Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 16 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 08 липня 2011, 21:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
КрішнА написав:
Ну він знає хто і
Коли почне і навітъ зміст молитви
То нашо дочікуватисъ
Виконав би зразу
бачу, ти не заперечуєш, що Він є :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 09 липня 2011, 17:18 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
1.а чим являетъся молитва
Зазвичай звертанням''Боже врятуй японію
від цунамі''
Або
''дай здоровйа
Всім дітям і їх батъкам''
2.''то його й питайте''
Я в існування невидимих покровителів
Не вірю.А
ви вірите то може й спитайте

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 09 липня 2011, 19:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
КрішнА написав:
...
2.''то його й питайте''
Я в існування невидимих покровителів
Не вірю.А
ви вірите то може й спитайте


Якщо в "існування невидимих покровителів" не вірите, то нащо питати: "А власне кажучи навіщо молитисъ"?..
Вам не один дідько?!.. :o

А мені питати не треба - я і так знаю. :yes:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 09 липня 2011, 21:58 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Я намагаюсъ зрозуміти
позицію віруючих
Але Чітких відповідей на мої питання майже не даютъ
То
Якшо ви знаєте може дасте відповідъ
На останнє питання

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 15 липня 2011, 11:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
КрішнА написав:
Я намагаюсъ зрозуміти
позицію віруючих
Але Чітких відповідей на мої питання майже не даютъ

Шановний,це вам не статут караульної служби, щоб були чіткі відповіді! Молитва-це інший рівень спілкування.Так що не забивайте собі голову тим, що не дано зрозуміти... :secret:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 15 липня 2011, 14:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Старший_брат написав:
КрішнА написав:
Я намагаюсъ зрозуміти
позицію віруючих
Але Чітких відповідей на мої питання майже не даютъ


Шановний,це вам не статут караульної служби, щоб були чіткі відповіді! Молитва-це інший рівень спілкування.Так що не забивайте собі голову тим, що не дано зрозуміти... :secret:


to "Старший_брат":
Так недобре "повчати", бо що ж тоді це наука, якщо кожному скажеш: "Іди звідси, бо тобі "не дано зрозуміти"?!
Як би то виглядало, якби і пророки, і Христос, врешті, узлостились і сказали: "Вуйки репані - на псю маму! І аби вас тут не було видно!!!"?..
/махати шаблею завжде легше аніж днями, роками, століттями по піщині, по зернині втовкмачувати прописні істини/



to "КрішнА":
Я можу таки вже написати "чітку відповідь на питання". Шкода, що Ви її не сприймете...
Просто тому, що кожен повинен шукати її сам! Своїми руками, своєю головою.

Подавляюча більшість сприймає (уявляє) Всевишнього у своєму власному образі і подобі (а в якому ж іще?!). І, розуміється, зі своїми власними достоїнствами, недоліками і комплексами.
Отак от, сиджу я отут, на хмарині, увесь надутий, а там внизу, копошаться люди-мурашки зі своїми убогими проблемами. Хтось молиться, а хтось не дуже, а хтось каже "Я в існування невидимих покровителів Не вірю".
Але найбільше тих, котрі ніц не кажуть бо їм те все Зображення


Спробуйте пошукати в Біблії (Корані, Талмуді) безапеляційну вимогу Всевишнього молитись йому.

А тепер відповідь: молитва потрібна людям!
Саме ЛЮДИ ХОЧУТЬ МОЛИТИСЬ.
Шукайте самотужки! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 11:17 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
*Подавляюча більшість сприймає (уявляє) Всевишнього у своєму власному образі і подобі (а в якому ж іще?!). І, розуміється, зі своїми власними достоїнствами, недоліками і комплексами.*
грубо кажучи кожен по собі міряє,але власне кажучи де докази шо представники церкви не входять в це коло?
у вас же ш пшистко неслыханно и не видно та ше й ірраціонально.

*А тепер відповідь: молитва потрібна людям!
Саме ЛЮДИ ХОЧУТЬ МОЛИТИСЬ.*
тобто молитва не вимагається ? і той хто не молиться грішним конкретно в цьому плані не грішить і претензій з боку Бога(якшо прийняти варіант його існування у християнській трактовці)не матиме?)

Шо шукати собственно?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 17 липня 2011, 22:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
КрішнА написав:
грубо кажучи кожен по собі міряє,але власне кажучи де докази шо представники церкви не входять в це коло?
у вас же ш пшистко неслыханно и не видно та ше й ірраціонально.


Хіба я десь пробував доказувати протилежне?..
Розуміється, "представники церкви" /ЛЮБОЇ!!! не тільки християнської/ не являються фантомами чи примарами, і не з Марсу прилетіли! Як би не здавалось дивним, - вони теж Homo sapiens.
То що далі?!..

КрішнА написав:
тобто молитва не вимагається ? і той хто не молиться грішним конкретно в цьому плані не грішить і претензій з боку Бога(якшо прийняти варіант його існування у християнській трактовці)не матиме?)


Ага... Майже не матиме...
Той хто ніколи і ніяк не звертається (молиться) до Всевишнього, очевидно, "в існування невидимих покровителів не вірить". Чи може є якісь інші варіанти?!
А далі: чи є щось таке у світі, що зможе його спинити, аби не скотилось до якогось там "Homo", лиш не обов"язково "sapiens"?..
Знову ж таки - без варіантів... Зображення
Не тільки в християнській, - в любій трактовці!

КрішнА написав:
Шо шукати собственно?


Ге-е-е-е! Дуже просто!
"Шукати собственно" треба, бодай, якийсь народ (плем"я, рід, любу етнічну спільність), котрий ніколи не мав ніякої віри "в існування невидимих покровителів".
Період пошуку: 5-6 тис. років (себто період "писаної" історії людства).
Джерела: які тільки можете знайти.
Ареал: усі континенти планети Земля (можете додати Антарктиду).


Як тільки відшукаєте щось подібного - обоі"язково дайте знати!
Мені теж цікаво, бо ніколи не чув про подібне... :?:


Раджу глянути:
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 18 липня 2011, 23:59 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
//То що далі?!..//
ну якшо ви визнаєте шо ваша позиція і церковна загалом не є обйективною,то на якій основі думки які розходяться з церковними і взагалі з християнськими так впевнено заносяться в категорію "неправильних,лжеідей і т.п."?
моя позиція принаймні має раціональне підгрунтя,ніхто чітко не може вказати шо таке Бог і відповідно шукати нема чого,чогось такого пуперфантастичного і всемогутнього науковцями не зафіксовано поки що.Відповідно поки що немає ніяких підстав вважати теїстичну точку зору істинною,оскільки їй немає ніяких підтверджень.

*Шукати собственно" треба, бодай, якийсь народ (плем"я, рід, любу етнічну спільність), котрий ніколи не мав ніякої віри "в існування невидимих покровителів".
Період пошуку: 5-6 тис. років (себто період "писаної" історії людства).
Джерела: які тільки можете знайти.
Ареал: усі континенти планети Земля (можете додати Антарктиду).*
1. за період 5-6 тисяч років і більше наука не шибко була розвинута і а то що було було доступно мало кому.
2.від того шо 90% вірить в невидимих покровителів , ці покровителі не зйавляться рівно як і від того що якшо більшість віритиме у те що Земля плоска то вона від цього плоскою не стане.
3.Етнічну групу не наведу але окремі представники цих етнічних груп не вірять.Власне культура і традиції в основному завдячують своїй появі релігії.Тому я не розумію який сенс дотримуватись традицій в містичний зміст яких не віриш.
Національність,етнос це умовності.Всі ми(люди)один біологічний вид і маємо спільного предка(навить якшо це був Адам :) ) хоча на мої претензії щодо традицій і культури відповідає начебто книжка Фрейда "Тотем і табу"але я до неї ше не добрався.

Стосовно відео кусок подивився і наскільки зрозумів то мова йде про стоунхенджі і піраміди і т.п. типу як давні люди могли таке зробити. Моя особиста думка:не знаю і власне кажучи історії офіційній я також не дуже довіряю.Я притримуюсь думки що людство розвивалось не лінійно а циклічно.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Молитва
 Повідомлення Додано: 19 липня 2011, 22:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
КрішнА написав:
ну якшо ви визнаєте шо ваша позиція і церковна загалом не є обйективною...


Ви страшно любите приписувати те, чого опонент не говорив.
Я не визнавав, що моя позиція "і церковна загалом не є обйективною".
А решту Ваших тверджень я зле розумію...

КрішнА написав:
1. за період 5-6 тисяч років і більше наука не шибко була розвинута і а то що було було доступно мало кому.
2.від того шо 90% вірить в невидимих покровителів , ці покровителі не зйавляться рівно як і від того що якшо більшість віритиме у те що Земля плоска то вона від цього плоскою не стане.
3.Етнічну групу не наведу але окремі представники цих етнічних груп не вірять.Власне культура і традиції в основному завдячують своїй появі релігії.Тому я не розумію який сенс дотримуватись традицій в містичний зміст яких не віриш.


1. Зате за останні півтора віку розвинулась достатньо аби можна було пізнавати оті "5-6 тисяч років тому".
2. Справді, "Земля... від цього плоскою не стане".
І якщо б навіть "покровитель зйавився" навряд чи Ви б увірували... Тим більше, що за "5-6 тисяч років тому" являвся і не раз! Інакше звідки б про Нього знали? Хіба що самі собі вигадали?! Чи не так?
"Тоді багатій з пекла мовить:
– Отче Аврааме, коли ж прийде хто з мертвих до них, розкаже як тут, то вони тоді на землі каятимуться. А так не вірять тому, що їх повчає Бог через пророків.
Авраам сказав тоді:
– Якщо люди Мойсея і Пророків не слухають, то навіть коли й хтось із мертвих воскресне, то вони не повірять!"
(Лк. 16. 19 – 31).
3. Ще би...
І "5 тисяч років тому", і 4, і 3, і 2 тисячі років і нині "окремі представники цих етнічних груп" самі себе іменують "покровителями". От і зараз сваряться скільки треба класти гвоздичок до памятника Лєйбі - дві, чи три, як "вічно живому"?..

КрішнА написав:
Стосовно відео кусок подивився і наскільки зрозумів то мова йде про стоунхенджі і піраміди і т.п. типу як давні люди могли таке зробити. Моя особиста думка:не знаю і власне кажучи історії офіційній я також не дуже довіряю.Я притримуюсь думки що людство розвивалось не лінійно а циклічно.


Треба було дивитись не кусок, а цілком.
Бо бесіда не про те "як давні люди могли зробити" "стоунхенджі і піраміди", а "як давні люди" самі на землі "зробились"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 16 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB