Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 42 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 02:50 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Ну Той Вчитель звичайно один, хоч Він і не вчив нас як переключати передачі і не пояснював що таке біос :)
а якщо серйозно, то аналогія була направлена на інше.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 04:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
Grindex пише:
а якщо серйозно, то аналогія була направлена на інше.
не зрозумів куда була спрямована Ваша аналогія, але я хотів сказати, що більшість "нестиковок", як на мене, мають свій корінь в тому, що людям "кров з носу" потрібні лідери і інструктори, просто тут і просто зараз.
Ну, а попит породжує пропозицію і маємо "інструкторів" до "вибору до кольору".
Хоча Пропозиція від Вчителя перевищить будь-який попит.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 16:14 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
тут теж мені не зрозуміло як це так могло статись що Бог не зберіг свою церкву і що вона була осквернена


Якщо подивитись як "працювала" земна святиня, яка була збудована на зразок небесної, то ми бачимо принцип її роботи... Гріх який скоїла людина був на ній. Коли людина приходила з покаянням, приносила в жертву тварину, яка вказувала на майбутню жертву Христа, тобто була тінню майбутнього, про що вище згадувалось, то цей гріх переносився з кров"ю у святиню. За рік святиня накопичувала розкаяні гріхи людей, і тим самим занечищувалась, чи осквернялась. І в кінці року Ізраїль мав Божу постанову про судні дні. Первосвященник один раз в рік входячи в Святе Святих, де був ковчег завіту і в ньому 10 заповідей, брав ці гріхи на себе і переносив їх на козла відпущеня азазеля, якого відводив в пустелю, прив"язував і там той козел помирав. Цей козел символізував сатану, який є винуватцем гріхів і на якого складені розкаяні гріхи людей. В цей день святиня очищувалась. ТАк само працює і небесна святиня, тому що земна лише копія, а оригнал на небі. І про це апостол Павло гарно описує в посланні до Євреїв 7 розділ. Це я вам пишу щоб дати зрозуміти що відбулося в 1844 році. За словами Даниїла святиня очиститься. Павло пояснює, що земний первосвященник кожен рік звершував це служіння, а Христос принісши досконалу Жертву, з власною кров"ю, як Первосвященник увійшов у святиню небесну. Отже в 1844 році згідно з пророцтва Даниїла почались судні дні, тобто очищення небесної Святині. До 1844 року Христос звершував служіня в першому відділі яке називається Святая. А в 1844 р перейшов в Святая Святих. Звісно, що це дуже стисло, але наскільки міг, описую це. Павло пояснює це все саме Євреям, тому що вони досконало знали зміст служіння в земній святині, і він звертає їхню увагу на небесну. Ось що мала Є. Уайт на увазі, коли писала що небесна Святиня занечистилась. Ми занечищуєм її своїми гріхами, але Бог тому і дав її, щоб ми очищувались. Міллер повважав що святиня це наша планета, і очищення це прихід. Ось його помилка, але дата вірна.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 16:23 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Тому на мій погляд тут буде дуже важко знайти якийсь консенсус у нашій дискусії. Вельми Вам вдячний за терпіння та повагу. Зі своєї сторони я старався, і буду старатись ставитись до Вас з повагою. Надіюсь що мої роздуми та висловлювання не здались не ввічливими. З повагою брат во Христі Віктор.


Звісно, консенсус Ви вже знайшли, ось він : "Тому я думаю потрібно вивчати Святе Письмо і досліджувати його", і я з цим згідний на 100%.

Зі своєї сторони дякую за повагу і висловлюю Вам свою повагу, я радію, що дискусії про Бога і Його Слово проходять в християнському дусі. Вони і повинні відрізнятись від інших форумів якраз такою атмосферою.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2009, 18:45 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Цитата:
Jovan пише:
А взагалі в цій темі я все сказав, можете роздрукувати собі гілку і знайти відповіді на більшість питань, які Ви тут ставите.

Анатолію, мені потрібна всього навсього одна відповідь, яку я з нетерпінням чекаю - біблійний текст про святість першого дня тижня.

І відразу після цього я напишу вам:

1) біблійне обгрунтування назви Церкви Адвентистів сьомого дня;

2) біблійне обгрунтування історичного виникнення Церкви Адвентистів сьомого дня;

3) біблійну ознаку Божої Церкви, яка явлена у вченні Церкви Адвентистів сьомого дня.



Анатолію, якщо ви не можете представити біблійний текст про святість першого дня тижня, то попрошу вас визнати, що вчення про святість неділі не є біблійним. Я розумію, що це важко, але це буде правильно.



Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 42 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB