Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 12 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 03:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Але ні одна людина не скаже що вона досягла Царства Божого своїми силами.

Власне, так. Це і не можливо зробити самостійно. Але лишається ще дещо...
Цитата:
Мені імпонує такий приклад: "Яблуня родить яблука не для того, щоб довести всім, що вона яблуня, а тому що вона по природі інакше не може... "

Добре, що згадали про яблуню. А про те, що добре дерево може приносити плоди добрі, а гниле - гнилі, не забули?
Цитата:
Так само і християнин робить добрі діла, бореться з гріхом не для досягнення Царства, а з вдячності Богові за дароване прощення.

Тоді, будь-ласка, поясніть, що на вашу думку, конкретно мається на увазі в цитаті:
[color=blue]Царство Небесное силою берется, и употребляющие усилие восхищают его...[/color]
бо ви не прокоментували.
Особливо мені цікаво почути вашу думку про "зусилля", яке потрібно застосувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 04:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
[QUOTE]Pashtet пише:
А те що [size=2][COLOR=green][1][/COLOR][/size][COLOR=green] ви боретесь з гріхом[/COLOR] це є добра ознака, тому що [size=2][COLOR=green][2][/COLOR][/size][COLOR=green] гріх вас непокоїть[/COLOR], [size=2][COLOR=green][3][/COLOR][/size][COLOR=green] ви в гріху бачите проблему[/COLOR]... [size=2][COLOR=green][4][/COLOR][/size][COLOR=green] Гірше коли людина не бачить в гріху нічого поганого[/COLOR]...[/QUOTE]
Чотири твердження в одному реченні і стосовно кожного у мене є сумніви. Більші чи менші.
Здається, не все так однозначно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 16:34 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
КрішнА пише:
бла бла бла ...в результаті 9 річна дівчинка молила Бога про допомогу і хоч би цегла впала на башку педофілу ан нет,педофіл зробив позначку на тілі в честь чергової жертви.. дівчинка просила а Бог..мабуть музику слухав і не чув))


Чому Бог не допоміг? Чому не виникає питання: Де в цей момент були батьки тієї дівчинки? Бог довірив їм виховання цієї дитини, Бог довірив їм життя дитини... Де вони були? І як вони виправдаються перед Богом? А що вони зробили для того, щоб їх дитина не жила у хворому суспільстві? ....
Бог дав людині владу на землі. Кожна людина за щось, або за когось відповідальна. Якщо діти ще не можуть відповідати за себе, захистити себе, це мають робити їх батьки.
Чудеса відбуваються в нашому житті, але покладати надію лише на чудо і при цьому нічого від себе не робит - ц безвідповідальність.
----------------------------------------------------------------

[U]Як отримати відкриття Cлова Божого?
[/U]
[I]Для цього задайте собі ряд питань коли читаєте Біблію:[/I]
1. Що в даному розділі Бог хоче відкрити мені про Самого Себе?
2. Що в даному розділі Бог хоче відкрити мені про мене?
3. Чи є тут якийсь приклад, який я можу взяти собі для наслідування, шоб він був корисний для мене чи інших?
4. Чи є тут якась заповідь, наказ чи порада, якій я можу слідувати? (Якщо ви побачите їх в тексті - це послання для вас).
5. Чи є якісь помилки, неправильні вчинки в моєму житті, які це місце з Біблії "освітлює2 і мотивує мене змінювати?
6. Чи є якась обітниця для мене? (як тільки ви знаходитеобітницю чи виправлення, відразу ж помоліться взявши це слово перед Богом: кайтеся, якщо Писання вас докоряє чи беріть обітницю, тобто проголосіть її в своє життя).
7. Чи є тут ще щось, про що мені потрібно було б помолитися?

Звичайно ж, всі відкриття по кожному пункту мають бути записані.

Молитва допомогає християнам розвивати силу духу. Той, хто молиться, той перебуває в присутності Бога. Від молитовного життя залежить і життєва сила. Молитва визначає вагу християнина в духовному світі. Перш, ніж творити щось в фізичному світі, творіть це спочатку перед Богом і з Богом в таємній кімнаті, тоді ваша діяльність буде як завершальний акорд.
Пам`ятайте, що молитовне життя не може бути повноцінним без молитви заступництва. Якщо ви молитеся лише за себе, то ваше спасіння вельми сумнівне.
Стабільне молитовне життя підтримує вогонь в серці, надихає і дає сили. Постійне зростання в Слові і молитві очищує отоуючу вас атмосферу, послаблює духовний тиск. Це схоже на дизінфекцію. Духовний зріст, стабільні стосунки з Богом передбачають також зростання і перебування у вірі.

[U]Пам`ятайте[/U], Слово Боже і молитва - супутники християнина. В поєднанні вони, як збалансоване харчування: Слово Боже - їжа, а молитва - вода.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 червня 2009, 22:10 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Чому Бог не допоміг? Чому не виникає питання: Де в цей момент були батьки тієї дівчинки?

чекали на неї вдома наприклад
Цитата:
Pastor пише:
Бог довірив їм життя дитини... Де вони були? І як вони виправдаються перед Богом? А що вони зробили для того, щоб їх дитина не жила у хворому суспільстві? ....

а чому не врятувати дитину?хоча б не заради батьків а заради самої дитини?як 10 кар Єгипетських робити і Содом бомбити так це завжди готовий а як помогти комусь то ХАРАМ?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 червня 2009, 01:38 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Добре, що згадали про яблуню. А про те, що добре дерево може приносити плоди добрі, а гниле - гнилі, не забули?


Не забув... Просто це з іншої опери )))


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Тоді, будь-ласка, поясніть, що на вашу думку, конкретно мається на увазі в цитаті:
Царство Небесное силою берется, и употребляющие усилие восхищают его...
бо ви не прокоментували.
Особливо мені цікаво почути вашу думку про "зусилля", яке потрібно застосувати.


Я розумію це так... Те що під силу людині, те людина повинна робити, і тут немає ніяких питань. Ми ж не сядемо склавши руки і будемо чекати коли Бог прийде... Апостол Павло говорячи про віру і діла, конкретно каже, що діла грають важливу роль. Але є речі, які людина не в силі осягнути чи зробити, і тоді Бог робить те, що людині не під силу. І ви згодились з тим , що ніхто Царства Божого своїми силами не досягне... А в Еф 2:8-9 Павло говорить - "шбо благодатью вы спасены через веру, и сие не от вас, Божий дар:не от дел, чтобы никто не хвалился." Тобто ми не можемо на основі одного вірша з Біблії пояснити такі речі... Треба знайти таке розуміння, яке не суперечило б іншм місцям з Писання.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 червня 2009, 01:41 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Чотири твердження в одному реченні і стосовно кожного у мене є сумніви. Більші чи менші.
Здається, не все так однозначно.


Це вже вам видніше... З ваших слів я так зрозумів... Але можливо і не правильно зрозумів...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 червня 2009, 01:51 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия

КрішнА пише:
бла бла бла ...в результаті 9 річна дівчинка молила Бога про допомогу і хоч би цегла впала на башку педофілу ан нет,педофіл зробив позначку на тілі в честь чергової жертви.. дівчинка просила а Бог..мабуть музику слухав і не чув))

Бог це не курьєрська служба, чи якись сервіс на вимогу... Коли відкриються речі які ми зараз не бачимо чи не розуміємо, тоді люди визнають "велики и чудны дела Твои, Господи Боже Вседержитель! Праведны и истинны пути Твои, Царь святых!" Коли Бог прийде, будуть дані відповіді на всі питання... Звісно якщо ви атеїст, то ця віповідь вас не задовільнить...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 червня 2009, 03:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Треба знайти таке розуміння, яке не суперечило б іншм місцям з Писання.

В різних місцях про різне йдеться. Наприклад:
Цитата:
Pashtet пише:
Не забув... Просто це з іншої опери )))

Кому як треба, той так і трактує. Демагогія.

Цитата:
Pashtet пише:
Ми оправдані виключно через те, що Христос вже поніс наше покарання.

По-перше, "ми" це хто?
По-друге, якщо хтось вже виправдений, то навіщо йому ще щось робити:
Цитата:
Pashtet пише:
Те що під силу людині, те людина повинна робити, і тут немає ніяких питань. Ми ж не сядемо склавши руки і будемо чекати коли Бог прийде... Апостол Павло говорячи про віру і діла, конкретно каже, що діла грають важливу роль.


Цитата:
Pashtet пише:
І ви згодились з тим , що ніхто Царства Божого своїми силами не досягне...

я мав на увазі, що в принципі не може існувати таких понять як "своїми силами", "самотужки", "самостійно" та ін. Почнемо, хоча б, з того, що народитись людина сама не може. Для цього потрібно було створитися Всесвіту.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 червня 2009, 03:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
Коли Бог прийде, будуть дані відповіді на всі питання...

Коли?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 червня 2009, 02:17 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
По-перше, "ми" це хто?


Всі люди... Правила для всіх одинакові .



Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
По-друге, якщо хтось вже виправдений, то навіщо йому ще щось робити:


Виправдане серце хоче жити по новому. Ви колись були в ситуації коли вас пробачили ?

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Pashtet пише:
Коли Бог прийде, будуть дані відповіді на всі питання...

Коли?


"О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец." Марка 13:32


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 12 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB