Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 4 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 липня 2009, 22:59 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
І "беззаконня" про яке говорить Павло це і є ті єресі, які почали виникати ще в часі Павла і продовжувались і далі. Церква оберігаю віру соборними формулюваннями, як це робили апостоли в Діяннях - так і їх учні і далі учні учнів...


Там далі пише про беззаконника, який сяде в Божому храмі і за бога себе видаватиме.... Це вже не ситуативні єресі, то тут, то там, це упорядкована система і її керівник... Це система , яка має владу політичну, судову, законодавчу...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 04:26 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Вибачте, але Ваше роз'яснення, мені здалось не переконлевим, але все по порядку. Дуже добре що Ви згадали, перекладачів Біблії, так, більшість з них була реформаторами, але давайте попробуймо розібратись в такому питанні: чому саме з середини 16 століття починається переклад Біблії з латині та грецької на місцеві мови. Я вважаю що Ви в курсі що перший переклад був на німецькій мові. У Вас не виникало такого питання чому саме німецький екс монах августинець перекладає на німецьку мову? і Чому саме в 16 столітті (в цей вік як раз жив Лютер)? Якщо ми подивимось на розвиток такої науки як філологія в ті хаси то ми побачимо досить таки гарну картину, а саме пусту рамку і ніякої картини, ні одна з європейських країн немала ніякої філології тобто науки про свою мову, ніякої граматики ні англійської ні французької ні італійської, рух великих мас населень не було і тому було дуже багато різних варіантів як англійської так і французької не була сформована офіційна мова якуб знали всі, тай населення як таке було дуже безграмотним, тому сенсу в перекладі не було. Тодішня німечина зі своїм "практіш, квадратіш - гуд" відрізнялась від інших європейських країн, саме там мав мати бути маленький сенс для перекладу та публікаціі Бібліі, але й тепер якщо ви добре волофієте сучасною німецькою мовою наврядче Ви зрозумієте більше 40 відсотків з тодішнього перекладу.
До чого я веду? представте собі таку ситуацію:
Украіна. Карпатське село. жителі якого живуть собі потихеньку і розмовляють на своєму навіть не діалекті, а на чомусь не зрозуміло що, хоча здається що окремі слова розумієм, але повного речення ні, жителі читати та писати не вміють. Але ось декілька заможних ґаздів вирішують зарізати своїх кабанчків продати гроші і відправити до станіславова своїх дітей вчитись, діти поїхали повчились, розуму набрались тай повернулись до дому, де більшість одно сельчан не грамотні, але діти добрі та зі щирим серцем, вони вирішують що треба перекласти біблію на сільський діалект хоча ні граматики ні словника цьогодіалекту не має тай не може бути, бо він не був потрібний, але діти хочуть доказати що вони не марно просиділи в Станіславові і роблять переклад в цей час з сусіднього села яке такеж саме як і перше не грамотне (з єдиною різницею що село має тіж самі слова але значення цих слів зовсім інше а деколи навіть протиполежне) і де теж є свої горе-перекладачі в село на якийсь празник приходять люди. Картина маслом - в селі бійка та сварка кожен звинувачує протилежну сторону в перекручуванні змісту Біблійних текстів, і це при тому що ці два села називає себе украінцямим, жителі цих сіл стверджують що розмовляють українською мовою і т.д.
Саме тому була офіційна лат. та грец. мова, мови сформовані і які не дозволяли виникненню ось таких непорозумінь. Тому, на мій погляд, церква старалась не допускати такі грачки з вогнем.
Вальденці, якщо я не помиляюсь вони розпочали свою діяльність у франції за декілька століть до Лютера. І їхні просуванні в широкі маси своєї думки (не хочеться називати ідеологією) було досить таки оригінальним, маленький приклад: якщо якийсь з монахів або монахинь страждали ожерінням це означало що він чрево угідник і його або її потрібно покарати, думаю пояснювати не потрібно які кари були в 13 столітті. я не вправі давати оцінку таким поступкам і аж ніяк не збираюсь судити вальденців, цінності в ті роки дуже сильно відрізнялись від теперішніх, але палочку вони перегнули дуже і дуже, не говорю про жорстокість, говорю про їхнє вчення та бачення Христа. Звичайно як щоб я народився та виховувався в вальденскій традиції (вони до речі до сих пір збереглись, хоча дуже і дуже реформувались і крім того між ними теж пішов поділ і не кожен вальденець вальденець) яб думав та писав тут зовсім інші речі...

Прошу вибачення за многа букаф, і можливо не дуже ясну думку...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 04:53 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Pashtet пише:
Перші християни не христили дітей, не поклонялись іконам, не накладали на себе знак хреста, відпочивали не в неділю , а в суботу, не надавали Марії статусу Божественної, не купувал індульгенцій.. і цей список можна продовжувати...

Я вирішив скористатись Вашим запрошенням до продовження, і нагадати про ті ж самі часи 1 століття, про перших християн, ви пам'ятаєте як перші християни сперечались між собою відносно свинини та обрізання? і Що про це все сказав Павло? а тепер порівнюємо те що сказав Павло і те як жив Ісус, Ісус був обрізаним і не їв свинину. Хто більш підходить для того щоб брати з нього приклад?
Життя Ісуса, чи вчення Павла повинно бути взірцем для того щоб називати себе ідеальнимістинним християнином? До речі, мені теж подобається читати та порівнювати... :co:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 15:31 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
На протязі всіх віків Бог мав вірних Йому людей , вони не завжди були організовані в офіційну церкву. Тут питання можна розглядати в двох площинах. Церква як організація , і церква яку складають побожні люди по цілому світі, хоча і не організовані в якусь деномінацію... Якщо брати друге, то Божа невидима церква була завжди і є .


Ну я так розумію Ви наполягаєте, що коли настала "повнота часів" вони кінець кінцем організувались в "Адвентистів сьомого дня" :D

Ну то вкажіть мені будь ласка діяння цієї прихованої Церкви в історії?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 15:31 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Не можу вам сказати, так як не читав їхні праці.... І себе не можу підносити вище інших, але те що Бог мені відкрив, того тримаюсь.


Ви мабуть хотіли сказати те, що Вам відкрили Ваші наставники.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 15:35 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Перші християни не христили дітей, не поклонялись іконам, не накладали на себе знак хреста, відпочивали не в неділю , а в суботу, не надавали Марії статусу Божественної, не купувал індульгенцій.. і цей список можна продовжувати... Крок за кроком, і на сьогоднішній день все змішане з традиціями... Я не уповаю на чиїсь розум, я читаю і порівнюю...


Учіть історію Церкви.
Ви як мінімум не праві в тому, що перші християни не накладали знак хреста і не вшановвали неділю - день ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДА. Тут просто брехня.
Далі МАрії ніхто Божественного статусу не надавав, іконам не поклоняються, а вшановють це різні речі, дітей хрестять від наскільки я памятаю від 2 століття.
Ви дискутуєте зі своїм уявленням про історичну Церкву і її розвиток, а не реальністю, я Вам це здається вже казав.

А взагалі спочатку хтілось написати, що ніхто в ранній церкві суботу не вшановував, але ви помилились в інших речах також тому відповідь не така коротка.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2009, 15:38 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
Там далі пише про беззаконника, який сяде в Божому храмі і за бога себе видаватиме.... Це вже не ситуативні єресі, то тут, то там, це упорядкована система і її керівник... Це система , яка має владу політичну, судову, законодавчу...


У вас немає керівників? немає системи? Я знаю Ваші громади і кількох наставників, до того ж найвищого рівня, які беруть участь в київських конференціях організованих ДЕРЖКОМНАЦРЕЛІГІЇ. Не лукавте.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 липня 2009, 01:36 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
ви пам'ятаєте як перші християни сперечались між собою відносно свинини та обрізання?


Про обрізання пригадую, а про свинину ні ))



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 липня 2009, 01:42 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
QUOTE]Jovan пише:
Ну я так розумію Ви наполягаєте, що коли настала "повнота часів" вони кінець кінцем організувались в "Адвентистів сьомого дня" [/QUOTE]

Як член цієї церкви я переконаний, що це є правдива церква, і я думаю що це само собою зрозуміло, як і у випадку з любим іншим віруючим...

Цитата:
Jovan пише:
Ну то вкажіть мені будь ласка діяння цієї прихованої Церкви в історії?


Цього крім Бога ніхто не знає, на мою думку це щось подібне , коли Ілля казав Богові, що він залишився один, а Бог йому відповів що є 7000 які не преклонили коліна перед ваалом....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 липня 2009, 01:43 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ви мабуть хотіли сказати те, що Вам відкрили Ваші наставники.


А ви претендуєте на прямі переговори з Богом ?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB