Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 36 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:27 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Останній текст свідчить, що апостоли збирались за звичаєм не лише в синагозі, а й над річкою.


Я з цього приводу розпинався десять, якщо не більше, сторінок в цій темі прошу собі почитати - знайдете відповідід на багато своїх запитань. Не маю натхнення ще раз переказувати, тому для себе я цю дискусію закрив.

В мене до цього відношення дуже просте, як писав апостол Павло до Колосян:

"16 Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято, чи за новомісяччя, чи за суботи,
17 бо це тінь майбутнього, а Тіло - Христове."

П.С. До речі, скажу Вам ще тут. Перестаньте користуватись адресною базою РІСУ, яка до Вас випадково потрапила. Люди жаліються.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:27 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Щодо піднятого питання - розумію, що воно не з легких, так як задовго до нас точилися багатовікові дискусії відносно того, що є імперативом - біблійна заповідь чи передання (29п. Лаодикійського Собору), яке за змістом суперечить четвертій заповіді Закону Божого.

Наш Господь Ісус Христос залишив приклад, як вирішувати подібні проблеми:
"Чого ви порушуєте Божу заповідь ради вашого передання?" (Євангеліє від Матвія 15:3).

Згідно Святого Письма четверта заповідь Закону Божого "Пам'ятай день суботній, щоб святити його" - це така ж заповідь, як і шанувати батька й матір, не чинити перелюбу, не красти.

В Об'явл. 14:12 є ознака святих Божої Церкви: "Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:31 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Анатолію, ти можеш розрізнити тінь майбутнього від того, чим пізнається гріх?

Красти і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.

Чинити перелюб і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.

Відмовлятися святити суботу і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.

Неправдиво свідчити і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.


Десять Божих заповідей ніколи не були тінню майбутнього, ними гріх пізнається (Римл. 3:20, 7:7).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:32 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:34 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Анатолію, ти можеш розрізнити тінь майбутнього від того, чим пізнається гріх?
Красти і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.
Чинити перелюб і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.
Відмовлятися святити суботу і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.
Неправдиво свідчити і в Старому і в Новому Завіті було гріхом.

Десять Божих заповідей ніколи не були тінню майбутнього, ними гріх пізнається (Римл. 3:20, 7:7).


Прошу мені не тикати. Це раз. По друге, я не маю бажання встуапти з Вами в богословську дискусію, можу це зробити, коли буде якийсь грунтовний диспут між католиками і адвентистами.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:35 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Господь засудив фарисейський корван. Написано в Євангелії від Матвія 15: 3-9

"Чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене! Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей..."

То хіба мають християни інакше ставитись до лаодикійського корвану - зроблених людьми змін в четвертій Божій заповіді?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:46 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
РОБЛЮ ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ

Якщо ви мені представите біблійний текст, але не текст, де просто згадано про перший день тижня, яких в Новому завіті є багато, а ясний біблійний текст про святість першого дня тижня, то я публічно визнаю правоту католицької позиції.

Якщо текст не буде представлений - прошу від вас аналогічного визнання.





Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 19:49 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
РОБЛЮ ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ

Якщо ви мені представите біблійний текст, але не текст, де просто згадано про перший день тижня, яких в Новому завіті є багато, а ясний біблійний текст про святість першого дня тижня, то я публічно визнаю правоту католицької позиції.

Якщо текст не буде представлений - прошу з вашого боку аналогічної дії.


А Ви офіційна особа? Що робите такі заявиш?
Є Вселенська Церква Христова і вона не буде питатись Вас чи Ви визнаєте її авторитет чи ні, і підкореговувати своє вчення під Вас.
Ви спочатку знайдіть в Біблії місце де Христос заснував секту Адвентистів 7 дня, а потім поговоримо.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 20:53 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Пане Микололо, Вам же ш пояснили все попрядку, показали різні тексти, пояснювали вам ваші помилки, але Ви й далі продовжуєте займатись копі пастом, навіть не читаючи наші відповіді і не відповідаючи на наші запитання. Вам Дали чіткі пояснення про ваші цитати з діянь але Ви так і не відповіли на
Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято, чи за новомісяччя, чи за суботи,
17 бо це тінь майбутнього, а Тіло - Христове.


Ви звинувачуєте католиків у тому що не дотримуються суботи, ми вам дали чіткі відповіді і з цитатами і з поясненнями. Роскажіть нам тепер ще й про друге пришестя Ісуса Христа в 1844 році, якого ми не помітили.
І як це так Адвентисти добре знають біблію що не помічали слів Ісуса що ні дня ні часу не знє ні хто, але виявляється що наш Бог - Ісус Христос помилився, а як що Ісус помилився то що можна казати про католиків, вони точно помилились зі своєю неділею. Роскажіть нам дійсно про 1844 про Міллера про Е. Уайт з її пророцтвами та небесною скінією.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 23:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Grindex, Jovan, лишайте цю справу.
Спостерігаючи з боку, можу сказати, що учасники дискусії (через певний час) починають виглядати як не зповна розуму.

Хочу сказати про дотримання заповіді суботнього дня.

Говорити про те, потрібно чи не потрібно святити суботу можна говорити лиш тоді, коли є хоч якійсь досвід в цій справі.

Не знаю як ви, але знаю людей, які вважають себе християнами (не адвентисти) і спробували "пам'ятати день суботній".
Знову ж, не за іудейськими канонами, а так, як самі зрозуміли: ніяких справ буденних не робили скільки змогли, а всі думки та розмови були пов'язані з Богом (як вони думають).

Кажуть, що результат вразив.
Причому ефект має характер "сніжного кому".

А ці суперечки - фігня це все.
Головне - практика.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 36 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB