнений що саме наш "інструктор" вміє правильно навчити їздити.
Тому на мій погляд тут буде дуже важко знайти якийсь консенсус у нашій дискусії. Вельми Вам вдячний за терпіння та повагу. Зі своєї сторони я старався, і буду старатись ставитись до Вас з повагою. Надіюсь що мої роздуми та висловлювання не здались не ввічливими. З повагою брат во Христі Віктор.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 02:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
Grindex пише:
довіряємо словам наших інструкторів, Ви своїм "інструкторам" я своїм. І наскільки я розумію кожен з нас впевнений що саме наш "інструктор" вміє правильно навчити їздити. Тому на мій погляд тут буде дуже важко знайти якийсь консенсус у нашій дискусії.

Отакої...
В нас у Матриці, за таке - форматування на лоу-левел і заміна біосу. Відразу.
Як це щодня читаєте Письмо, і у вас є якісь "свої інструктори"ш
Хіба не один Вчитель? І хіба не один Наставник?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 41 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB