Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 6 з 9 [ 87 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 19:55 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Ви пропонуєте всіх вишукати, пофарбувати волосся в один колір, "підкрутити" тембр та гучність голосових зв'язок, і всім в одній годині починати і одночасно закінчувати?
Це хіба - не плачевна картина?


Вибачте але це ви так пропонуєте... Я нічого не пропонував :D

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Чи часто вам доводиться чути, що ви адвентисти, не дуже правильно молитеся?


Ми керуємось тим що пише Біблія нарахунок молитви... А чути можна різне... Кожен має право на власну думку.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
формально чи по суті?
Якщо хтось під час молитви весь час плаче, то може і мені заплакати?
А як раптом він почне сміятися? Все лишати і сміятись?


Хіба я таке пропоную ?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:01 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Вчитель каже: [Мф.6:6] Ты же, когда молишься, войди в комнату твою и, затворив дверь твою, помолись Отцу твоему, Который втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно.


Тут немає що сказати.... Але щоб краще зрозуміти про що Христос тут говорить, треба почитати весь розділ... Він протиставляє молитву фарисеїв і справжню молитву... Фарисеї любили йдучи по вулиці стати на коліна в самому вузькому місці і молитись 45-50 хв., тим самим зробити "пробку" і звернути на себе увагу, (як свідчать різні історичні джерела) і Христос каже щоб ми так не робили)))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 06:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цікавий у вас підхід, нічого не скажеш.
Там де вам виходить, там "проканає" і твердження типу:
Цитата:
Ми керуємось тим що пише Біблія

А там де аргументів не вистачає раптом з'являються "різні історичні джерела". Хіба Біблія вже не в змозі тут допомогти?

А тепер за наведеними "фактами".
Ви коли говорите про фарисеїв, які "утоворювали пробку", ви ким себе почуваєте? Митарем, якому було все байдуже, крім його провини перед Богом, і який так плакав, що нічого навколо себе не міг бачити, і навіть думки у нього не виникало "поцікавитися" чи є тут ще хтось крім нього і Бога?
Чи може тим фарисеєм, який молючись, краєм ока "контролює ситуацію навколо": хто і наскільки "щиро" поводиться?
Яка вам справа до того, що людина вклякла серед вулиці на колінах? Вам достеменно відома причина цього? А може Бог йому сказав: "Стій і молися прямо тут!"?
Цитата:
Pashtet пише:
Він протиставляє молитву фарисеїв і справжню молитву...
в тому то і річ, що тільки двоє знають справжня молитва або ні - той хто молиться і Бог. Всі решта - спостерігачі.
Я, наприклад, не можу взяти на себе смиливість визначити чиюсь молитву правильною чи не правильною.
І мені не дуже цікаво слухати чиюсь думку про мої молитви крім того, що мені відповідає Сам.

Цитата:
Pashtet пише:
Христос каже щоб ми так не робили)))

Що саме? Не ставати на коліна у вузькому місці, чи не привертати до себе уваги?
Щось ви там вигадуєте, хлопці ))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:04 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А там де аргументів не вистачає раптом з'являються "різні історичні джерела". Хіба Біблія вже не в змозі тут допомогти?


Аргументів вистачає... Ви або просто хочете посперечатись або не читали Біблію.... Думаю що перше більше підходить, :D бо Христос давав неодноразово характеристику фарисеям.... І ви добре знаєте хто такі були фарисеї ))))

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А може Бог йому сказав: "Стій і молися прямо тут!"?


Аргументи накшталт "А може" не переконливі ))

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
в тому то і річ, що тільки двоє знають справжня молитва або ні - той хто молиться і Бог. Всі решта - спостерігачі.
Я, наприклад, не можу взяти на себе смиливість визначити чиюсь молитву правильною чи не правильною.
І мені не дуже цікаво слухати чиюсь думку про мої молитви крім того, що мені відповідає Сам.


Я теж не можу взяти на себе таку відповідальність ))) Я ж Вам не казав що вашу молитву Бог не приймає.... Це взагалі не компетенція людини... Ми можемо обмежитись тільки тим що Біблія каже про це ....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 19:11 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Що саме? Не ставати на коліна у вузькому місці, чи не привертати до себе уваги?
Щось ви там вигадуєте, хлопці ))



(Мф.6:5,6) 5 ш когда молишься, не будь, как лицемеры, которые любят в синагогах и на углах улиц, останавливаясь, молиться, чтобы показаться перед людьми. шстинно говорю вам, что они уже получают награду свою.
6 Ты же, когда молишься, войди в комнату твою и, затворив дверь твою, помолись Отцу твоему, Который втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно.

Питання є ? :D Я ж не можу вам кожен вірш тлумачити... Просто читайте ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 травня 2009, 23:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
І ви добре знаєте хто такі були фарисеї ))))
Знаю? Можливо. Але "моє" знання може суттєво відрізнятися від ще чийогось.

Цитата:
Pashtet пише:
Питання є ?
звичайно, є.

Цікаво, чи ви розумієте, що в цьому реченні слова "лицемеры", "на углах улиц, останавливаясь, молиться" и "чтобы показаться перед людьми" - стоять поруч не випадково?
Поки що у мене від носно цього є сумнів. Забагато уваги приділено обставинам.
Це речення прекрасно зберігає зміст і без опису місць дії:
[color=blue]ш когда молишься, не будь, как лицемеры, которые любят молиться, чтобы показаться перед людьми.
[/color]
Цитата:
Pashtet пише:
Аргументи накшталт "А може" не переконливі ))
Деколи краще вже тепер зважити на "а може", ніж з'ясувати, що "так воно і було", коли вже пізно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 травня 2009, 20:37 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Цікаво, чи ви розумієте, що в цьому реченні слова "лицемеры", "на углах улиц, останавливаясь, молиться" и "чтобы показаться перед людьми" - стоять поруч не випадково?
Поки що у мене від носно цього є сумнів. Забагато уваги приділено обставинам.
Це речення прекрасно зберігає зміст і без опису місць дії:
ш когда молишься, не будь, как лицемеры, которые любят молиться, чтобы показаться перед людьми.


Я не наважуюсь робити якісь ревізії Святого Письма... Так як написано, так і сприймаю.... А якщо вирізати слова, то можна такого намутити що біда буде...


Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Деколи краще вже тепер зважити на "а може", ніж з'ясувати, що "так воно і було", коли вже пізно



Може , деколи, а вдруг... :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 травня 2009, 22:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Ви
Цитата:
якісь ревізії
від аналізу (хоча б синтаксичного, хоча б на рівні 7-го классу зош) відрізняєте?

Цитата:
Pashtet пише:
Може , деколи, а вдруг... :lol:

Я вас насмішив?
Як би ви не поспішали так сильно, то можливо помітили б, що мова йдеться про засудження (або потенційну її можливість) людей, мотиви поведінки яких нам достеменно не відомі і тому, можуть бути нам не зрозумілі.

Тому і пропонується бути обережніше з навішуванням ярликів типу "фарисей", "лицемір" і т.ін., тим більше, тільки за зовнішніми ознаками або за поведінкою.
І одним з методів, який би міг запобігти необережному осуду, можуть стати, як раз, такі смішні для вас:
Цитата:
Може , деколи, а вдруг...
І нічого тут смішного не має, тому, що до ближніх треба ставитися з обережністю.
І от у цьому, стосовно себе, у мене немає ні сумнівів і ні яких "може, деколи, а раптом"


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 15:31 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pashtet пише:
Треба поцікавитись як Бог хоче , а не хто собі як забажає... З Біблії явно видно що Бог деяке поклоніння приймає, а деяке ні..

і яким чином Бог має повідомити про власне бажання?
Цитата:
Pashtet пише:
Ми можемо обмежитись тільки тим що Біблія каже про це ....
а точніше тим як ви субйективно сприймаєте написане в біблії)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 21:52 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
Pashtet пише:
Я є Адвентистом 7 дня


Адвентисти не моляться іншими мовами - це їх право. Інші протестанські рухи - п`ятидесятники, харизматичні церкви -, моляться. І це їх право. Бог не буде нікому і нічого нав`язувати. Те, що ми, слухавши, почуємо, те і наше.
_______________________________________

Не варто всіх робити адвентистами. Люди мають право почути про можливості, які дає Бог і вирішити для себе чи потрібно їм це, чи ні.
Нам же, браття, треба шукати те, що об`єднує - Христа розп`ятого.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 9 [ 87 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB