Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 11 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2009, 11:34 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
влучна відповідь

але з Християнством інша штука,тут явно не шибко замасковане перетаскування ковдри на себе..це я про істину в останній інстанції і ще зважаючи на те що більшість біблійних міфів так з категорії "міф" і не вилізли,а вже кажуть що всі крім них неправі

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2009, 18:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
Християнством інша штука,тут явно не шибко замасковане перетаскування ковдри на себе..
можливо, цей вислів буде вірним, якщо "змішати до купи" всі релігійні течії, що згадують у своїй практиці вчення Христа з самим вченням. Але якщо відділити - то картина змінюється більш ніж суттєво.
Дивлячись що називати християнством.

Усвідомлюючи, які асоціації з цим терміном виникають у більшості, можливо, деколи варто уточнювати, що саме мається на увазі: сукупність певних явищ, пов'язаних так чи інше з вченням Христа, чи суто само вчення.

Тому у випадку, коли йдеться про християнські організації - тут я можу дещо погодитись.
Але у випадку, коли йдеться суто про вчення - ніякого перетаскування немає.

Цитата:
КрішнА пише:
більшість біблійних міфів так з категорії "міф" і не вилізли

ви щойно самі відповіли на це.
Я маю на увазі, що для де-кого факт може потрапити у категорію "міфи" якраз тільки
Цитата:
через те шо вони [U]нешарять про шо він[/U] ...

Плюс до того,
Цитата:
є такі які взагалі жанр фантастика нелублять і матриця їх не шипко і впирає.
так само як є і такі у яких дещо "туго" з алегоріями, притчами і іншими "коенами".
А якщо пригадати про те, що більшість "матеріалу" писалася "давним-давно", то стає очевидним, що і "оробляти" його треба певне дещо обережніше і уважніше. І головне, не упереджено.
А якесь інше ставлення до Книг - свідчення незрілості світогляду. Але це тимчасове явище.
Поки що.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2009, 11:52 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
так само як є і такі у яких дещо "туго" з алегоріями, притчами і іншими "коенами".
А якщо пригадати про те, що більшість "матеріалу" писалася "давним-давно", то стає очевидним, що і "оробляти" його треба певне дещо обережніше і уважніше. І головне, не упереджено.
А якесь інше ставлення до Книг - свідчення незрілості світогляду. Але це тимчасове явище.
Поки що.


те що Христос Воскрес всі Християни в один голос кричать шо це не алегорія якась а реальне воскресіння із мертвих.Чи то може люди вже воскресати навчились?А сам Вітхозавітній Бог Ягве так самояк і Зевс,Перун,Індра це міф.Просто персонаж Єврейської міфології.
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
можливо, цей вислів буде вірним, якщо "змішати до купи" всі релігійні течії, що згадують у своїй практиці вчення Христа з самим вченням. Але якщо відділити - то картина змінюється більш ніж суттєво.
Дивлячись що називати християнством.

кожна течія з окрема представляє Християнтво..так як головним обйектом поклоніння і "ідолом"і прикладом для наслідування є Ісус Христос..а те був він Богом чи людиною і як він помер і де ,ц вже нюанси.
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
А якщо пригадати про те, що більшість "матеріалу" писалася "давним-давно", то стає очевидним, що і "оробляти" його треба певне дещо обережніше і уважніше. І головне, не упереджено.

тут обробляй не обробляй те що поклоніння Ягве і нікому іншому мало б бути з точки зору Біблійної це факт.
Але у випадку якщо всі біблійні події з участю Ягве,Каїа та Авеля це просто алегоричні історії так скажемо байки з яких треба зробити висновок тоді погоджуюсь.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2009, 02:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
це просто алегоричні історії так скажемо байки з яких треба зробити висновок

зараз модно купувати діткам потужні компьютери. Вони на них граються. І через 3-4 місяці втрачають інтерес. Головним чином тому, що для них компьютер - це просто ігрова приставка на який ще можна послухати музичку та подивитися кіношку. Ну, ще, може інет.

Цитата:
КрішнА пише:
те що поклоніння Ягве і нікому іншому мало б бути з точки зору Біблійної це факт
ви або не читали Біблію взагалі, або читали неуважно.

Цитата:
КрішнА пише:
головним обйектом поклоніння і "ідолом"і прикладом для наслідування є Ісус Христос..а те був він Богом чи людиною і як він помер і де ,ц вже нюанси.
не всі, далеко не всі, саме так розуміють християнство. Часто складається враження, що об'єктом поклоніння стають і самі книги (див. напр. тему "Об'єкт. аналіз екуменізму").
Якщо відірвати вашу репліку від контексту, то вона, як на мене, дуже близько стоїть до того, як мало би сприйматися вчення викладене у Новому Заповіті.

Цитата:
КрішнА пише:
те що Христос Воскрес всі Християни в один голос кричать шо це не алегорія якась а реальне воскресіння із мертвих.

Кожна реальна подія це обов'язково в той самий час і алегорія.
А от алегорія наврядчи може існувати у відриві від реальних подій.

Цитата:
КрішнА пише:
Чи то може люди вже воскресати навчились?

Як що за вашими словами, те, ким був Христос, Богом чи людиною - нюанси, то, звичайно, навчилися.
В іншому випадку: Христос навчився, про нас - поки що невідомо ))
Я думаю, ми просто "підзабули" як це робиться і Він прийшов "нагадати".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2009, 02:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
А сам Вітхозавітній Бог Ягве так самояк і Зевс,Перун,Індра це міф.Просто персонаж Єврейської міфології.
яким чином ви це встановили? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2009, 11:52 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
В іншому випадку: Христос навчився, про нас - поки що невідомо ))

можете привести докази воскресіння? але воскресіння в прямому сенсі а не якусь алегорію придумати.
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
яким чином ви це встановили?

ну власне кажучи ані існування Зевса ані Перуна ані Ягве поки що не доведено як реально існуючих істот чи хто вони там.Поки що вони існують реально лише як персонажі міфологій різних народів.Чи Ягве існує а Зевс ні тому що єврейські міфи поширеніші стали і їх чомусь більшість сприняло за чисту монету?
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
зараз модно купувати діткам потужні компьютери. Вони на них граються. І через 3-4 місяці втрачають інтерес. Головним чином тому, що для них компьютер - це просто ігрова приставка на який ще можна послухати музичку та подивитися кіношку. Ну, ще, може інет.

для мене також ..(бо навчання скінчилось)але інтерес не пропав..головне шоб була нова музика і нові ігри
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
ви або не читали Біблію взагалі, або читали неуважно.

"не знай інших Богів передо мною"(с)10 заповідей
"Я є Альфа і Омега"(с)Ісус(цитата з НЗ)

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
не всі, далеко не всі, саме так розуміють християнство. Часто складається враження, що об'єктом поклоніння стають і самі книги (див. напр. тему "Об'єкт. аналіз екуменізму").
Якщо відірвати вашу репліку від контексту, то вона, як на мене, дуже близько стоїть до того, як мало би сприйматися вчення викладене у Новому Заповіті.

але,в першу чергу це має бути конкретний монотеїзм а вже потім..етика..тобто всі ці добрі діла і т.д. наскільки мені пояснювали якшо ти атеїст чи буддист або язичник ніц не варті.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 липня 2009, 02:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
наскільки мені пояснювали
дещо прояснюється.

Цитата:
КрішнА пише:
"не знай інших Богів передо мною"(с)10 заповідей
"Я є Альфа і Омега"(с)Ісус(цитата з НЗ)

мені не зрозуміло, який зміст ви в це вкладаєте.

Цитата:
КрішнА пише:
головне шоб була нова музика і нові ігри
а між тим на таких самих комп'ютерах люди проектують машини та споруди, програмують, малюють, пишуть музичні та літературні твори.
А для когось ПК може так і залишитися медіа-центром. На все життя ))
Так само і Біблія. Для когось це "набір примітивних оповідань", а для когось - невичерпне джерело для розвитку.

Цитата:
КрішнА пише:
ну власне кажучи ані існування Зевса ані Перуна ані Ягве поки що не доведено

У вишій математиці є функції, що описують поверхні порядок яких більший за 3. Все точно доведено. Але "помацати" їх неможливо.
Доведення є - об'єкту немає.
І в той самий час поруч з нами є речі існування яких ні пояснити, ні тим більше довести не можливо. Або як ви пишите, поки що неможливо. Хоча я думаю і це не вся правда.
Можна впертися і атріцать електричний стум. Перейти жити в гори.
Можна нічого не знати про квазари. Але існувати вони від цього не перестануть.
Не хочете про це нічого знати? Тоді це ваші проблеми ))

Цитата:
КрішнА пише:
можете привести докази воскресіння?
можу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 липня 2009, 12:06 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
У вишій математиці є функції, що описують поверхні порядок яких більший за 3. Все точно доведено. Але "помацати" їх неможливо.
Доведення є - об'єкту немає.
І в той самий час поруч з нами є речі існування яких ні пояснити, ні тим більше довести не можливо. Або як ви пишите, поки що неможливо. Хоча я думаю і це не вся правда.
Можна впертися і атріцать електричний стум. Перейти жити в гори.
Можна нічого не знати про квазари. Але існувати вони від цього не перестануть.
Не хочете про це нічого знати? Тоді це ваші проблеми

це все конечно гуд але де докази тоді що не існує Зевса,Перуна,Індри?
давайте їх також робити реальними істотами.І доречі математичним функціям ніхто не молиться і не поклоняються і тим більше не пермсоніфікують,а в тій формі Бога в якій подає його Х-во якісь би докази та й мали б бути.Знову ж таки як пропонував до прикладу один хлопака тут помолитись пару раз шоб лампочка засвітилась.
Так де докази єдиної правоти Х-ва і того що іншх Богів начебто не існує?

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
а між тим на таких самих комп'ютерах люди проектують машини та споруди, програмують, малюють, пишуть музичні та літературні твори.
А для когось ПК може так і залишитися медіа-центром. На все життя ))
Так само і Біблія. Для когось це "набір примітивних оповідань", а для когось - невичерпне джерело для розвитку


ну я радий за тх людей..я в колледжі теж за допомогою проги кеслення робив..а тепер..развлечения и только.
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
мені не зрозуміло, який зміст ви в це вкладаєте

претенеднство на істину в останній інстанції+ревнивість(у випдку з заповіддю)чи Христинство вже не стверджує що його позиція єдино-правильна
і лише "християнський шлях"правильний а решта ні.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 липня 2009, 13:15 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
КрішнА пише:
те що Христос Воскрес всі Християни в один голос кричать шо це не алегорія якась а реальне воскресіння із мертвих.


Про Воскресіння Христа пишуть історики того часу, які не були прибічниками християнства, наприклад Флавій. І про Христа згадок в історичних книгах того часу більше ніж наприклад про Олександра Невського, про якого ми вчили в школі. І нікому навіть в голову не приходить сказати, що Невський міфічний герой. Ми жили в часи радянської пропаганди, де нам розповідали про єволюцію і т.д., тому про Невського нам розповіли, а про Ісуса Христа ні ))).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 04:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
претенеднство на істину в останній інстанції+ревнивість(у випдку з заповіддю)

І все? :shock: :)

Цитата:
КрішнА пише:
чи Христинство вже не стверджує що його позиція єдино-правильна і лише "християнський шлях"правильний а решта ні.
єдино-правильна відносно чого?
Християнський шлях ДО ЧОГО?
І знову ж таки, що це за термін такий "християнський"?
Ви про інквізицію, чи про Св. Миколая зараз говорите? Я не розумію.

Цитата:
КрішнА пише:
але де докази тоді що не існує Зевса,Перуна,Індри?
вам треба, щоб вони існували? Треба? Дуже? То, які проблеми?

Цитата:
КрішнА пише:
.І доречі математичним функціям ніхто не молиться і не поклоняються і тим більше не пермсоніфікують
ой-йо-йой... У вас попереду багато цікавих відкриттів (я вже, здається, казав). Якщо ви про це не чули, або чомусь не знаєте, то це не означає, що цього немає.

Цитата:
КрішнА пише:
а в тій формі Бога в якій подає його Х-во якісь би докази та й мали б бути.
Що ви вважаєте Х-вом я так і не зрозумів.
Вчення Ісуса Христа побудовано на реальних доказах.


Цитата:
Pashtet пише:
Ми жили в часи радянської пропаганди, де нам розповідали про єволюцію і т.д., тому про Невського нам розповіли, а про Ісуса Христа ні ))).
мені, прямо, вас шкода )) Ви жили в часи радяньської пропаганди за колючим дротом де не було бібліотек? І церков не було теж?
Певно, ми жили в різних країнах ))


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB