Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 40 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 17:00 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Наш Господь Воскрес у цей день і послапв Духа свого Святого у цей день, і для нас християн це пряме свідчення святості цього дня. Вже 2000 років.


Я прошу тебе біблійний текст про святість першого дня тижня.

Добре, я тобі допоможу. В пророка Ісаї 58:13 говориться про святість суботи:

"Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим".

Анатолію, будь-ласка, знайди текст про святість першого дня тижня.

Повторюсь ще раз - для мене це дуже важливо.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 17:04 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Я прошу тебе біблійний текст про святість першого дня тижня.

Добре, я тобі допоможу. В пророка Ісаї 58:13 говориться про святість суботи:

"Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим".

Анатолію, будь-ласка, знайди текст про святість першого дня тижня.

Повторюсь ще раз - для мене це дуже важливо.


Миколо, ти знов за старе, за Старий Завіт тобто. Я тобі (оскільки ти перейшов на ти) приводив слова Павла, що це тінь.
Окей я здаюсь, якщо тобі так важливо:) (але при одній умові)- Приведи мені слова - слово в слово - і бажано із Нового Завіту - де Христос заснував Церкву "Адвентистів сьомого дня".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 17:24 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Давайте паралельно розглянемо питання - чи може сьогодні людина дотримуватися четвертої заповіді?

Якщо Ісус воскрес в неділю - перший день тижня, то чи відомо нам, який по рахунку сьомий день після неділі?

Так, це субота.

54 День той був Приготування, і наставала субота.
55 А жінки, що прийшли були з Ним із Галілеї, ішли слідом, і вони бачили гроба, і як покладене тіло Його.
56 Повернувшись, вони наготували пахощів і мира, а в суботу, за заповіддю, спочивали.

Вiд Луки 24

1 А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі,
2 та й застали, що камінь від гробу відвалений був.
3 А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса.
4 І сталось, як безрадні були вони в цім, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них.
5 А коли налякались вони й посхиляли обличчя додолу, ті сказали до них: Чого ви шукаєте Живого між мертвими?
6 Нема Його тут, бо воскрес!


Важливо зазначити, що воскреснути - це дія, а не відпочинок.




Чи вказав Бог причину для святості цього дня?

Так, Сам Бог освятив цей день і заповів нам святити його.

Буття 2

1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.
2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив.
3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.


Вихід 20

8 Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
9 Шість день працюй і роби всю працю свою,
10 а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх.
11 Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.





Чи сказав Бог, як саме святити суботу?

Так, в цей день потрібно відкласти свої звичні справи, якими ми займаємося на протязі шости робочих днів з неділі по п'ятницю.

Iсая 58

13 Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова




Для того, хто любить Бога, дотримуватися Божих заповідей природньо, бо вони не важкі.

1-е Iвана 5

1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. І кожен, хто любить Того, Хто породив, любить і Того, Хто народився від Нього.
2 Що ми любимо Божих дітей, дізнаємося з того, коли любимо Бога і Його заповіді додержуємо.
3 Бо то любов Божа, щоб ми додержували Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі.







Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 17:27 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
Окей я здаюсь, якщо тобі так важливо


Тоді напиши, а я зараз маю бігти посправі, а ввечері тобі напишу.

Цитата:
Jovan пише:
Миколо, Господь весь Закон вмістив одній заповіді "Любіть один одного"


2-е Iвана 1

4 Я дуже зрадів, що між дітьми твоїми знайшов таких, що ходять у правді, як заповідь ми прийняли від Отця.
5 І тепер я благаю тебе, пані, не так, ніби пишу тобі нову заповідь, але ту, яку маємо від початку, щоб ми любили один одного!
6 А любов ця щоб ми жили згідно з Його заповідями.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 17:59 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Я шось не бачу, що в словах Христа є щось про суботу. Скоріше Ваші викрутаси (як Ви висловились щодо мене). А по друге Христос говорить тут про заповідь моралі - пригадайте саме ці заповіді згадувались в розмові з юнаком, пригадуєте?


Звісно пригадую. Але хіба це значить, що ті заповіді які Христос не назвав в розмові з багатим юнаком, вважаються відмінені ?

Цитата:
Jovan пише:
У Бога немає днів. І мені дивне Ваше бачення "дня" - Ви вважаєте, що Богу щось потрібно? Чи це дано для нас?


Христос сказав : "Субота для людини". Тобто Богові не потрібно наше поклоніння, воно нам потрібне. Але все ж таки Бог вказав нам певні правила поклоніння, значить Він не приймає будь-яке поклоніння, а лише правдиве.

Цитата:
Jovan пише:
Та маємо текст, Хритос сазав що заснує Церкву на Петрі - скелі. Католицька значить Вселенська, Ви вважаєте що Христос заснував якусь "локальну" Церкву? Щодо Пап і кардиналів, то Христос поставив в Церкві апостолів - наступниками яких є єпископи.. Учіть історію Церкви.


Щось дуже неконкретно. Всесвітню, вселенську. Спочатку була кафолицька , потім католицька, а взагалі я до назви не придираюсь, мені назва нічого не говорить, навіть моєї церкви. Не бачу в самій назві чогось більшого, ніж назва. Суть церкви у вченні, а не в назві. А щодо локальності, то взагалі, на паланеті всіх разом християн не є більшість. А цитата з об"явлення говорить про святих, які бережуть Заповіді Божі. Всі 10, як Бог дав.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 18:14 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Пояснюю ми люди і існуємо в часі, але Бог є поза часом. Неділя - день воскресіння Господа нашого і Пятидесятниці - день заснування Церкви Христової тому для нас християн цей день - це дуже важливий день і християни його відзначають від початку свого існування.


Дозвольте незгодитись. ЗА цей час я дослідив історію переходу від суботи до неділі. Остаточний перехід відбувся біля 5-6 століття. Є цікава робота, звісно нашого богослова, який вже спочив у Бозі, це Самуєль Баккіокі, він перший не католик, що закінчив папський григоріанський університет. Папа Павло VI вручив йому відзнаку, здається саме за це дослідження (але на 100% не стверджую що саме за це ) .Там детально все описано. Якщо хочете я вам кину текст.

Коли Христос говорив про кінець світу і про зруйнйвання Єрусалиму, він говорить "Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу." мт. 24:20 Бачте як важливо? Христос каже моліться ! Єрусалим зруйнували в 70 роках першого століття. Значить і в новому заповіті субота є субота.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 18:23 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
А для нас - християн день Воскресіння Господа куди важливіший ніж старозавітня субота. Хіба Ви вважаєте, що Христос не спаситель.


Христос Спаситель , Христос Господь суботи.

Цитата:
Jovan пише:
що є поза цим вченням не є вченням католицької Церкви, це Вам підтвердить будь який католик.


Значить в катехизмі ересь ?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 18:30 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Тоді напиши, а я зараз маю бігти посправі, а ввечері тобі напишу.

Що напиши? Ти мены приведи текст де говориться про заснування Христом Церкви Адвентистів 7 дня.
Вся розмова вперлась в принципі в це. А ці цитати я читати не маю часу, Біблію я знаю не переживай.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 18:49 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Звісно пригадую. Але хіба це значить, що ті заповіді які Христос не назвав в розмові з багатим юнаком, вважаються відмінені ?


Чому Вам постійно хочеться, щоб щось було юридично відмінено. Ні все простіше, їх ЧАС пройшов і все... Це тінь.

Цитата:
Pashtet пише:
Христос сказав : "Субота для людини". Тобто Богові не потрібно наше поклоніння, воно нам потрібне. Але все ж таки Бог вказав нам певні правила поклоніння, значить Він не приймає будь-яке поклоніння, а лише правдиве.

І Ви зберігаєте правила поклоніння? Ті, які Бог дав відносно суботи? Якщо тримаєтесь букви закону (а не духу) то тримайтесь до кінця.

Цитата:
Pashtet пише:
Щось дуже неконкретно. Всесвітню, вселенську. Спочатку була кафолицька , потім католицька, а взагалі я до назви не придираюсь, мені назва нічого не говорить, навіть моєї церкви. Не бачу в самій назві чогось більшого, ніж назва. Суть церкви у вченні, а не в назві. А щодо локальності, то взагалі, на паланеті всіх разом християн не є більшість. А цитата з об"явлення говорить про святих, які бережуть Заповіді Божі. Всі 10, як Бог дав.


Все коректно, просто треба трохи посидіти і почитати. Кафолічна (фета - може читатись і як "т") значить вселенська... Католицька Церква зберігає вчення від початку християнства і по сьогодні, а не виникла 100 років тому і почала вчити інших. Вчіть історію, закликаю.


Цитата:
Pashtet пише:
Дозвольте незгодитись. ЗА цей час я дослідив історію переходу від суботи до неділі. Остаточний перехід відбувся біля 5-6 століття. Є цікава робота, звісно нашого богослова, який вже спочив у Бозі, це Самуєль Баккіокі, він перший не католик, що закінчив папський григоріанський університет. Папа Павло VI вручив йому відзнаку, здається саме за це дослідження (але на 100% не стверджую що саме за це ) .Там детально все описано. Якщо хочете я вам кину текст.

Коли Христос говорив про кінець світу і про зруйнйвання Єрусалиму, він говорить "Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу." мт. 24:20 Бачте як важливо? Христос каже моліться ! Єрусалим зруйнували в 70 роках першого століття. Значить і в новому заповіті субота є субота.


Текстів його в неті є багато. Я чув про нього. Вибачте, не буду читати, навіть не тому, що не маю часу. А тому, що я знаю вчення Католицької Церкви і чітко бачу в ньому тяглість від самих початків, мені не треба автора ХХ століття, якщо я можу читати свідчення християн 1,2,3 століть.

Щодо його біографії то не стикався з нею, може скинути джерело?

Щодо кінця світу в суботу, то Ви забули до кого це звернення...

Цитата:
Pashtet пише:
Quote Jovan пише: що є поза цим вченням не є вченням католицької Церкви, це Вам підтвердить будь який католик.

Значить в катехизмі ересь ?


Щось зовсім не зрозуміло Ваше запитання...









Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 18:59 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Pashtet пише:
Некоректно згадувати іх, тому що це немає до нашої розмови ніякого відношення, але це так, для справки...


Ну чому не коректно згадувати про Міллераш? адже він являється пророком для Е.Уайт, а вона в свою чергу для вас являється пророком і також АДІ (авторитетним джелемом істини).

Я читав що він був засновником Адвентизму, адвентисти 7 дня як Ви і написали зявились як раз після його смерті, але він має пряме відношення до заснування вашої організації.

але ось що в мене за питання виникає:

Чому це людина, яка заявляє що знає дату приходу Ісуса Христа, людина яка не дотримувалась суботи, більше того відкидала її, буде в Раюш? Не перечить вашому вченню про суботу - хто не дотримується суботи не спасеться, і як це так можливо що Міллеру Бог дає Духа Святого що б він проповідував про прихід Ісуса але, не дає Духа Святого щоб він зрозумів свою помилку і почав дотримуватись суботишш

"Духовниx Дарів"

(Я зараз не можу дати Вам цитату з "Духовних Дарів", але сьогодні постараюсь вам її знайти).




Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 40 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB