Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 26 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2016, 14:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
myrko написав:
yanychar написав:
Чи Його вже ніхто й не питає?!..Зображення

Судячи з постів, керівники отої емілиної кантори мают відав прямий зв'язок зі Сатаною і він ім доповідає про свої плани...
:crazy:

Пане Мирку, навіть якщо Сатана і має якісь плани стосовно Землі, але я знаю про ті плани не від нього, а від Бога Єгови, бо саме він наказав написати про це у Біблії. Хіба що для вас Боже Слово не є авторитетом?
А як є, то не фантазуйте, будь-ласка!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2016, 14:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY написав:
Емілія написав:
Наразі світом править не Бог, а Сатана


Значить Ваше PR-агенство працює погано та підлягає розпуску, якщо Вашого шефа скинули, а на його місце прийшов інший. Кажуть "святе місце пустим не буває". Якщо один менеджер неякісно працює - його змінять. Значить не такий вже всесильний Ваш керівник, раз дозволив себе скинути.

То які претензії. Шефа скинули - шукайте нову роботу. Можливо в нового керівника знайдуться для Вас підходящі вакансії - надішліть йому резюме ;)


А ви змінили б шефа який відстоює справедливість та карає здирників лише тому, що хтось паплюжить його ім'я? Така ситуація триватиме аж до суду над людством.
А поки що варто замислитись, чому Бог дає нам можливість вибирати між добром і злом.
Нажаль, треба визнати, що не лише в православній церкві, але й в інших релігіях є корисливість та обурлива поведінка, що відвертає людей від Бога, У Біблії відверто розповідається про такі випадки. Згадати хоча б синів Ілія, котрі зловживали привілеями священиків, бо поводилися негідно. Вони оббирали людей, які приносили жертви Богові, забираючи від них найкраще. Також вони чинили розпусту з деякими жінками, які служили при скинії. Таким чином вони зневажали не лише людей, але й Бога. (1 Самуїла 2: 12-16; 22, 23).

Та не варто думати, що Бог не помічає такої несправедливості Ці нікчемні священики були попереджені, а згодом покарані за свої вчинки. Також був покараний їхній батько первосвященик Ілій. Адже через його поблажливість до синів багато-хто зазнав кривди та розчарування. (1 Самуїла 2: 12-34).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2016, 15:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Емілія написав:
Пане Мирку, не фантазуйте, будь-ласка!
На рахунок фантазій :-D
Я не знаю, ким написаний оригінал Біблії (на цю тему, взагалі волію не розмовляти з незнайомими людьми
і тим більше - не годувати форумних тролів), але загальновідомий факт, що книга книг багатократно редагувалась багатьма людьми. Більшість з них, нажаль, були такі, як Ви...
:pardon:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2016, 18:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
myrko написав:
На рахунок фантазій :-D
Я не знаю, ким написаний оригінал Біблії (на цю тему, взагалі волію не розмовляти з незнайомими людьми
і тим більше - не годувати форумних тролів),

Наукові джерела як аргумент підходять?

myrko написав:
але загальновідомий факт, що книга книг багатократно редагувалась багатьма людьми. Більшість з них, нажаль, були такі, як Ви...
:pardon:

Та не вибачайтеся, а краще приведіть приклад. Раз загальновідомі факти є для вас переконливими, то може поділитеся з нами? Що саме було редаговано, ким, коли. Тоді стане зрозуміло чому ви маєте упередження до Біблії.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2016, 18:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Емілія написав:
то може поділитеся з нами?

І не надійтеся :-D . Продовження розмови не буде, тому що
myrko написав:
волію не годувати форумних тролів

:hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2016, 00:43 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
А ви змінили б шефа який відстоює справедливість та карає здирників лише тому, що хтось паплюжить його ім'я? Така ситуація триватиме аж до суду над людством.

Якщо мій Шеф лузер, а я прагну росту та справедливості - то нащо мені той Шеф? Мене цікавить справедливість, якщо мій Шеф забив болт на неї - я йду до справедливості без нього. Якщо він не в силах поставити Сатану на своє місце, а Сатана його скинув та тепер володіє світом? А раз скинули - значить нелегітимний, скільки би не казав, що він ще живий та легітимний, був вже один такий святий...

Я би теж стримувався і не годував тролів (до цього часу стримувався, а тепер можна і розважитись) Тому не проти наукових джерел. Але чур Біблія науковим джерелом не являється, якщо не хочете, щоб я цитував Леніна - теж "наукове джерело"))

Емілія написав:
приведіть приклад. Раз загальновідомі факти є для вас переконливими, то може поділитеся з нами? Що саме було редаговано, ким, коли


1. Біблія писалась староєвройською та арамейською. Якщо Ви вже така біблійна в дошку - та вірите в Ягве, вчіть староєврейську. Єгова це всього лиш перекручування старих письмен. Га?! Не науковий факт?! Однойменна кантора імені сабжа, адептом якої Ви є була створена Чарлзом Расселлом у 1872 році, чого тільки в 1872 році? Чо так довго думали? Бог світ створив ще коли? а свідки з'явились через тисячоліття. Так довго не живуть))

2. Щодо Біблії - пригадайте її складові: книги пророка Даниїла та книги Ездри (Даниїл - людина, відповідно грішний, грішний писав не треба мені розповідати, що ці пророки для Бога були як Siri для власників iPhone - люди писали, люди грішні, значить письмо - грішне. Я читав Біблію і не тільки її та не бачив на жодній сторінці "З моїх слів записано вірно. Бог"), Евангеліє від різних дядьків - все писане ЛЮДЬМИ. Не факт?

3.Писане на староєврейській, арамейській та койне. Ви хоч одну з цих мов знаєте?! Ви читаєте переклади. Хоча би переклади з оригіналу? Нє?! Переклади з перекладів??? Спитайте хоча би одного лінгвіста чи переклад з перекладу це те саме що оригінал? Ці всі перекладачі не могли помилитись? Бог завізував, що переклад правильний? Як каже один мій товариш - якщо Ви читаєте оригінал - я не проти дискусії, якщо ваша релігія це всього лиш копія і то не найкраща - про що з Вами говорити? :)

Бог любив трійцю, най тролі теж люблять... Вищенаведено факти, заперечте. Я дуже приємно здивуюсь, якщо виявиться, що я помиляюсь та Ви в досконалості володієте хоча би івритом, біс з ним койне та арамейською))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2016, 01:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY написав:
Емілія написав:
А ви змінили б шефа який відстоює справедливість та карає здирників лише тому, що хтось паплюжить його ім'я? Така ситуація триватиме аж до суду над людством.

Якщо мій Шеф лузер, а я прагну росту та справедливості - то нащо мені той Шеф?

Ісус сказав що переміг світ, а згодом його вбили. Учні повтікали, один його зрадив, а один зрікся. По-вашому, він лузер?
SPY написав:
Мене цікавить справедливість, якщо мій Шеф забив болт на неї - я йду до справедливості без нього.

Ваше право. Питання щодо справедливості: Жовтнева революція була справедливою? Мабуть Ленін так вважав...
SPY написав:
Якщо він не в силах поставити Сатану на своє місце, а Сатана його скинув та тепер володіє світом?

А хто вам сказав, що Сатана його скинув?
SPY написав:
А раз скинули - значить нелегітимний, скільки би не казав, що він ще живий та легітимний, був вже один такий святий...

От зрівняли! У Греції та Римі богів наділяли людськими рисами. От вони і чудили як люди. Але Бог, який створив світ володіє мудрістю та силою і здатен захистити себе і свою владу.
А владу Сатані Бог передав з певних причин і лише на визначений час.

http://hyacinthis.blogspot.com/2012/11/blog-post_14.html?m=0

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2016, 02:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
[off]Жорстокі звичаї цього форуму призвели до глобального вимирання популяції тролів! Тут має бути смайлик, що в істериці качається по підлозі вмираючи зі сміху [/off]
Вибачте, легендарна Адміністраціє, не знаю де тут теги офтопу.
:oftop: Ось, знайшла. А де той, що вмираючи від сміху сильно переживає за долю форумних тролів???

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2016, 09:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Емілія написав:
[off]Жорстокі звичаї цього форуму призвели до глобального вимирання популяції тролів! Тут має бути смайлик, що в істериці качається по підлозі вмираючи зі сміху [/off]


Такий піде?! Зображення

Емілія написав:
Ось, знайшла. А де той, що вмираючи від сміху сильно переживає за долю форумних тролів???


Може таке? Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2016, 13:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Дякую, пане Яничаре! Той, що в кедах - саме те!

SPY написав:
Я би теж стримувався і не годував тролів (до цього часу стримувався, а тепер можна і розважитись) Тому не проти наукових джерел. Але чур Біблія науковим джерелом не являється, якщо не хочете, щоб я цитував Леніна - теж "наукове джерело"))

Вітаю із закінченням безтролевої дієти.
Біблія не є науковою працею, але для мене вона - авторитетне джерело, гідне довіри. Звісно, я не вимагаю від інших такого ж ставлення. Всього-навсього, звертаюсь до вашої логіки та здорового глузду.

SPY написав:
1. Біблія писалась староєвройською та арамейською. Якщо Ви вже така біблійна в дошку - та вірите в Ягве, вчіть староєврейську. Єгова це всього лиш перекручування старих письмен. Га?! Не науковий факт?!

Нє. Люди на сьогодні не знають як насправді вимовляти ім'я Бога. Тому ні я ні будь-хто не може стверджувати, що саме та вимова його імені правильна.

SPY написав:
Однойменна кантора імені сабжа, адептом якої Ви є була створена Чарлзом Расселлом у 1872 році, чого тільки в 1872 році? Чо так довго думали? Бог світ створив ще коли? а свідки з'явились через тисячоліття. Так довго не живуть))

Релігійна організація Свідків Єгови була створена маленькою групою ентузіастів, що вивчали Боже Слово. Цю назву було прийнято не одразу. Після того, як стало зрозуміло більш глибше наміри Бога, люди, які називали себе дослідниками Біблії вирішили, що мають відповідальність поширювати знання та правду з Біблії стаючи таким чином свідками самого Бога. До того ж, бути свідками наказав своїм учням Ісус. Ісус про себе сказав: "Я свідок вірний та правдивий" тому його справу мали продовжити учні.
А до того часу свідками Бога були вірні люди які мали певні доручення різного характеру, а також священики та пророки.

SPY написав:

2. Щодо Біблії - пригадайте її складові: книги пророка Даниїла та книги Ездри (Даниїл - людина, відповідно грішний, грішний писав не треба мені розповідати, що ці пророки для Бога були як Siri для власників iPhone - люди писали, люди грішні, значить письмо - грішне. Я читав Біблію і не тільки її та не бачив на жодній сторінці "З моїх слів записано вірно. Бог"), Евангеліє від різних дядьків - все писане ЛЮДЬМИ. Не факт?

Факт - писали люди, і цього не приховували. Але в тому-то й річ, люди писали надхнені Божим святим духом. Декому з них були дані унікальні пророцтва, що збулися колись. Деякі з пророцтв збуваються на наших очах. От це і служить наче печаткою слів Бога - що сказав - те й здійснив! І жоден не може йому перешкодити в цьому (в тому числі Сатана).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 26 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB