Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 22 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 09 лютого 2012, 23:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом...

"Икона Владимира Путина, находящаяся в нижегородской области в храме секты «Воскрешающая Русь», обновилась и замироточила. По словам членов организации, чудо произошло благодаря вере народа в особое предназначение премьер-министра и кандидата в президенты РФ.
Зображення
Официальный сайт Матушки Фотиньи

«Внимание! С 19.01.2012 в храме обновилась и замироточила икона Владимира Путина, а также его освященный портрет. Господь дает нам такие знаки Своего благодатного присутствия», — сказано на сайте «матушки» Фотиньи, основательницы секты почитателей Владимира Путина. Организация расположена в поселке Большая Ельня Нижегородской области.

«Путин — это путь иной для России. В одной из своих прошлых жизней он был князем Владимиром и крестил Русь, теперь Владимиру Владимировичу предстоит заново покрестить нашу языческую страну!», — утверждает почитательница премьер-министра. Официальной реакции на сообщение о чуде мироточения еще не поступило, однако ранее пресс-секретарь Владимира Путина Дмитрий Песков заявлял, что его начальник не одобряет подобные типы почитания. В свою очередь нижегородская епархия считает, что Фотинья не является православной и ее учение никак не связано с РПЦ."

Правда...
"В нижегородской епархия считают, что Фотиния не является православной, а ее так называемое священнослужение по образу и подобию православного богослужения, никакого отношения к Русской Православной Церкви не имеет. Эту деятельность нельзя назвать иначе как сектантской. В поселке даже был установлен специальный дорожный знак, указывающий дорогу к действующему православному храму.
Местные жители требовали выселить Фролову, однако власти не усмотрели для этого законных оснований."

У нижегородских сектантов замироточила икона Путина

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2012, 12:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
ну і шо... цікаво чи ікона ЮТ замироточить :?: :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 26 березня 2012, 12:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Зображення

Цитата:
Друзья, берём на заметку. В православном обозрении "Радонеж" дают ценные советы, что дарить батюшке на день рождения. Советует батюшка Д. Смирнов. Не скупитесь!

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re:
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2013, 11:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Дійшла нарешті до цієї теми....

КрішнА написав:
Цитата:
Микола Гунько пише:
Месія згідно книги пророка Ісаї, 53 глави, мав прийти, щоб викупити людей від другої вічної смерті.

ну може іудеям треба було більш матеріальних дій від нього як від мессії)
Цитата:
Микола Гунько пише:
Ісус Христос помер на Голгофі не за Свої гріхи, а за наші. Слава Богу за це!

за гріхи в яких його батя нас і звинуватив)По друге він знав шо воскресне і ніякої сампопожертви тут не видно я б і сам з таким розкладом особо не парився якби знав шо воскресну.По третє Бог сам дофіга народу повбивав.("не вбий")подавав поганий приклад.


Мало знати, що на тебе чекає...треба ще мати сильний дух, щоб пережити те, що пережив Ісус і витерпіти те, що Він витерпів не заради себе...

не кидайте слів на вітер, щоб не прийшлося колись відповідати за них або чинити за своїми словами...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2013, 12:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Прочитала майже 20 сторінок цих дискусій...і зрозуміла, що ми зараз таки, як народ, - духовно дуже вбогі...не знаємо елементарних речей про Бога, постійно докулупуємось до різних дрібничок (як фарисеї)...а деколи треба просто повірити Богу без всяких на те доказів...як діти, які вірять безсумнівно батькам...тому і країна бідна, бо духовно бідна...((((((


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2013, 22:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Айрін написав:
Прочитала майже 20 сторінок цих дискусій...і зрозуміла, що ми зараз таки, як народ, - духовно дуже вбогі...не знаємо елементарних речей про Бога, постійно докулупуємось до різних дрібничок (як фарисеї)...а деколи треба просто повірити Богу без всяких на те доказів...як діти, які вірять безсумнівно батькам...тому і країна бідна, бо духовно бідна...((((((


якщо ви уважно читали , то тут про віру в Бога не писалося, тут писалося про людську поведінку, а це , як кажуть в Одесі , дві великі різниці...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2013, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 72
Прізвище, Ім’я: Україна, Свято
Якщо взяти до уваги інформацію про наш світ і запитати, як зародилося життя - то ймовірно відповідь була б така:

- Людство зародилося одночасно від багатьох "пар" (Адамів і Єв)
- Старий заповіт - одна з кількох книг, в яких розповідається про створення світу.

Що до теми. Помилки перекладу можуть змістити не одну думку вбік. Генеральна лінія юдейства не може суперечити сама собі (це в ідеалі). Але співзвучність різних писань (а деякі датуються раніше ніж Тора) в Аравії говорить про те, що не можна посилатися на Біблію, як єдиновірну історію людства. То ж робимо висновки.

Якщо хтось захоче мені щось закинути в плані - "та не знаєш історії", "ти атеїст" - зразу ж скажу - я не супер знавець історії і не святий. Але я вірю, що Бог є єдиним, що все живе свторене кимось під наглядом Бога. І все створене з однаковою основою - генами, які є абсолютно спільні для всього живого. Життя народів надто різні, щоб мати спільну історію. І надто однакові, щоб не мати спільного творця.


Кожен вірить в те що вірить. Когось в чомусь переконувати - даремна трата часу.
А поговорити про цікаве - цікаво. :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2013, 14:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Капітан написав:
якщо ви уважно читали , то тут про віру в Бога не писалося, тут писалося про людську поведінку, а це , як кажуть в Одесі , дві великі різниці...


чесно кажучи, не дуже уважно..бо то ретельно перечитати не стало сили..

але, напевно, віра і визначає поведінку? ;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 15 серпня 2014, 10:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення
@TimurKhorev

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2014, 09:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

О! Зображення Головне - це "укрєпіцца в праваславіі"!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 22 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB