Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 15:56 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
З Вашої цілі, абсолютно не випливає, що шлях у кожного свій. В Коломию зі Львова теж багато шляхів, але найкоротший через Галич...

і тим не менше це всеодно ОДЩшН ІЗ ШЛЯХІВ а ще найкоротшіший телепортуватись в Коломиї)))
Цитата:
Jovan пише:
Воно є злом само в собі, по відношенню до будь кого. Так само і з добром, яке є універсальним та сутнісним само в собі, а не по відношенню до вас.

якщо троє бандитів бьють жебрака підходить прохожий б"є хуліганів ті тікають..виходить що хулігани і прохожий скоїли зло?))
Цитата:
Jovan пише:
2. В тому то й справа Ви заперечуєте онтологічну сутність добра, а використовуєте споживацький підхід, що добре мені те і добре. Ви відкидаєте можливість існування добра "самого по собі", як цінності на, яку відповідає людина. Це і є крах. Ви звели себе до куска мяса, набором кліти і процесів в них які "чомусь" були зконцетровані в просторі. Сподіваюсь, що ви всетаки відкриєте, що людина має ще один рівень - не горизонтальний, а вертикальний. Який саме дає їй "грунт" під ногами, міцний грунт, на якому може вона стояти. А не холітатись на вітрі своїх бажань і страстей. Позитивізм, реляивізм і споживацтво нищить наш світ, а Ви думаєте, що зможете встояти на них.

атеизм это мост по которому один человек может пройти а тысяча рухнуть в пропасть(с)

а нащо забивати голову казками..?от скажіть мені падіння астероїда на землю це було добром чи злом?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 16:05 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
так людина це просто клітини мйасо і т.д. і шо тут поганого?але людина має мозок і вона може як вдосконалюватись розумово так і деградувати.
Цитата:
Jovan пише:
Позитивізм, реляивізм і споживацтво нищить наш світ, а Ви думаєте, що зможете встояти на них.

нищить світ деградація і те що люди керуються інстинктами а не розумом.анархія рулить тільки для Розумної істоти це не крах а для вівці зі стада крах бо вона не може без правил і хазяїна.біда в тому що Розумні Істоти складають 20% населення планети.і цим 20%присутність/відсутність правил не робить якусь велику різницю а от для решти 80%відсутність правил призведе до ще більшої деградації.в цьому і різниця.якщо відібрати правила і кимось заздалегідь придуману мету життя для віруючих втратить сенс,а решта 20%будуть самі для себе його визначати як і робили завжди)так що перед маньяком терористом доцільно не вибачатись і просити щоб він перестав коїти злочини а просто ізолювати його від суспільства як і тих хто несе в нього(суспільство)деградацію.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 19:52 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
і тим не менше це всеодно ОДЩшН ІЗ ШЛЯХІВ а ще найкоротшіший телепортуватись в Коломиї)))


Ми маєм справу з трошки іншим ніж географія. Ніхто з "Коломиї", окрім одної Людини в "Львові" не був. Пле Він приїхав і сказав, ідіть за мною і дійдете. Тому мене якби мало цікавить чи є інші шляхи. Я знаю цей, і знаю що він 100%.

Цитата:
КрішнА пише:
якщо троє бандитів бьють жебрака підходить прохожий б"є хуліганів ті тікають..виходить що хулігани і прохожий скоїли зло?))


Це вже гра. Казуїстика. Все одно що Ви позичили сусіду ніж, а він пішов і замочив ним дружину. Чи ви співучасник чи ні?
Я Вам говорю не про це.
МЯкщо Вам цікаві такі теми, то це "моральне богословя" і ми тут не проце.
Цитата:
КрішнА пише:
а нащо забивати голову казками..?от скажіть мені падіння астероїда на землю це було добром чи злом?


Це не буде ні зло ні добро, це буде падіння атероїда. Оцінювати з моральної точки зору природні явища якось ідіотськи виглядає. Добро і зло притаманні істотам, особам зі свобідною волею.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 19:56 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
так людина це просто клітини мйасо і т.д. і шо тут поганого?але людина має мозок і вона може як вдосконалюватись розумово так і деградувати.

Мозок це теж кусок мяса, в яку сторону ви його будете вдосконалювати? Досконалішу клітинну будову розробляти?

Цитата:
КрішнА пише:
нищить світ деградація і те що люди керуються інстинктами а не розумом.анархія рулить тільки для Розумної істоти це не крах а для вівці зі стада крах бо вона не може без правил і хазяїна.біда в тому що Розумні Істоти складають 20% населення планети.і цим 20%присутність/відсутність правил не робить якусь велику різницю а от для решти 80%відсутність правил призведе до ще більшої деградації.в цьому і різниця.якщо відібрати правила і кимось заздалегідь придуману мету життя для віруючих втратить сенс,а решта 20%будуть самі для себе його визначати як і робили завжди)так що перед маньяком терористом доцільно не вибачатись і просити щоб він


З цієї тиради мало, що можливо зрозуміти. Чіткіше сформулюйте будь-ласка.





Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 20:58 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Це не буде ні зло ні добро, це буде падіння атероїда. Оцінювати з моральної точки зору природні явища якось ідіотськи виглядає. Добро і зло притаманні істотам, особам зі свобідною волею.

свобідна воля у всіх начебто от тільки на волю вплинути можна)
нарахунок природних явищ..так ви ж начебто заперечуєте що добро і зло оцінювальні критерії і вони є відносними.виходить вони існують незалежно від людей.Добре приведу приклад інший"я поїхав у Франківськ"це добро чи зло?це вже не природнє явище ))так скажем.моя позиція як людини що вважає ці поняття суб"єктивними є така:для когось кому я набрид в Коломиї моя поїздка у Франик це добро а для мене це добро оскільки я не пропущу пару і мені не прийдеться відробляти пропуск і відповіднов мене буде більше вільного часу,а для пасажирів які їдутьв цьому ж автобусі це не буде ні тим ні тим .
будете Атріцати?уви шановний світ не чорнобілий і людські стосунки також.
"все було б дуже просто якби не було дуже складно"(с)
Цитата:
Jovan пише:
Мозок це теж кусок мяса, в яку сторону ви його будете вдосконалювати? Досконалішу клітинну будову розробляти?

вам таке поняття як мислення,0світосприйняття відомі?так от відкрию вам величезну таємницю це всі процеси відбуваються в середині цього шматка мйаса..не все матеріальне являється шматком плоті)пора вже б знати)
Цитата:
Jovan пише:
З цієї тиради мало, що можливо зрозуміти. Чіткіше сформулюйте будь-ласка.

для Розумної Істоти правил не існує вона керукється принципом доцільно/недоцільно.
відсутність правил=анархія ..звичайно 80% населення піде убивати і гвалтувати бо це ДОЗВОЛЕНО буде робити,а 20% (це руозумні істоти)не підуть бо хоч їм це дозволено робити але потреби в цьому немає.80%керуються в основному інстинктами,а 20%(розумні істоти)розумом.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 21:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Мозок це теж кусок мяса, в яку сторону ви його будете вдосконалювати? Досконалішу клітинну будову розробляти?

Багато що в цьому світі визначається функціональністю, а відповідно розвиток передбачає розвиток функції.

Але якщо якийсь об'єкт "не рухається разом зі світом, бо не "від світу цього", і має стержень стабільний стержень. " - то складно :D .

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 21:57 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
свобідна воля у всіх начебто от тільки на волю вплинути можна)


У всіх людей, Ви забули додати. А з того що вплинути можна - посмішка не випливає. Скажу Вам протилежне, що в тому то вона і свобідна, що попри вплив - вибір можна зробити протилежний.

Цитата:
КрішнА пише:
виходить вони існують незалежно від людей.

накінець то...
Цитата:
КрішнА пише:
Добре приведу приклад інший"я поїхав у Франківськ"це добро чи зло?це вже не природнє явище ))так скажем.моя позиція як людини що вважає ці поняття суб"єктивними є така:для когось кому я набрид в Коломиї моя поїздка у Франик це добро а для мене це добро оскільки я не пропущу пару і мені не прийдеться відробляти пропуск і відповіднов мене буде більше вільного часу,а для пасажирів які їдутьв цьому ж автобусі це не буде ні тим ні тим .


Це знову ж таки казуїстика. Але в даному випадку все оцінюється відповідно до Вашого мотиву. А не по тому поїхали Ви чи ні чи його результату.

Цитата:
КрішнА пише:
вам таке поняття як мислення,0світосприйняття відомі?так от відкрию вам величезну таємницю це всі процеси відбуваються в середині цього шматка мйаса..не все матеріальне являється шматком плоті)пора вже б знати)


В цьому шматку мяса відбуваються хімічні процеси, які супроводжують багато нематеріальних процесів. Пора би вже знати, шановний. Коли кипить вода, то бульбашки йдуть тому що вона кипить чи вона кипить, тому що бульбшки йдуть. Не ставте кусок мяса, пардон віз попереду коня. Ви плутаєте причини і наслідки.
Ви заперечите перш за все свою свободу, коли поставите її в залежність від хімічного процесу в голові.

Цитата:
КрішнА пише:
для Розумної Істоти правил не існує вона керукється принципом доцільно/недоцільно.відсутність правил=анархія ..звичайно 80% населення піде убивати і гвалтувати бо це ДОЗВОЛЕНО буде робити,а 20% (це руозумні істоти)не підуть бо хоч їм це дозволено робити але потреби в цьому немає.80%керуються в основному інстинктами,а 20%(розумні істоти)розумом.


Ну це вжє якась ваша супільно-політична теорія. Хоча вона не зовсім ваша... Скажу тільки, що не виправдала себе.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 21:59 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Simple пише:
Багато що в цьому світі визначається функціональністю, а відповідно розвиток передбачає розвиток функції.


Не знаходжу причин такої іронії.
Ви думаєте людина на сьогодні розумніша від свого попередника який жив 1000 років тому? Розчарую Вас, ні.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Не знаходжу причин такої іронії.
Ви думаєте людина на сьогодні розумніша від свого попередника який жив 1000 років тому? Розчарую Вас, ні.


А варто би знайти.

Бо це ваше слабке місце.

Є таке поняття як суспільне надбання, науково-технічний прогрес.
Втім церква його ще з давніх часів заперечувала. Слава Богу, що це мало хто слухав. Зараз же, помічаючи цю помилку, вона старається “адекватно формувати відповідь”. Бог в поміч. Ми тільки за.

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 22:25 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
У всіх людей, Ви забули додати. А з того що вплинути можна - посмішка не випливає. Скажу Вам протилежне, що в тому то вона і свобідна, що попри вплив - вибір можна зробити протилежний.

можна а хто сказав що ні)але можна і навпаки)
Цитата:
Jovan пише:
накінець то...

накінець то ми визначили маразматичний чорнобілий поділ людських відносин))бугага..якщо ж ці категорії існують незалежно від людей то чому їх існування ніхто не зафіксував ..чому юрисприденція дотепер не оперує поняттями добро і зло якщо вони існують поза людським світоглядом?і перелічіть що входить до категорії зла і добра.
Цитата:
Jovan пише:
А не по тому поїхали Ви чи ні чи його результату.

для тих кому я набрид мій мотив не важливий важлива сама дія..тобто те що я поїхав у Франківськ а чогоі нащо їх не хвилює..нарахунок мотиву добре якщоя виключу своє сприйняття ситуації і підключу наприклад іншу людину з коломиї яка хоче щоб я залишився і для неї це добром не буде уви..один і той самий вчинок одночасно може бути і добрим і ні..якщо притримуватись теорії що добро і зло існують поза людською свідомістю то чим буде результат моєї поїздки у франик для обох осіб(тій що потрібен і тій що ні)?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB