Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 9 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 травня 2009, 01:37 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
КрішнА пише:
якщо це були одні й ті ж то один із їхніх синів Каїн ,після вбивства Авеля боявся що "всякий хто зустріне його"вбйе Каїна або нанесе якусь шкоду))але ж на той момент існувало лише 3є людей..Адам ,Єва,Каїн..то кого боявся Каїн?власних батьків..більше ж небуло нікого


Адам прожив 930 років... Скільки за цей час можна мати дітей ? Сам факт, що Каїн боявся що його вб"ють, говорить про те, що ті кого він боявся були його родичі, інакше яке би їм було діло до нього.... Біблія не перераховує всіх до одного хто жив в ті часи, а тільки тих хто, так би мовити, вніс свій позитивний чи негативний вклад в історію боротьби добра і зла на землі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 травня 2009, 14:32 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pashtet пише:
Адам прожив 930 років... Скільки за цей час можна мати дітей ? Сам факт, що Каїн боявся що його вб"ють, говорить про те, що ті кого він боявся були його родичі

та можна мати скільки хочеш але чомусь коли я читав біблію то там родовід іде від Адама і по драбинці вниз до Давида чи до кого там..І з Адамовиз дзєцєй там лише Каїн Авель і Сиф згадуюцця ..дивина

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 травня 2009, 20:31 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
КрішнА пише:
та можна мати скільки хочеш але чомусь коли я читав біблію то там родовід іде від Адама і по драбинці вниз до Давида чи до кого там..І з Адамовиз дзєцєй там лише Каїн Авель і Сиф згадуюцця ..дивина


То є родовід Ісуса Христа.... Тобто родова ниточка від Адама до Христа...
Там навіть 12 синів Якова не згадуються, а тільки Юда, бо через нього ця ниточка пройшла...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 15:32 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pashtet пише:
То є родовід Ісуса Христа.... Тобто родова ниточка від Адама до Христа... Там навіть 12 синів Якова не згадуються, а тільки Юда, бо через нього ця ниточка пройшла..

тоді виходить що Каїн одружився з сестрою)інцест таваріщі)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 00:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
інцест таваріщі
"а що робити? Що робити?!" ©

Як дотепно...
Cядь, почитай, подумай.

[size=2][Быт.20:1-14] Авраам поднялся оттуда к югу и поселился между Кадесом и между Суром; и был на время в Гераре. ш сказал Авраам о Сарре, жене своей: она сестра моя.

ш послал Авимелех, царь Герарский, и взял Сарру. ш пришел Бог к Авимелеху ночью во сне и сказал ему: вот, ты умрешь за женщину, которую ты взял, ибо она имеет мужа. Авимелех же не прикасался к ней и сказал: Владыка! неужели ты погубишь и невинный народ? Не сам ли он сказал мне: она сестра моя? ш она сама сказала: он брат мой. Я сделал это в простоте сердца моего и в чистоте рук моих. ш сказал ему Бог во сне: и Я знаю, что ты сделал сие в простоте сердца твоего, и удержал тебя от греха предо Мною, потому и не допустил тебя прикоснуться к ней; теперь же возврати жену мужу, ибо он пророк и помолится о тебе, и ты будешь жив; а если не возвратишь, то знай, что непременно умрешь ты и все твои.

ш встал Авимелех утром рано, и призвал всех рабов своих, и пересказал все слова сии в уши их; и люди сии весьма испугались. ш призвал Авимелех Авраама и сказал ему: что ты с нами сделал? чем согрешил я против тебя, что ты навел было на меня и на царство мое великий грех? Ты сделал со мною дела, каких не делают. ш сказал Авимелех Аврааму: что ты имел в виду, когда делал это дело?

Авраам сказал: я подумал, что нет на месте сем страха Божия, и убьют меня за жену мою; [U]да она и подлинно сестра мне: она дочь отца моего, только не дочь матери моей[/U]; и сделалась моею женою; когда Бог повел меня странствовать из дома отца моего, то я сказал ей: сделай со мною сию милость, в какое ни придем мы место, везде говори обо мне: это брат мой.
ш взял Авимелех мелкого и крупного скота, и рабов и рабынь, и дал Аврааму; и возвратил ему Сарру, жену его.[/size]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 травня 2009, 02:39 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 травня 2009, 03:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Yo)!(,
надпись правильная.
А какой вопрос?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 04:08 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А какой вопрос?

просто вона розбігається із змістом картинки і історії середньовічного християнства а так то ніби ніц)
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Як дотепно... Cядь, почитай, подумай.

я тобі про Каїна написав..він або брав в дружини неіснуючу жінку або сестру..чому тоді інцест довзволено було а тепер ні))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 04:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
а тепер ні))
хто тобі забороняє?
Чи може ти не чув, що дітки можуть бути неповноцінними?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 04:36 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
хто тобі забороняє? Чи може ти не чув, що дітки можуть бути неповноцінними

ну сЦерква начебто атріцає дуже це мов гріх тра-ляля а Каїн тоді на кому женивсі..ми ж тоді всі були братія і сестри..а наука не рекомендує такі забавки)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB