Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 10 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 листопада 2008, 23:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Примітивно мислите. Коли ти маньяк - ти вже став на протилежну сторону від Бога. А якщо ти не хочеш бути з ним ну то "щасливої дороги". "З чортами може веселіше будеПосмішка)))"

потрапив якось чоловік у рай ідивиться в раю буддисти а далі даоси і індуїсти..бачить велику стіну)0і питає в гіда.."а що це за стіна?"
гід відповідає:"чшш, за цією стіною знаходяться Християни"
чоловік:"а чого так пошепки?"
гід:"вони не повинні знати що вони тут не одні"))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 листопада 2008, 23:39 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Примітивно мислите. Коли ти маньяк - ти вже став на протилежну сторону від Бога.
та ладно Іудеї частенько нападали на інші племена і робили це в ім"я Бога.Та й Ягве в Старому Завіті особливим гуманізмом не відрізняється)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 14:52 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
потрапив якось чоловік у рай ідивиться в раю буддисти а далі даоси і індуїсти..бачить велику стіну)0і питає в гіда.."а що це за стіна?"гід відповідає:"чшш, за цією стіною знаходяться Християни"чоловік:"а чого так пошепки?"гід:"вони не повинні знати що вони тут не одні"))


Ну це ангедот... але водночас Церква не заперечує спасіння людей "доброї волі", які в силу певних обставин не знають Христа.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 14:58 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
та ладно Іудеї частенько нападали на інші племена і робили це в ім"я Бога.Та й Ягве в Старому Завіті особливим гуманізмом не відрізняється)


Старий завіт, то окрема історія... Зрештою з чого Ви взяли, що Богу "подобалось" це. Адже заповідь "не вбий" ніхто не відміняв.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 21:43 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Старий завіт, то окрема історія... Зрештою з чого Ви взяли, що Богу "подобалось" це. Адже заповідь "не вбий" ніхто не відміняв.

угу якшо я придумав правила то лише я маю право їх порушувати?)зачьот))
Цитата:
Jovan пише:
Старий завіт, то окрема історія..

ачохо це окрема Ісус=Ягве ,Боголюдина.Бог=Ягве отже якщо Ісус=Бог,то Ісус=Ягве всьо збігаєцця от якби ви атріцали старий завіт то була б інша розмова але шо єсмь то єсмь )
Цитата:
Jovan пише:
Зрештою з чого Ви взяли, що Богу "подобалось"

незнаю чи подобалось але факт(якщо ми звичайно вважтимемо що всі бібл події =фактам)в тому що він вбивав і неодноразово і не найгуманнішими методами.будете атріцати те що він вбивав і його "фанати"іудеї також?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 21:46 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
але водночас Церква не заперечує спасіння людей "доброї волі", які в силу певних обставин не знають Христа.

іронія спрямована саме на те що Християни переконані в тому що іновірці не потраплять до раю))у випадку якщо вони свідомо не приймають Х-во.)
і взагалі щось церква ставить особливий акцент саме на особі а не на тому чого вона вчила))культ особистості однако)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 22:26 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
іронія спрямована саме на те що Християни переконані в тому що іновірці не потраплять до раю))у випадку якщо вони свідомо не приймають Х-во.)і взагалі щось церква ставить особливий акцент саме на особі а не на тому чого вона вчила))культ особистості однако)


Ви не знаєте доктрину Церкви про ці речі, почитайте документи ІІ Ватиканського Собору про Церкву.

А щодо СЗ, то я не маю часу пояснювати вам в яке відношення між Стар. Завітом і Новим. Якщо Вам цікаво то знайдете щось на цю тему і почитаєте, можу хіба підказати. А щось доводити мені "впадло". Навіть якщо я Вам і поясню, то ви не змиритесь, а придумаєте якусь іншу претензію.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 23:50 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
я шось не розумію ви заперечуєте що Ягве карав тих хто йому не кланявся?чи ви заперечуєте що Ісус є втілення Ягве?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 23:55 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ви не знаєте доктрину Церкви про ці речі, почитайте документи ІІ Ватиканського Собору про Церкву.

та ладно не знаю я спілкувався з священником РПЦ на форумі ...з багатьма православними. от з вами спілкувався і з Гомоукраїнусом. спілкувався на цю тему із протестантом.і всі як один кажуть що ті хто не прийняли Християнство(варіант із не чув незнаю про Ісуса не враховують)не потраплять до раю як би вони не чинилиі шо б не чинили..ну а пр те що нехрещені діти потрапляють до пекла полюбому поки не похрестятся теж є таке.Виходить що мало просто нормально ставитись до людей ..вашому Богові потрібен фан клуб)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2008, 23:59 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Навіть якщо я Вам і поясню, то ви не змиритесь, а придумаєте якусь іншу претензію.
претензії ітак є але давайте вже зупинимось поки що на питанні СЗ і НЗ.ви не заперечуєете його авторитет.а те що Ісус виконав закон чи що там що закони старого завіту вже не потрібні бо Йоськаїх вдосконалив це знаємо і тим не менше відповідальність за смерті іновірців лежить на ньому)бо він ще до того як у тілі появився на Землі немалдо разів сам порушував правило своє)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB