Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 5 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:17 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Богдана пише:
Pashtet, а з вашою логікою вибачте недалеко до логіки рослини. А як щодо особистого вибору?
А може просити в Господа не щоб гора пішла в море а самоскидів, бульдозерів, трохи вибухівки, добре обмізкувати цю справу та й самому троха попрацювати?


Божа воля в тому щоб дати людині право вибору.. Що тут незрозумілого? При тому Бог дає ще й пораду, як краще. А людина сама вирішує... Це питання глибоке, як зрозуміти те що Бог допустив прихід до влади Гітлера, Сталіна.. Я розумію це глобально... люди ослухались Бога і все решта це результат того непослуху... Закон причини і наслідку це такий самий закон як закон тяжіння... При цьому всьому Бог по Своїй волі коли потрібно втручається Сам ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:25 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Quote
Grindex пише:
...тобто людина віддає себе одній із цих сил
.... ....
Але в такому випадку крім Божої волі і нашої, появляється ще одна, чи я щось не так зрозумівш?

Ти, здається, трошки перемішав поняття.

... як що не важко, то хотілось би прочитати більш конкретніше, які саме поняття перемішав, і де саме похибка?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:30 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Якби існувала можливість чітко розмежувати вину на "свою" та "чужу", тоді така думка була б справедливою. Але такої можливості не існує


Для людини такої можоивості нема... але Бог все розмежує ))

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Чи існує взагалі "міра" віри?
Як це взагалі може бути: "багато віри", "мало віри"?
Хіба не казав Вчитель про те, що віра, вона або є, або - нема?


Коли Петро пішов по воді, а потім почав тонути Христос назвав його маловірним... Та й взагалі Христос не раз казав людям "маловірні". Шось трошки вірим, а в складній ситуації віра може слабнути... Думаю є більше і менше віри... Навіть кожна людина спостерігаючи за собою бачить зліт і занепад віри....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:34 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Я прошу вибачення можливо я занадто прискіплююсь до слів:
Цитата:
Pashtet пише:
Я розумію це глобально... люди ослухались Бога і все решта це результат того непослуху...

... як що я правильно зрозумів: ми - суспільство, провинилисьослухались перед Богом, Бог в свою чергу, як кару посилає нам Гітлера та Сталіна, для того що б ми навернулись назад до нього?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 05:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Grindex пише:
які саме поняття перемішав, і де саме похибка?

Цитата:
Grindex пише:
...тобто людина віддає себе одній із цих [COLOR=blue]сил[/COLOR], я так зрозумів йдеться про [COLOR=blue]сили[/COLOR] добра і [COLOR=blue]сили[/COLOR] зла, або як дехто каже доброму і злому духові, якщо я помиляюсь то поправте мене. Але в такому випадку крім Божої [COLOR=red]волі[/COLOR] і нашої, появляється ще одна, [COLOR=red]воля[/COLOR] зла,

Можливо я помиляюся, але поняття "воля" у мене майже нерозривне з поняттям "особистість". Тобто у кожної особистості своя (одна) воля, іншими словами, скільки особистостей - стільки і "воль" ))
А от значення у аргумента "сила" може бути тільки одне з двох: або "життя", або "смерть" (1 або 0). Тобто сил існує тільки дві: та яка веде до життя і та яка приводить до смерті.

Не дуже складно я "завертаю"?

Цитата:
Pashtet пише:
але я зрозумів одне, ми звоїми мізками не здатні до кінця осягнути Божі рішення і хід Його думок... Ну просто процесор не в змозі.... І нікуди ми від того не дінемось...

Я думаю, ви помиляєтся. Принаймі в тому, що це "ви зрозуміли". Дуже схоже на те, що хтось дуже ретельно слідкує за тим, що б ви так "розуміли".
[шн.17:3] [COLOR=blue]Сия же есть жизнь вечная, да знают Тебя, единого истинного Бога, и посланного Тобою шисуса Христа.[/COLOR]
Цілком логічно, що осягнути Незкінченне неможливо. Але це не означає, що цього не треба робити!
Тобто, залишається до вашого розуміння неможливості осягнути Божі рішення, докласти щире бажання їх осягнути.
Лиш не забудьте пристібнути ремені!

Цитата:
Pashtet пише:
Думаю є більше і менше віри... Навіть кожна людина спостерігаючи за собою бачить зліт і занепад віри....
сперечатися не буду, тому ще очевидно, що розуміння "природи" віри у нас різняться. І хто з нас правий зараз сказати важко ))
Все ж таки спробую пояснити свою думку. Віра як і життя. Ти або живий, або ні.

Цитата:
Pashtet пише:
як зрозуміти те що Бог допустив прихід до влади Гітлера, Сталіна..

та як завгодно.
[шов2:10] [color=blue]... неужели доброе мы будем принимать от Бога, а злого не будем принимать?[/color]

Цитата:
Grindex пише:
... як що я правильно зрозумів: ми - суспільство, провинилисьослухались перед Богом, Бог в свою чергу, як кару посилає нам Гітлера та Сталіна, для того що б ми навернулись назад до нього?

Нагадує те, як людина, забиваючи цвяхи, по неуважності "отримує" по пальцях, що бути уважніше, або взагалі тримати цвях плоскогубцями...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:23 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
... як що я правильно зрозумів: ми - суспільство, провинилисьослухались перед Богом, Бог в свою чергу, як кару посилає нам Гітлера та Сталіна, для того що б ми навернулись назад до нього?


Ні... Люди зіпсулись... Все решта просто результат цього...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:27 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Я думаю, ви помиляєтся. Принаймі в тому, що це "ви зрозуміли". Дуже схоже на те, що хтось дуже ретельно слідкує за тим, що б ви так "розуміли".
[шн.17:3] Сия же есть жизнь вечная, да знают Тебя, единого истинного Бога, и посланного Тобою шисуса Христа.
Цілком логічно, що осягнути Незкінченне неможливо. Але це не означає, що цього не треба робити!
Тобто, залишається до вашого розуміння неможливості осягнути Божі рішення, докласти щире бажання їх осягнути.
Лиш не забудьте пристібнути ремені!


Ви ж сказали все те саме тільки іншими словами ))) Хто каже що людина не повинна прагнути пізнання Бога ? Це обов"язок кожного, пізнати Творця, але думаю ви згодитесь що є речі як залишаються закриті для нашого розуму....Принаймі тут на грішній землі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:32 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
сперечатися не буду, тому ще очевидно, що розуміння "природи" віри у нас різняться. І хто з нас правий зараз сказати важко ))
Все ж таки спробую пояснити свою думку. Віра як і життя. Ти або живий, або ні.


ш сказал Господь: Симон! Симон! се, сатана просил, чтобы сеять вас как пшеницу,
но Я молился о тебе, чтобы не оскудела вера твоя; и ты некогда, обратившись, утверди братьев твоих. (Лк. 22:31,32) Віра може слабнути і кріпнути..... А учні просили Христа "Додай нам віри"


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:39 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
як зрозуміти те що Бог допустив прихід до влади Гітлера, Сталіна..

та як завгодно.
[шов2:10] ... неужели доброе мы будем принимать от Бога, а злого не будем принимать?


От і я про те ж ))) Хоч в чомусь ми зійшлись ))))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 23:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Це обов"язок кожного, пізнати Творця, але думаю ви згодитесь що є речі як залишаються закриті для нашого розуму....

Я це розмію. Але, розумію, що згодившись з цим - перспективи у мене будуть не райдужні.

Цитата:
Pashtet пише:
... Принаймі тут на грішній землі...
а якщо іншого варіанту зараз немає?
І, взагалі...
Чим це вона грішна? :shock: Нормальна Земля! :arrow: Тільки не треба на ній грішити.

Цитата:
Pashtet пише:
А учні просили Христа "Додай нам віри"
от як добре!
І що Він їм на це відповів?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB