Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:25 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
а от я неможу перевірити чи був взагалі Мойсей чи ной чи Ягве це бог всесвіту а не хвороблива фантазія давніх іудеїв.


Можете, але для цього необхідним є подвиг віри.
Щодо вашого позитивізму, то раджу відкрити всетаки книгу Бенедикта, він власне пише про фіаско вашого релятивістського підходу.
Я же не маю часу вам щось доводити. Хочете прочитаєте. Не захочете - ні.
Але Ви зводите своє існування до дивної форми куска мяса, який не відчуває ні добра ні краси, які Ви теж довести не можете. Це крах сучасної людини шановний. Мені жаль Вас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:29 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
HAMBA пише:
В кожної людини до Бога різні шляхи, кожен йде тим шляхом, який йому ближче до серця.

З однієї сторони кожна людина має свій особистий шлях, в тому плані, що за вас ним ніхто не пройде. Але вигадувати ровер теж не потрібно. Бо почавши йти "своїм" шляхом зрозумієте, що ті ж самі речі переживають і інші люди. І не тільки тепер а і колись, тому варто повчитись в них. Тм паче на цьому шляху були люди, які досягали набагато більше ніж інші, чому в них не повчитись?
Ну й останнє сам Господь вказав, що тільки через Нього і в Ньому цей шлях відкритий всім. А тут дійдете і до спільнотного виміру віри - Церкви, як Тіла Христового.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:45 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Можете, але для цього необхідним є подвиг віри.

віра штука суб"єктивна і результат цього подвигу може виявитись в кожного різним.
Цитата:
Jovan пише:
Але Ви зводите своє існування до дивної форми куска мяса, який не відчуває ні добра ні краси, які Ви теж довести не можете. Це крах сучасної людини шановний. Мені жаль Вас.

чому до дивної?нічого дивного нема.а добро і зло поняття відносні і в кожного свої ..я оперую поняттями "добро/злор для мене/для когось"адоводити існуваннядоба чи зла не потрібно бо це оцінювальний критерій який базується на людському вихованні і середовищі яке його оточує..відповідно тут доводити ніц не треба сіє єсмь очевидно)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
Jovan пише:
З однієї сторони кожна людина має свій особистий шлях, в тому плані, що за вас ним ніхто не пройде. Але вигадувати ровер теж не потрібно. Бо почавши йти "своїм" шляхом зрозумієте, що ті ж самі речі переживають і інші люди. І не тільки тепер а і колись, тому варто повчитись в них. Тм паче на цьому шляху були люди, які досягали набагато більше ніж інші, чому в них не повчитись?
Ну й останнє сам Господь вказав, що тільки через Нього і в Ньому цей шлях відкритий всім. А тут дійдете і до спільнотного виміру віри - Церкви, як Тіла Христового.


Особисто Ви з точністю притримуєтеся волі Божої і законів Божих?

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:51 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ну й останнє сам Господь вказав, що тільки через Нього і в Ньому цей шлях відкритий всім. А тут дійдете і до спільнотного виміру віри - Церкви, як Тіла Христового.

те що якись єврейський глава створеної ним секти комусь фактом не являється.Мусульмани кажуть що зміст біблії викривлений)і для того послали Коран)
Цитата:
Jovan пише:
Тм паче на цьому шляху були люди, які досягали набагато більше ніж інші, чому в них не повчитись?

Моя неизбывная вера
Незнамо в кого и во что
Достигла такого размера,
Что еле влезает в пальто.

Такого достатка картины
Рисует рассудок больной,
Что пламенный лох Буратино -
Печорин в сравненье со мной.

ш глаз не смыкая бессонных,
Мечтаю всю ночь в тишине,
Как в белых солдатских кальсонах
Спешит мое счастье ко мне.

ш. шртеньев

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 15:59 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:
Можете, але для цього необхідним є подвиг віри.
віра штука суб"єктивна і результат цього подвигу може виявитись в кожного різним.ЦитатаJovan пише:
Але Ви зводите своє існування до дивної форми куска мяса, який не відчуває ні добра ні краси, які Ви теж довести не можете. Це крах сучасної людини шановний. Мені жаль Вас.
чому до дивної?нічого дивного нема.а добро і зло поняття відносні і в кожного свої ..я оперую поняттями "добро/злор для мене/для когось"адоводити існуваннядоба чи зла не потрібно бо це оцінювальний критерій який базується на людському вихованні і середовищі яке його оточує..відповідно тут доводити ніц не треба сіє єсмь очевидно)


1. Ви спочатку спробуйте а потім розсуждайте. В мене він абсолютно співпадає з Бенедиктом:) Як і в мільйонів інших людей.
2. В тому то й справа Ви заперечуєте онтологічну сутність добра, а використовуєте споживацький підхід, що добре мені те і добре. Ви відкидаєте можливість існування добра "самого по собі", як цінності на, яку відповідає людина. Це і є крах. Ви звели себе до куска мяса, набором кліти і процесів в них які "чомусь" були зконцетровані в просторі.
Сподіваюсь, що ви всетаки відкриєте, що людина має ще один рівень - не горизонтальний, а вертикальний. Який саме дає їй "грунт" під ногами, міцний грунт, на якому може вона стояти. А не холітатись на вітрі своїх бажань і страстей.
Позитивізм, реляивізм і споживацтво нищить наш світ, а Ви думаєте, що зможете встояти на них.
Нагадаю Вам приклад, який вже приводив, коли Вам будуть бити морду, Ви не будете ніяк сприймати це як "випадкове" зло - виключно по відношенню до вас. Воно є злом само в собі, по відношенню до будь кого. Так само і з добром, яке є універсальним та сутнісним само в собі, а не по відношенню до вас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 16:01 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
HAMBA пише:
Цитата:
Jovan пише:
З однієї сторони кожна людина має свій особистий шлях, в тому плані, що за вас ним ніхто не пройде. Але вигадувати ровер теж не потрібно. Бо почавши йти "своїм" шляхом зрозумієте, що ті ж самі речі переживають і інші люди. І не тільки тепер а і колись, тому варто повчитись в них. Тм паче на цьому шляху були люди, які досягали набагато більше ніж інші, чому в них не повчитись?
Ну й останнє сам Господь вказав, що тільки через Нього і в Ньому цей шлях відкритий всім. А тут дійдете і до спільнотного виміру віри - Церкви, як Тіла Христового.
Особисто Ви з точністю притримуєтеся волі Божої і законів Божих?[/QUOTE]
Намагаюсь. Але сповнити Закон зміг тільки один Чоловік. А після Нього ми не під Законом, а під Благодаттю. І єднаємось з Богом не через викоанння Закону, а через чоловіколюбіє Його.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 16:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Jovan пише:
По друге, піди в Церкву елементарно "вїдь" в тему
я про це їм давно кажу, але молодь старого діда не слухає... :gm:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 16:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
Jovan пише:
Намагаюсь.


Ну от, а Ви мені пишете стоповерхові вумні речення. Головне, що ціль шляху - Господь. Тому шлях в кожного різний, а Ви про ровер говорите.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2008, 18:35 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
HAMBA пише:
Цитата:
Jovan пише:
Намагаюсь.
Ну от, а Ви мені пишете стоповерхові вумні речення. Головне, що ціль шляху - Господь. Тому шлях в кожного різний, а Ви про ровер говорите.[/QUOTE]
З Вашої цілі, абсолютно не випливає, що шлях у кожного свій. В Коломию зі Львова теж багато шляхів, але найкоротший через Галич...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB