Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 11 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 червня 2009, 21:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 118
Звідки: Івано-Франківськ
аво знов! і вам охота?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 червня 2009, 20:55 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Я намагаюся, пробую. І чим більше пробую, тим більше розумію, що це - досить важко. А для мене особисто, може виявитися в решті решт неможливим. І мені доведеться з цим жити.


Ми всі такі... Ви не один. В тому то і річ, що ділами ніхто перед Богом не похвалиться... Діла це не спосіб досягнути спасіння, а внутрішнє побудження. Я вам наперед скажу, що ви досконалості не досягнете... Ні ви , ні я , ніхто... Наше спасіння не в самовдосконаленні (доречі ще одна відмінність християнства від інших релігій), а в прийнятті дарованого прощення.
"ш ты, младенец, наречешься пророком Всевышнего, ибо предъидешь пред лицем Господа приготовить пути Ему,дать уразуметь народу Его спасение в прощении грехов их," (Лк 1:76-77)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 червня 2009, 20:59 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Бог - Творець, і створив людину за образом і подобою своєю, тобто створив Людину теж Творцем. І я вважаю, що до всього, що є навколо нас треба ставитися з вдячністю.
Якщо я подарую людині на день народження книгу, а вона буде з неї пилинки здувати, але прочитавши, не буде мати про що зі мною поговорити про те, що там написано - мені буде шкода.

Ставитися з вдячністю, я розумію як ставитися обережно, уважно і Творчо. Ставитися з любов'ю.
Унікальна здатність творити робить нас людьми. І найбільша творчість - духовна.
Біблія - матеріал для цієї творчості. Багатий, якісний з чудесними властивостями.


Згоден...


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
на занадто твердочолому, як на мене, трактуванні інформації з Писання


В чому саме твердочолість ?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 червня 2009, 21:05 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
На жаль, свобода вибору в тому, щоб не виконуючи одну програму, виконувати іншу.


Але момент вибору є...

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Але якби Авраам і Моїсей поводилися інакше, то і результат міг бути зовсім інший.
Не вже ви думаєте, що Содом і Гомору було знищено тільки через те, що там відбувалося? Хіба не міг би Він іншим шляхом пройти туда, якби не хотів мати тої розмови з Авраамом?


Бог діє досконало, здійснюючи декілька речей одночасно... Він звершив суд над Содомом і Гоморою, і в той самий час дав багато що зрозуміти Аврааму, Лоту...


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Взяти?
А хіба ви ними не наділені?
Любов дається людині від народження.


Я мав на увазі функції які має лише Бог... Суд, покарання, помилування і т.д.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 червня 2009, 00:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Я вам наперед скажу, що ви досконалості не досягнете... Ні ви , ні я , ніхто... Наше спасіння не в самовдосконаленні

а-а-а... знову...
Я нічого не казав про самовдосконалення.
У вас там якісь "домашні заготовки"?
Як би вдалося хоч на десяту долю процентика зменшити той гріх який надходить від мене в світ!
Причому тут самовдосконалення? Це - обов'язок звичайної порядної людини будь-якого вірсповідання.

Цитата:
Pashtet пише:
Наше спасіння не в самовдосконаленні (доречі ще одна відмінність християнства від інших релігій), а в прийнятті дарованого прощення.

Будьте добрі, роз'ясніть.

Цитата:
Pashtet пише:
В чому саме твердочолість ?

Як на мене, ось поруч приклад:
Цитата:
Pashtet пише:
Я мав на увазі функції які має лише Бог... Суд, покарання, помилування і т.д.

Давайте подивимося навколо.
Суд, покарання, помилування і т.д. - все це відбувається кожної миті навколо нас.
І робимо це ми.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 червня 2009, 02:49 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
а-а-а... знову...
Я нічого не казав про самовдосконалення.
У вас там якісь "домашні заготовки"?
Як би вдалося хоч на десяту долю процентика зменшити той гріх який надходить від мене в світ!
Причому тут самовдосконалення? Це - обов'язок звичайної порядної людини будь-якого вірсповідання.


Я під самовдосконаленням мав на увазі спроби людини позбутись гріха... Можливо не так висловився.


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Pashtet пише:
Наше спасіння не в самовдосконаленні (доречі ще одна відмінність християнства від інших релігій), а в прийнятті дарованого прощення.

Будьте добрі, роз'ясніть.


Людина не може досягнути стану безгрішності, а значить і спасіння. Щоб ми не робили, ми ніколи не оправдаємось перед Богом власними ділами. Ми оправдуємось по благодаті, тобто не заслуговуючи оправдання. Ми оправдані виключно через те, що Христос вже поніс наше покарання. Це звісно не повід грішити! Іван Христитель сказав про Христа "Ось Агнець Божий, що бере гріх світу на Себе". А щодо інших релігій, то жодна релігія, крім християнства, не пропонує людині прощення даром. Наскільки я знаю, треба досягати різних духовних щабелів власними зусиллями, вправами і т.д.




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 червня 2009, 02:59 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Давайте подивимося навколо.
Суд, покарання, помилування і т.д. - все це відбувається кожної миті навколо нас.
І робимо це ми.


Земні судді вершать земний суд, а Бог вершить вічний суд. Просто починалось з того, що Бог не втручається і земні справи без згоди людини...
Як на мене, тут людина не може давати чи не давати згоду. А якщо ми починаємо думати що ми Богові щось дозволяємо чи ні , то ми зазіхаємо на те, що нам не дано...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 червня 2009, 04:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Людина не може досягнути стану безгрішності, а значить і спасіння. Щоб ми не робили, ми ніколи не оправдаємось перед Богом власними ділами. Ми оправдуємось по благодаті, тобто не заслуговуючи оправдання. Ми оправдані виключно через те, що Христос вже поніс наше покарання. Це звісно не повід грішити! Іван Христитель сказав про Христа "Ось Агнець Божий, що бере гріх світу на Себе". А щодо інших релігій, то жодна релігія, крім християнства, не пропонує людині прощення даром. Наскільки я знаю, треба досягати різних духовних щабелів власними зусиллями, вправами і т.д.


Інші релігії не досліджував, але:
[color=blue][Мф.11:12] От дней же шоанна Крестителя доныне [U]Царство Небесное силою берется, и употребляющие усилие восхищают его[/U],[/color]
Тут хіба не про працю над собою йдеться?

Цитата:
Pashtet пише:
Земні судді вершать земний суд,
не знаю, кого ви маєте на увазі під "земні судді", але я говорю про всіх людей без винятку. Вони щомиті чинять суд. Всім навколо і собі.

Цитата:
Просто починалось з того, що Бог не втручається і земні справи без згоди людини... Як на мене, тут людина не може давати чи не давати згоду. А якщо ми починаємо думати що ми Богові щось дозволяємо чи ні , то ми зазіхаємо на те, що нам не дано...
вибачте, не зрозумів.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 02:28 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Інші релігії не досліджував, але:
[Мф.11:12] От дней же шоанна Крестителя доныне Царство Небесное силою берется, и употребляющие усилие восхищают его,
Тут хіба не про працю над собою йдеться?


Звісно про працю. Але ні одна людина не скаже що вона досягла Царства Божого своїми силами. Мені імпонує такий приклад: "Яблуня родить яблука не для того, щоб довести всім, що вона яблуня, а тому що вона по природі інакше не може... " Так само і християнин робить добрі діла, бореться з гріхом не для досягнення Царства, а з вдячності Богові за дароване прощення. А те що ви боретесь з гріхом це є добра ознака, тому що гріх вас непокоїть, ви в гріху бачите проблему... Гірше коли людина не бачить в гріху нічого поганого...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 02:39 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Просто починалось з того, що Бог не втручається і земні справи без згоди людини... Як на мене, тут людина не може давати чи не давати згоду. А якщо ми починаємо думати що ми Богові щось дозволяємо чи ні , то ми зазіхаємо на те, що нам не дано...
вибачте, не зрозумів


То вже давня історія, не знаю чи варто знову починати....


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB