Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2009, 23:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Ти б хоч раз спробував, потім питав.


Підтримую! :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 травня 2009, 23:00 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
«Молитесь же так: Отче наш, сущий на небесах! да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. шбо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.»
(Матф.6:9-13)


Для нас дуже важливо зрозуміти наступне: спосіб, яким молився Ісус, є не просто «молитва Господа», а модель молитви загалом. Не обов’язково повторювати слова цієї молитви. [U]Використовуйте їх як взірець для вашої власної молитви.[/U]

Молитва – це спосіб наблизитися до Бога, щоб попросити Його виконати Свою волю на землі.
Ісус вчив Своїх учнів як досягти цієї мети. Для цього Він дав їм модель молитви – «Отче наш».
Розберемо модель молитви покроково.

1. ОТЧЕ НАШ
[I]«Отче наш…»[/I]
Перше. Стаємо на молитву ми не лише заради себе. Звертаючись до Бог, ми несемо до Нього і турботи інших людей. Молитися лише за себе – означає проявляти егоїзм і себелюбство. Богу дорогі всі люди. По цій причині, починаючи молитися, необхідно думати в першу чергу про людей, а потім вже про себе.
«Отче наш…» Друге. Звертаючись до Бога, ми називаємо Його «Отче». Ми підкреслюємо, ким Він є для нас. «Джерело» - одне із значень слова «отче». Ми приходимо до Бога з усвідомленням і впевненістю, що Він Джерело, Яке може задовольнити всі наші потреби.
Далі буде.........


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 травня 2009, 16:21 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Ти б хоч раз спробував, потім питав.

молитись до себе самого? ну я звичайно жартома люблю себе прирівнювати до бога але шоп собі молитись..може все таки розповісте з якою метою молитись самому собі?чи це треба робити коли роздвоєння особистості))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 травня 2009, 23:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
молитись до себе самого? ну я звичайно жартома люблю себе прирівнювати до бога але шоп собі молитись..може все таки розповісте з якою метою молитись самому собі?чи це треба робити коли роздвоєння особистості


Почнемо з того, що в кожному жарті - лиш крапля жарту, так, що ваші прирівнювання небезпідставні.
Але якщо вже мають місце прирівнювання, то чому б не спробувати, так само "жартома", поставити себе на місце Самого?
Чи може занадто "оригінальа" ідея? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 травня 2009, 23:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Ми приходимо до Бога з усвідомленням і впевненістю, що Він Джерело, Яке може задовольнити всі наші потреби.

Ага, за рахунок обдурених вами адептів!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 травня 2009, 21:39 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
2. НА НЕБЕСАХ
[I]«Отче наш, сущий на небесах!»[/I]
Важливо пам’ятати, що ми звертаємося не до того, хто живе на землі. Звертаючись до Бога, ми очікуємо надприродної допомоги. Ці слова показують нашу впевненість у Всемогутності Бога. Таким чином ми показуємо Богу своє смирення і повагу: «Господь, Ти вище за все! Я потребую Твоєї допомоги». Бог на небесах, а ми на землі, тому нам потрібний посередник. Ісус Христос і Дух Святий посередники між нами і Богом. Бог живе не небесах, а ми на землі для виконання Його цілей і планів.

3. ДА СВЯТшТЬСЯ ТВОЄ ІМ`Я
[I]«Да святится имя Твое…»[/I]
Ми маємо вклонитися Отцю як Святому. Перш ніж ми промовимо свої прохання, потрібно прославити Його.
Коли молитеся, прославте ім’я Бога, воздайте хвалу Його святості, любові, вірності, чистоті і милості. Захоплюйтеся Богом. Підносьте. Величайте. Славте. Коли молитва закінчиться, продовжуйте прославляти Його своїми ділами, відношенням до інших.
Напевно, ви не раз жалілися: «Не розумію, к інші можуть так довго молитися? У мене не вистачає слів, і я не знаю про що далі молитися». Це тому, що ви не вмієте молитися. Молитва – це не довгий список ваших потреб. Вона охоплює так багато, що можна молитися годинами! Якщо ви не вмієте молитися, через 20 хвилин ви виснажитеся, відчуєте втому, а потім вам стане нудно. Ісус говорить: «Спершу визнайте, що Отець – все для вас, і поклоняйтеся Йому». Якщо будете слідувати Його настановам, то обов’язково довідаєтеся, що є ще багато приводів для вас, щоб прославити Творця.
Далі буде......


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 травня 2009, 23:03 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Pastor, попрошу трохи оптимізувати (читай - зменшити) розміри таких чудових банерів такого не зовсім чудового "посольства божого". Воістину "...Ті, які збурили світ і сюди прийшли"...

П.С. Якщо Pastor не відреагує, то ми їх зменшимо... :cl: ехр


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 01:21 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
в цій молитві людина використовує владу, яку Бог дав їй на цій землі і наказує обставинам змінитися;


В молитві ми нічого і нікому і нічому не наказуєм. Хто ми такі ? Ми просимо Бога, якщо Його Воля, втрутитись в обставини, при чому так як хоче цього Він...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 02:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
В молитві ми нічого і нікому і нічому не наказуєм. Хто ми такі ?
Ну, чого ви так себе...
А про що Він говорить тут:
[Мк.11:23] [COLOR=blue]имейте веру Божию, ибо истинно говорю вам, если кто скажет горе сей: поднимись и ввергнись в море, и не усомнится в сердце своем, но поверит, что сбудется по словам его, - будет ему, что ни скажет.[/COLOR]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 03:00 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
На все Божа воля а не наша... Якщо та гора кинеться в море , то не по нашій волі... "имейте веру Божию" тобто наша віра підпорядкована Божій волі...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB