Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 5 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:27 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
приведу приклад:мала дитина незнає що буде якщо вона вийде на дорогу..а її може збити машина..але у 25 років вже розумієте і те що на червоне світло не варто переходити дорогу бо пагубні наслідки можуть вийти.малу дитину треба водити за ручку а в 25 років людина сама вже вирішує перебігати їй на червоне світло чи ні .Дитині кажуть шо після смерті люди на небо попадають але ми ж з вами знаємо(сподіваюсь вам це відомо)що на небі нікого немає)окрім літаків і хмар хіба що))так само і з етичними нормами той хто ще не рощвинувся до того рівня щоб самому собі бути повадирем повинен бути частиною стада.а ті хто можуть чудово обходитись без стада які перейшли на інший рівень розвитку немають повадирів ніяких окрім себе самих)от 80%це ті хто ще не розвинулись до рівня"сам себе режисер"а 20% це ті хто розвинулись.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:27 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:
Відкрийте книгу і почитайте, я Вам нічим не поможу.
яку конкретно книгу?вашого аффтарітета під патронатом йому подібних яких колись палили на вогнищі і засуджували.все що там написано це трактовка через призму власного світогляду.в мене нащастя ще нема діагнозу:"Християнство головного мозку"я більше покладаюсь на науку аніж на філософські теревені церквоного авторитета)


У вас в зацікавленнях є "філософія", яку останню книгу з цього предмету ви прочитали, а також з зацікавлення "реігія"?

А почитати можете Гільденбранда, професором Академії філософії в Ліхтенштайні - світового рівня заклад... якщо вас "церковники" смущають


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:29 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

приведу приклад:мала дитина незнає що буде якщо вона вийде на дорогу..а її може збити машина..але у 25 років вже розумієте і те що на червоне світло не варто переходити дорогу бо пагубні наслідки можуть вийти.малу дитину треба водити за ручку а в 25 років людина сама вже вирішує перебігати їй на червоне світло чи ні .Дитині кажуть шо після смерті люди на небо попадають але ми ж з вами знаємо(сподіваюсь вам це відомо)що на небі нікого немає)окрім літаків і хмар хіба що))так само і з етичними нормами той хто ще не рощвинувся до того рівня щоб самому собі бути повадирем повинен бути частиною стада.а ті хто можуть чудово обходитись без стада які перейшли на інший рівень розвитку немають повадирів ніяких окрім себе самих)от 80%це ті хто ще не розвинулись до рівня"сам себе режисер"а 20% це ті хто розвинулись.


Вам 20 рочків, то пройде. Цей максималізм і нігілізм притаманний вашому вікові... чого ж я зразу вік не гляну.... сорі. :D Тоді я вас уважно слухаю :D
А я серьозно все сприймав, думав от людину гребе... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:35 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Вам 20 рочків, то пройде. Цей максималізм і нігілізм притаманний вашому вікові... чого ж я зразу вік не гляну.... сорі. Дуже щасливий Тоді я вас уважно слухаю Дуже щасливий А я серьозно все сприймав, думав от людину гребе... Дуже щасливий

а вік тут причому?це тупо зїхали на вік))ннда аргументи закінчуюцця то ж придумаймо відмазку))тересний метод)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
А почитати можете Гільденбранда, професором Академії філософії в Ліхтенштайні - світового рівня заклад... якщо вас "церковники" смущають

філософії не треба коли є психологія..вона надійніша і точніша значно точніша за етику і філософію.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:39 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:

ЦитатаJovan пише:
Вам 20 рочків, то пройде. Цей максималізм і нігілізм притаманний вашому вікові... чого ж я зразу вік не гляну.... сорі. Дуже щасливий Тоді я вас уважно слухаю Дуже щасливий А я серьозно все сприймав, думав от людину гребе... Дуже щасливий
а вік тут причому?це тупо зїхали на вік))ннда аргументи закінчуюцця то ж придумаймо відмазку))тересний метод)


ні не тупо, в цей вік нігілізм притаманний всім, і мені був теж притаманний:)




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:42 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
ні не тупо, в цей вік нігілізм притаманний всім, і мені був теж притаманнийПосмішка

то така негарна звичка всіх по собі міряти)))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:43 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
філософії не треба коли є психологія..вона надійніша і точніша значно точніша за етику і філософію.

Вона шановний займається іншими питаннями, і не заміняє інших двох. Чи вам видається, що ви розумніші зараз від тисяч наковців які розєднали ці науки щоб вони кожна самостійно досліджували свій предмет.
І ви ще збуваєте, що філософія охплює всі науки, адже є філософія математики, філософія іторії, філософія тої ж психології....філософія релігії
А ну спитайте будь якого науковця, він вам так буде "філософствувати", шо огого...

То чому ж ви в зацікавлення вставили філософію? Не розумію? Панти?
Ви студент, як я розумію. А де вчитесь? Політех?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:44 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
КрішнА пише:
то така негарна звичка всіх по собі міряти)))


Не по собі а "по всіх" не я один такий оригінальний, от ви підтвердили тенденцію до прикаду :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2008, 23:48 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
То чому ж ви в зацікавлення вставили філософію? Не розумію? Панти? Ви студент, як я розумію. А де вчитесь? Політех?

цікавився філософією буддизму колись трохи ..а політех закінчив вже два роки назад)таггшо прогадаЛь)
Цитата:
Jovan пише:
А ну спитайте будь якого науковця, він вам так буде "філософствувати", шо огого...

питав психолога про добро і зло)і не повірите думка співпала))і йому не 20 років а судячи з слів вже й внуків має)нігелізм кажете нуну))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB