Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 4 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:27 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ну це вжє якась ваша супільно-політична теорія. Хоча вона не зовсім ваша... Скажу тільки, що не виправдала себе.

еще не вечер(с)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:35 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:
Ну це вжє якась ваша супільно-політична теорія. Хоча вона не зовсім ваша... Скажу тільки, що не виправдала себе.
еще не вечер(с)

Так, в цьому плані вже ранок:) :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:44 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Simple пише:
А варто би знайти.

Бо це ваше слабке місце.

Є таке поняття як суспільне надбання, науково-технічний прогрес.Втім церква його ще з давніх часів заперечувала. Слава Богу, що це мало хто слухав. Зараз же, помічаючи цю помилку, вона старається “адекватно формувати відповідь”. Бог в поміч. Ми тільки за.


Не знаходжу.
Ви не розумієте, що завдання Церкви зовсім інші, ніж в науки. Те що не завжди Церква неадекватно вела себе по відношенню до певних речей, то вона за них вибачилась і перелянула свої погляди.
Але є речі про які вона не буде мовчати, як приниження людської гідності чи життя. Заради б яких цілей наука чогось не робила нехтуюючи вище вказаними речами Церква буде їх засуджувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:50 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
накінець то ми визначили маразматичний чорнобілий поділ людських відносин))бугага..якщо ж ці категорії існують незалежно від людей то чому їх існування ніхто не зафіксував ..чому юрисприденція дотепер не оперує поняттями добро і зло якщо вони існують поза людським світоглядом?і перелічіть що входить до категорії зла і добра.


Причому тут юриспуденція? А вам елементарно предмет "Етика" відомий...? Якщо вже на то пішло.
Втомися я з Вами...
От кожен раз питаю себе, Только, от шо тобі робити нема що? Є...
Я не бачу сенсу продовжувати цю розмову.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:03 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Причому тут юриспуденція? А вам елементарно предмет "Етика" відомий...? Якщо вже на то пішло. Втомися я з Вами... От кожен раз питаю себе, Только, от шо тобі робити нема що? Є... Я не бачу сенсу продовжувати цю розмову.

відколи етика стала Точною наукою?вам таке поняття як психологія відоме?воно куда точніше за етику)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:08 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
етика філософія це все балканина і переливання..етика з розділу філософських наук а психологія з розділу медичних)так що нетреба тут втирати про етичні норми..хто їх придумав можете сказати ?і хто визначає що правильно і добре саме так а не інакше?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:11 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:
Причому тут юриспуденція? А вам елементарно предмет "Етика" відомий...? Якщо вже на то пішло. Втомися я з Вами... От кожен раз питаю себе, Только, от шо тобі робити нема що? Є... Я не бачу сенсу продовжувати цю розмову.
відколи етика стала Точною наукою?вам таке поняття як психологія відоме?воно куда точніше за етику)


То може виведем її з університецьких курсів?

П.С. Це був мій останній пост вам.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:15 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

етика філософія це все балканина і переливання..етика з розділу філософських наук а психологія з розділу медичних)так що нетреба тут втирати про етичні норми..хто їх придумав можете сказати ?і хто визначає що правильно і добре саме так а не інакше?


Відкрийте книгу і почитайте, я Вам нічим не поможу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:17 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
То може виведем її з університецьких курсів?

П.С. Це був мій останній пост вам.

чого виведем ..філософію ..люди ж вивчають міфології різних народів.етикчні норми потрібні для стада..аби воно чітко виконувало накази .для Розумної Істоти повадиря не потрібно так як вона вже знаходиться на значно вищому рівні розвитку ніж вівця зі стада.
по моєму все чітко і ясно..є люди які неможуть без стада)куда пастух сказав туда стадо і валить.але не всі хочуть бути членами стада .дехто сам собі пастух)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:18 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Відкрийте книгу і почитайте, я Вам нічим не поможу.

яку конкретно книгу?вашого аффтарітета під патронатом йому подібних яких колись палили на вогнищі і засуджували.все що там написано це трактовка через призму власного світогляду.в мене нащастя ще нема діагнозу:"Християнство головного мозку"я більше покладаюсь на науку аніж на філософські теревені церквоного авторитета)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB